Skoči na vsebino

KARAVANA ZA ŽIVOT „bikeri na cesti“ 2015


zoranko

Priporočene objave

če bi rad, da te mine, probaj organizirati to...

 

sicer pa, če se dejansko organizira skupen slovenski odhod do hrvaških kolegov sem takoj za...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se udeležil njihove prve karavane.

organizacija in vse skupaj je bilo na 110%.

res mi je bilo v užitek in ponos biti del tako številčne a vseeno brezhibno organizirane kolone motoristov.

 

če bi v sloveniji dejansko spravili skupaj organizacijo priključka hrvaški karavani sem takoj za.

glede na takratno časovnico menim, da to ne bi smel biti problem.

problem je le v tem, da se pri nas najbrž težko spravi organizacijski odbor za kaj takega, kaj šele za pridobitev vseh zahtevanih dovoljenj in ostalih vzporednih manj pomembnih a vseeno nujno potrebnih zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... kaj pa, če se tu napiše, tako..'neuradno'' ob kateri uri se gre od ene točke in potek trase...potem pa se spontano priključujemo koloni.... saj tudi avti včasih vozijo v dolgi koloni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se udeležil njihove prve karavane.

organizacija in vse skupaj je bilo na 110%.

res mi je bilo v užitek in ponos biti del tako številčne a vseeno brezhibno organizirane kolone motoristov.

če bi v sloveniji dejansko spravili skupaj organizacijo priključka hrvaški karavani sem takoj za.

glede na takratno časovnico menim, da to ne bi smel biti problem.

problem je le v tem, da se pri nas najbrž težko spravi organizacijski odbor za kaj takega, kaj šele za pridobitev vseh zahtevanih dovoljenj in ostalih vzporednih manj pomembnih a vseeno nujno potrebnih zadev.

Mogoče sugestija za ZMKS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karavane se zagotovo udeležim. Kolikor sem spremljal potek prejšna leta bi bilo smiselno se priključit v Delnicah in nadaljevati skupaj z njimi do Zagreba. Zbor bi bil lahko spontan v Kočevju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mi se počasi organiziramo. Zbor bo 2.5.2015 okrog 10:00 ure na parkirišču SPAR v Novem mestu (nasproti REVOZ-a). Relacija NM-Metlika-Netretič-Karlovac kjer se priključimo udeležencem iz Dalmacije in Istre in skupaj z njimi nadaljujemo do Zagreba. Zaenkrat potrjena udeležba nekaj deset motorjev. Podrobnosti sledijo. Lahko nas spremljate tudi na FB Moto ajznponar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!