Skoči na vsebino

Kaj ste naredili, popravili, nadgradili, polepšali na svojem motorju


Nearrain

Priporočene objave

102759368755499625112022.jpg

sem vedel da bi moral sproti na papir pisat tako da če kdo opazi , da sem kaj pozabil lahko komot dopolni..

ogledala lojze..balanca - nižja in ožja.. penasti grip-i - mi jih je scorpions enkrat poturil...

predelava iz 6V na 12V- klemen ..razen glavne H4  - smerokazi , zadnja luč - izdelava gladiac , vezava dipl.dr.gladiac in moja malenkost , pozicija , osvetlitev armature in prikazovalnik prestav , pozicija na prednjem delu okvirja ter dodatna reflektorčka(z nosilcem) - vse LED, nosilec zastavice - CB antena (no sej k sm bil preveč pametn v temi o komunikacijskih napravah .. .)  ), mufi na balanci , tank kawasaki zrx1200 rebuildan s kladvom zaradi anšlaga, nalepka na tanku - mamutovanje , obrnjen zadnji nosilec sedeža - zadete luknje v nulo , zaščitne gumi harmonike na vilicah , prednja feltna - verjetno ud enega starega suzukija k je isto pesto - začasno sposojena od gugo-ta - namesto 18 je 19 , guma pirelli nek scorpion med dajimj***mbrazilska , nalepka na šipci dami34 & co l.2012 MNZ , stranke torbe - kar je bilo ugodno , zadnji amortizerji triumph bonnevile T100 2009 , lamele sklopke in vzmeti - EBC , prednja oplaščena zavorna cev - PRITT , zadnja guma mitas 754 extreme ..

custom winter edition - demontažne smuči za mamu ti ...

to je to.. kar se spomnim..

ostalo je pa vse original...  :D

 

Podobne (uspešne) predelave motorja se je lotil tudi mojster Grunf iz Alan Forda, samo, da je imel na razpolago sredstva v višini 12 centov - več mu Broj 1. (kot običajno) ni dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne (uspešne) predelave motorja se je lotil tudi mojster Grunf iz Alan Forda, samo, da je imel na razpolago sredstva v višini 12 centov - več mu Broj 1. (kot običajno) ni dal.

ja ..kerga leta? 1978 ? .. ko prišteješ vso inflacijo je teh 200€ kolikor sem potrošil naspram grunfovim 12centom stiskaštvo broj1 pa razsipnik skupnega denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utakole je pa mojster Vlado kiparil izpuh z obveznim demferjem. Zvok je odlicen. O homologaciji drugic.....

aja pa Mico Kosir mi je zreskal tarozzije na moje predimenzionirane okoncine. Zelo zadovoljen z brezcelulitno Suzy!

post-47423-0-69506700-1425407817_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utakole je pa mojster Vlado kiparil izpuh z obveznim demferjem. Zvok je odlicen. O homologaciji drugic.....

aja pa Mico Kosir mi je zreskal tarozzije na moje predimenzionirane okoncine. Zelo zadovoljen z brezcelulitno Suzy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako zbrisem tale komentar pa dva nazaj. en more tale software foruma mal zglihat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole danes našravfal spet nekaj novega na motor in sicer distančnike za ogledala, da ne bom skos komolcev gledal :)

post-46888-0-87478700-1425835213_thumb.jpg

Takole zgleda pa polno natovorjena.

Pa še seznam sladkorčkov, ki ne pridejo v original izvedbi: :)

  • Druge sprednje ročke
  • Distančniki za ogledala
  • tank torba
  • Givi cevna zaščita motorja (je bila ravno danes testirana in se kar dobro obnese:) )
  • Zadnji blatnik
  • Akrapovič izpuh
  • Givi nosilec za kovček + 46 litrski kovček
Popravljeno . Popravil deyo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tole se moram po treh letih globoko zahvaliti marin-u !!!!!!!!!!!!!!!!

pa mare-tu k mi je vse spedenal !!!

