Skoči na vsebino

HRVAŠKI MOTO FORUM


RED&WHITE

Priporočene objave

amm svaka vam cast za forum, upam da se bo veliko napisalo in razresilo, ampak dejte si nastimat kaksnega bolj graficnega, ker pomoje ko bo kaksne anti-computer-user prisel gor ne bo nic vedu kaj bi kje...

Drugace se pa za pametni denar lahko zmenmo pa vam nardim kopijo motosvetovega :D :lol:

Itak jih je pa cel kup zastonj po netu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace se pa za pametni denar lahko zmenmo pa vam nardim kopijo motosvetovega :D :lol:

Har har har har har har har har har hra hra hrha hra hra har har har har gonna die laughing :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm svaka vam cast za forum, upam da se bo veliko napisalo in razresilo, ampak dejte si nastimat kaksnega bolj graficnega, ker pomoje ko bo kaksne anti-computer-user prisel gor ne bo nic vedu kaj bi kje...

anti-computer-user :arrow: to sem jest :oops: , sem šel mal pogledat, pa se nč ne znajdem - lahko bi bilo res malo bolj pregledno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace se pa za pametni denar lahko zmenmo pa vam nardim kopijo motosvetovega :D :lol:

Har har har har har har har har har hra hra hrha hra hra har har har har gonna die laughing :D

:lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm svaka vam cast za forum, upam da se bo veliko napisalo in razresilo, ampak dejte si nastimat kaksnega bolj graficnega, ker pomoje ko bo kaksne anti-computer-user prisel gor ne bo nic vedu kaj bi kje...

anti-computer-user :arrow: to sem jest :oops: , sem šel mal pogledat, pa se nč ne znajdem - lahko bi bilo res malo bolj pregledno...

Sva že dva... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm svaka vam cast za forum, upam da se bo veliko napisalo in razresilo, ampak dejte si nastimat kaksnega bolj graficnega, ker pomoje ko bo kaksne anti-computer-user prisel gor ne bo nic vedu kaj bi kje...

anti-computer-user :arrow: to sem jest :oops: , sem šel mal pogledat, pa se nč ne znajdem - lahko bi bilo res malo bolj pregledno...

Sva že dva... :roll:

No ja, zgleda, da se eni bl zastopmo na motorje, kokr na računalnike :oops: :roll: 8) nr.3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe je pa tud res da majo sele 2 odgovora :D

Ta forum je mislen, da bo pol ko bo enkrat xxx uporabnikov da se bo forum razprostrl cez xxx strani, ker vsak odgovor bo zavzel 1 vrstico in to bo stala. No ja bols da takoj dol zaprejo :P

Bols da jim Noise na motosvetu odpre temo HR-Users

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, ampak tale forum je pa res bol tko. In tak način je čist brezveze. Bo kmalu ratal popolnoma nepregleden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni panike... ko ga bodo prerasli, bodo že preštekali na kaj drugega... A se spomnite prvega motosvetovega foruma??? Arggh.... :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motori forum se mi zdi bolš, je podoben motosvetu.

Se mi pa dopade prijava na forum motori, ker se folk ne more kr za brezveze prjavlat in je število članov bolj realno 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Ce jim bo tako uspeval forum kot motosvet.com potem bo postal ena cool info tocka za nas, ki tu pa tam potujemo prek Hrvaske. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motori forum se mi zdi bolš, je podoben motosvetu.

Se mi pa dopade prijava na forum motori, ker se folk ne more kr za brezveze prjavlat in je število članov bolj realno 8)

Muc, o realnosti števila članov smo povedali že veliko. Zakaj je pričujoča številka premajhna in zakaj imajo nekateri 0 sporočil, tudi.

Tukajle, npr. :arrow: http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=2190&

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!