Skoči na vsebino

SLOVENIA MOTOR SHOW


RED&WHITE

Priporočene objave

Prvi motorji so ze tu, zid smrti ze stoji, transparenti visijo, torej neke bo. Izgleda pa, da se bo dosti tega dogajalo v halah. Torej dez ne bi smel biti problem.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pridem sigurno pogledat v Radgono, verjetno v soboto in nedeljo. Ker to pa bi bil že greh, če nebi šel kaj tja z mojo 125-ko, ko pa imam samo 7 km do tja.

Pa upam, da vas bo kaj motosvetovcev tam, da vas končno malo spoznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa še eno novico za vse, ki bi vas stvar utegnila zanimati. Nasveti policije oz. akcija "Policijska izkušnja kot nasvet" bo na tej prireditvi v soboto, 26.4. od 9. do 15. ure.

Mogoče boste tako lažje izbrali termin za odhod v Radgono, če vas to posebej zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resno:

Kdo gre gor, kdaj in kako dolgo bo ostal?

jaz bom šel v petek, če bom prespal ali ne je odvisno od družbe in dogajanja gor. v vsakem primeru bom gor spet v soboto, noč je spet stvar dogovora.

torej napišite kdo vse bi šel pa kdaj, da si po PM izmenjamo mobi številke in se dogovorimo!

1. pervy (od petka popoldan do ?)

2. johan (vse 3 dni - spanje???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če za motoriste ni vstopnine in bo kej za vidit se znam parmajat gor.

Glede vstopnine, je to verjetno samo tvoja pobožna želja !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnina bo 800 SIT, za študente 500 SIT za motoriste vstop z motornimi kolesi PROST . Motorji se bodo bojda parkirali znotraj sejma.

Pridem v petek dopoldan in odidem v soboto zvečer. V nedeljo moramo pač eni delati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek ne pridem, pravkar dobil obvestilo o rojstnodnevnem pikniku v petek popoldne.

Verjetno pridem v soboto dopoldne in okoli 12h že odidem, obveznosti popoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sobot okoli opoldneva smo gor, brrrm pol se pa ne bova videla, če že tako hitro pičiš nazaj, ostanem pa do večera v nedeljo druge obveznosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš, pa saj je samo ena cesta, točno po tej bom vozil guzzlna, pa še en guzzl bo zraven, torej dva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bom šel Rdg-MB-Dvg-SG-CE domov. Pa tja verjetno tudi (seveda v obratni smeri). Je CE-MB-Rdg prekratko, manj kot 100 km.

Se mahamo, razen v MB, tam je možnih več poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F soboto sm na malu!!!! :D

Odpelu kako varno al pa nevarno vožnjo pojedu kak čevap ipd in pogledu kaj majo za pokazat!!!! :D :D Komi čakam!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali gre kdo v G. Radgono v soboto po 12 uri. Nekateri namreč dopoldan še delamo. Če je še kdo takšen naj pošlje PM, da si izmenjamo telefonijo (GSM) in odrinemo skupaj.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali gre kdo v G. Radgono v soboto po 12 uri.  Nekateri namreč dopoldan še delamo. Če je še kdo takšen naj pošlje PM, da si izmenjamo telefonijo (GSM) in odrinemo skupaj.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY  8)

rocky motoguzzi club bo ob tem času nekje v mariboru pa se jim pridruži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, ker bom gor že v petek, me v soboto, ko prideš v Radgono pokliči, da greva na pivo in kakšno rečeva o triumphih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ziher pridem za kaksen dan pogledat(najbrz sobota). Bom se bolj tocno sporocil, da se bom mogoce kaksnemu prikljucil(cemebokdohotelzravenpress). :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst upam de bom fotra nafuku de me bo gor pelu, k nisem tuk nor de bi s skuterjem gor rinu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!