Skoči na vsebino

ABS zavore...prodaja in montaza?


Speedflyer

Priporočene objave

Lep pozdrav...Zanima me, kdo v Sloveniji prodaja in montira ABS zavore na motorje 

Popravljeno . Popravil Speedflyer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav...Zanima me, kdo v Sloveniji prodaja in montira ABS zavore na motorje 

Pozdravljen,

 

bojim se, da si tole malo narobe zastavil / si malo preveč enostavo predstavljaš.

Ni stvar v tem, da ni izvedljivo, ampak, da finančno ne bo sprejemljivo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

X2

 

Ja, kar velik finančni zalogaj .................................. je pa vsekakor izvedljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot rezervni del je ABS regulator, modulator ali karkoli že, najbrž kar pri vseh znamkah s "tremi nulami", medtem je kot opcija tam kjer še nimajo vsi modeli ABS, razlike nekje pol manj.

Bi pa pri omenjenem BMW-ju pri nakupu vseh potrebnih delov imele te tri nule pred sabo še kakšno trojko ali pa štirico, še posebej, če bi dodal še delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina varianta je, da kupiš razbit motor z ABSom, recikliraš zavorni sistem in ostalo prodaš po delih. Na koncu si verjetno približno na ničli. Pa svojega časa ne smeš računat. Koliko je pa takih, ki so to dejansko sposobni spelat do konca je pa spet drugo vprašanje. Men sigurno nebi zlaufal... vem pa za enega, ki mu je.

Prodat/kupit je še najbolj enostavno. Ali pa živet z tistim, kar je v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!