 

180043089329858406967346.jpg

 

110524218932986107363377.jpg

 

zadnji kitajski krik ..trdi ko svija .. upam da se malo omehčajo ..le pa motor sedaj miren kot bubica do 185 po števcu (no ko spustim gas še zmeraj malce poplava sm kdo pa spušča gas  :P  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dva kosa manjkata...pol pa akcija.

 

post-478-0-60445700-1426589786_thumb.jpg

 

 

PS: Ugotovil vodja projekta med ovohavanjem  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerrain: Kam misliš pa cucka našraufat?

 

V belly pan . . . on bo roadkill analyzer :smoke:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

Jaz pa bi rabil en nasvet oz, ce je kdo ze imel kaksno izkusnjo s tem....pac menjal sem zadnje rore na Suzuki b-kingu z samo enim loncem....po tem mi je motor zacel drasticno vec smoditi bencina....in me zanima kaj bi to bilo....drugace motor deluje normalno....eden mi je svetoval da bi mogoce menjava originalnega filtra z športnim k&n filtrom dobra...da bi motor dobil vec zraka pri izgorevanju in posledicno manj skuril bencina...kar se mi po eni strani ne zdi logicno....se vam zdi? 

 

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če vam gre na jetra ropotanje ključev... ali pa iskanje po žepih- ker se vam zdi škoda da vam ključi praskajo okolico... ena hitra rešitev:

post-34709-0-15325500-1428864594_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam gre na jetra ropotanje ključev... ali pa iskanje po žepih- ker se vam zdi škoda da vam ključi praskajo okolico... ena hitra rešitev:

attachicon.gif2015-04-12 17.45.50.jpg

Zanimivo, jaz mam še eno bolj enostavno rešitev. Ključe od kufrov dam v žep :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, jaz mam še eno bolj enostavno rešitev. Ključe od kufrov dam v žep :D

Pol se pa odpelješ in premišljuješ a si zaklenu a ne.

Al pa ... si tik preden zajahaš, že ves zapet, s čelado in rokavicami gor... in zagledaš kluč v kufru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa odpelješ in premišljuješ a si zaklenu a ne.

Al pa ... si tik preden zajahaš, že ves zapet, s čelado in rokavicami gor... in zagledaš kluč v kufru...

Al pa kje pozabiš ključ :( nalepka enostavneša rešitev:

13134_803332833069604_367907558663382459

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polepšat se "grdavša" ne da. Je pa Kitajček med montažo menda zaspal in pozabil prišravfat tole plastiko, ki ščiti spodnje vpetje amortizerja. Včeraj nabavil  v TC, danes pa, ker dežuje namestil.

Kot pri vseh Givi dodatkih do sedaj paše BP, upam, da bo tudi funkcionalno.

post-7865-0-01457400-1429283474_thumb.jpg post-7865-0-91988900-1429283484_thumb.jpg

A bi ga moral še mal opucat?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ni glih najlepš, ni glih najbolš, ampak zame je top. Nosilci stranskih torb/kufrov/prtljage.

post-9206-0-01029400-1430732741_thumb.jpg

 

post-9206-0-25849300-1430732792_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Naci Tuna od danes naprej bolj s ta-rdecim ucom gleda . . .  :smoke:

 

post-478-0-29554900-1432232834_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na yamahi menjal verigico od odmičnih, nastavil karb, menjal svečko. sedaj samo pogledaš jo, pa prižge. Trga. v četrti po tazadnjem,

na beti opral prednji disk, razmastil ploščice, zgleda da uspešno (najprej nehi hud razmaščevalec za ploščice, pol še kuhanje v vodi) očitno je olje prišlo do ploščic po odšraufani zavorni cevki pri ročki..., poravnal tačko zadnje bremze in potisnil vse vijake. beta se namreč rada odšraufa...

APN, očistil filter karb. tako obupno je bil zasvinjan, da je ubogi moped samo še prprpr delal.

pucal nisem, zato tudi slik ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naci Tuna dobila nove "trekking" patike za nov celovecerec z delovnim naslovom  "Naci Tuna brani Transalpino" . . . :smoke:

 

 

post-478-0-94960100-1432879387_thumb.jpg


TKC70?

 

Jp   . . .  TKC 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!