Skoči na vsebino

SLOVENIA MOTOR SHOW


RED&WHITE

Priporočene objave

v soboto dopoldne bomo odrinl iz Kranja proti g.radgoni vmes se bomo ustavil v celju,ker majo supermoto vozniki uradne treninge za nedeljsko dirko

(največja žalost pa je,da gremo mi z avtom :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo s Postoje v soboto zjutrej gor...dol pa zvečer!

A ima kdo informacije kaj se bo dogajalo po dnevih...petek...sobota...nedelja.. :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocky, ker bom gor že v petek, me v soboto, ko prideš v Radgono pokliči, da greva na pivo in kakšno rečeva o triumphih.

Triumphator Marja, ko greš v petek mimo MB me pokliči, da grema že v MB na pijačo.

P.S. V PM imaš sporočilo!!!

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY TRIUMPHATOR 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"CENA VSTOPNICE ZA SEJEM 800 sit, ŠTUDENTI IN MLADINA do 15 let 500 sit

CENA VSTOPNICE ZA KONCERTE 1000 sit"

Nikjer ne piše da je kaj zastonj za motoriste, niti kaj se bo razstavljalo. Ne vem zakaj imam spet čudne pomisleke o ogledu še enega našega moto sejma.

Do kdaj (ura) je pa odprt sejemski prostor v soboto. Mogoče bom šel prej še na Monsters miting v Ludberg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo namen it u soboto zutrej iz gorenske z 125-ko na motoshow :?:

ni vazno s cim gres, jest mislm it popoldan, in bi tam prespal nato pa drug dan nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj (ura) je pa odprt sejemski prostor v soboto...

a ne piše na motor-home pageu da vsak dan od 9-19? In to piše ene par vrstic pod tistim kar si prepisoval :wink:

In še vprašanje- kje pa vi vsi mislite prespat? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resno:

Kdo gre gor, kdaj in kako dolgo bo ostal?

jaz bom šel v petek, če bom prespal ali ne je odvisno od družbe in dogajanja gor. v vsakem primeru bom gor spet v soboto, noč je spet stvar dogovora.

torej napišite kdo vse bi šel pa kdaj, da si po PM izmenjamo mobi številke in se dogovorimo!

1. pervy (od petka popoldan do ?)

2. johan (vse 3 dni - spanje???)

Jaz razmisljam, da bi sel v petek okoli poldneva, v soboto pa nazaj. Samo ne vem, kak je s spanjem? (nimamsotorapress :evil: )

Pervy, saj ti si iz okolice MB, ne? Kdaj pa mislis v petek startat proti Radgoni?

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resno:

Kdo gre gor, kdaj in kako dolgo bo ostal?

jaz bom šel v petek, če bom prespal ali ne je odvisno od družbe in dogajanja gor. v vsakem primeru bom gor spet v soboto, noč je spet stvar dogovora.

torej napišite kdo vse bi šel pa kdaj, da si po PM izmenjamo mobi številke in se dogovorimo!

1. pervy (od petka popoldan do ?)

2. johan (vse 3 dni - spanje???)

king4ever - od petka popoldne do jutranjih sobotnih ur. Pervy ob klkih gres iz Mb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartam jutri v petek ob 13 uri iz črpalke na Celovški pred obvoznico iz smeri Šentvida proti centru. Tam se dobiva s sotrpinom in potem gas v smeri Radgone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bo kej za spat?

Valjda pod šotorom. Menda bo kamp v okviru sejmišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdaj grem gor ker je odvisno od tega kdaj bom končal z delom, kdaj se bodo zmigali moji klubski kameradi in predvsem če bo motor popravljen ali ne (drugače grem z avtom :evil: :x ), tako da ne računat na mene pri vožnji, se vidimo za šankom :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in predvsem če bo motor popravljen ali ne...

Pervy, bi bilo lepo če bi nekje opisal vzroke za simptome, ki so se pojavili pri okvari tvojega motorja. Toliko da vidim, čigava hipoteza je bila prava. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo s Postoje v soboto zjutrej gor...dol pa zvečer!

A ima kdo informacije kaj se bo dogajalo po dnevih...petek...sobota...nedelja.. :?:

Jz grem tudi zjutraj, samo iz Domzal. Ce greste mimo, bi se lahko kaj zmenili. Kolk vas pa gre gor? Nazaj imam namen it enkrat popoldne, da bi bil proti veceru enkrat doma.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta MOTOR SHOW je bil pa čisti podn (zanič), saj meni se tako zdi :(

LP

ne vem o čemu ti to ... :unsure: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je treba začet.Drug let bo boljš.Letos so pač mađžari popestrili dogajanje.Ne samo jamrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madžari so bili itaq taglavni- no tud oni trial show ni bil kar tako

toda moja pričakovanja so bila večja-premal se je dogajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na obljubljeno, sem mal razočaran. Če bi moral plačati vstopnino, me drugo leto ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!