Skoči na vsebino

SLOVENIA MOTOR SHOW


RED&WHITE

Priporočene objave

Meni je blo fajn!

Smo naredili 450 km tisti dan...ma se je splačalo....že sam zaradi Madžarov!So norci... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, za prvič je blo v redu! Bo pa naslj. leto še bolj pestro.

Skratka pršu sem z svojo novo mašinco :D :D , užival ob nastopih Madžarov,

vidu par Motosvetovcev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista dva Madžara sta bla zakon! Ostalo je pa blo bolj slabo-za prvič O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista dva Madžara sta bla zakon! Ostalo je pa blo bolj slabo-za prvič O.K.

Pa tut madžara sta itak eno in isto delala!

Sam vseeno treba neki znat za to delat!

Pogrešal sem dva akrobata na enem motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je blo to vse skupej ena žalost,ponudba opreme,novih motorjev skoraj ni bilo videti,predelave so bile tudi bolj čudne,razen streetfighter in trial showa je bilo bolj malo za vidt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tolk krizirat no, dejmo jim mal vspodbude pa bo grug let bol. Res pa je da je manjkal še takih kot sta bla Madžara. Upajmo na boljše :)

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem ne pohvaliti in ne grajati, ker sem prišel ob 11h in se čez dvajset minut že odpeljal. Srečal nekaj zgodnjih motosvetovcev, sicer pa prijeten izlet malo naokoli z vmesnim ciljem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na reklamo in pogovor z enim od organizatorjev pred 2-3 meseci totalno RAZOČARANJE !

Vse kar je bilo dobro (razen mađaraov) je bilo potrebno dodatno plačati.đ

lp

uzzy :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pricakoval veliko vec...ce bi se pripeljal od kot dalec bi blo to veliko razocaranje tak pa je bil samo lepi popoldanski izlet :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je glede na reklame zdelo premalo vsega skupaj. imeli so tistih par atrakci in so jih ponavljali znova in znova.... ;)

upam da bo drugo leto res bolš <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi lahko za nekatere ki nis(m)o bili prisotni malo razjasnili tele Madzare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kaj vse je bilo obljubljeno, da se bo tam videlo in dogajalo sem bil kr razocaran. :(

Je bil pa enkraten izlet :D, samo veter je pa zelo mocno pihal.

Upam, da bo drugo leto veliko bojs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstavljalci predelav : 4

Uvozniki in prodajalci moto opreme : -1

Uvozniki in prodajalci motorjev : -1

Madzara : 5

Koncerti : -1

Organizacija: Kdo pri samem bogu, je postavil idijota na vhod, ki si je mislil, da bom za koncert dvakrat karto kupil :angry:

Skupna ocena: jebte se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pricakoval veliko vec...ce bi se pripeljal od kot dalec bi blo to veliko razocaranje tak pa je bil samo lepi popoldanski izlet :rolleyes: :P

Je iz Ljubljane dovolj dalec <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa mislili da bo to isto kot sejem v Švici ali pa da bodo delili denar.Dajte malo se zresnite mi smo v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi lahko za nekatere ki nis(m)o bili prisotni malo razjasnili tele Madzare.

Madžara sta imela svoj show- sta furala po zadnjem, prednjem, pa po zadnjem v krogu brez rok, kurila gume, že ko mu je guma počila(gsx-r 1000 (ta nov)) je še kr gas tiščal da mu je vso zadnjo strehco razbil :P ... Sta bla pa tud dva Avstrijca ki sta kazala trial, tud vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešal sem šank, kjer bi se srečali motosvetovci :angry:

No, sej par nas je blo, sam ne za šankom, za mizo!!! ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je,stojimo na trdih temeljih, dve motoristki in trije motoristi, to je pa že nekaj.

videl sem še šoška pa je bil tolko zagret za una dva na pisti, da se ni mogel pogovarjati z menoj, čeprav sem ga ogovoril :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem bil je nateg. Škoda, da so bili prisotni odlični kaskaderji (zaradi katerih se je po pravici povedano splačalo it not), če ne bi popluval sejem po dolgem in počez. Sejma tako rekoč ni bilo :angry: .

Kot vsako leto naj zopet ponovim; " ne grem več na k*** SLO moto sejem " .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa mislili da bo to isto kot sejem v Švici ali pa da bodo delili denar.Dajte malo se zresnite mi smo v Sloveniji.

Smo v Sloveniji ja. Pa kaj zato? Spet ista bedna debata.......kot pri reviji Motorist. Torej.....če si v sloveniji žri govno in bodi tiho, ali kako?? Ne z mano. Imam premalo denarja, da bi ga zapravljal za slovensko žalost, ki je na tem področju verjetno ne prekašajo niti Pakistanci........Tujina nudi za isti denar mnogo........in še veliko več.

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa mislili da bo to isto kot sejem v Švici ali pa da bodo delili denar.Dajte malo se zresnite mi smo v Sloveniji.

Smo v Sloveniji ja. Pa kaj zato? Spet ista bedna debata.......kot pri reviji Motorist. Torej.....če si v sloveniji žri govno in bodi tiho, ali kako?? Ne z mano. Imam premalo denarja, da bi ga zapravljal za slovensko žalost, ki je na tem področju verjetno ne prekašajo niti Pakistanci........Tujina nudi za isti denar mnogo........in še veliko več.

YZF-george,daj ne bluzi po koruzi.Kaj si te zapravljal denar,saj vstop za motoriste je bil prost.Če si pa jedel pa pil pa to moraš doma ravno tako in te tudi stane.Če pa poznaš našo moto sceno in hodiš po takšnih sejmih si pa tak že naprej moral vedet kakšen sejem bo to.Samo koliko se meni zdi si ti iz Limbuša in nimaš izpita za motor ter si bil verjetno z avtom .Če sem pa se zmotil se pa oproščam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil razočaran, ker za prvič tudi nisem preveč prričakoval. Najbolj me je jezilo, da ni bilo generalnih uvoznikov z novimi motocikli in opremo, pa čeprav nisem posebej zainteresiran za novotarije.

Normalen povprečen smrtnik si predstavlja na MOTO SHOWU tudi uvoznike in prodajalce opreme in motociklov.

Mogoče pa nam njihova (ne)prisotnost na tem sejmu, ki bo za letos verjetno edini v Sloveniji, pove da se jim za stranke po domače j***, saj že tako ali tako dovolj prodajo.

Če to prebira keri od organizatorjev, bi me zaniomalo, če so povabili še koga razen Motorrad klinik, INDE Vransko ( Spyke), in pa zastopnika za Avon, ali pa se je vsem ostalim j***** in se jim še vedno j*** za domače uporabnike in morebitne nove stranke. :P :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!