Skoči na vsebino

SLOVENIA MOTOR SHOW


RED&WHITE

Priporočene objave

A da se jim j***? Kar naj se jim j***! Bomo videl koliko časa se jim bo še j****! Ko recimo ne bo mejnih protokolov, pa prava konkurenca itn.. .se bojo lahko samo še medsabo j****, meni se bo tudi kratkomalo j**** za njih, oz., meni se ze zdaj j***!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da se jim j***? Kar naj se jim j***! Bomo videl koliko časa se jim bo še j****! Ko recimo ne bo mejnih protokolov, pa prava konkurenca itn.. .se bojo lahko samo še medsabo j****, meni se bo tudi kratkomalo j**** za njih, oz., meni se ze zdaj j***!

J****, zdaj pa vemo, od kod tebi tvoj forumski nadimek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da se jim j***? Kar naj se jim j***! Bomo videl koliko časa se jim bo še j****! Ko recimo ne bo mejnih protokolov, pa prava konkurenca itn.. .se bojo lahko samo še medsabo j****, meni se bo tudi  kratkomalo j**** za njih, oz., meni se ze zdaj j***!

J****, zdaj pa vemo, od kod tebi tvoj forumski nadimek :D

:lol: Ne ne ni, samo zdi se!

nazaj na temo: Torej SLOVENSKI MOTO SHOW a predstavniki NO SHOW! Ma tem ljudem gre predobro! Dragi motolegi, počakajte malo z nakupi, "Saj po novem letu boljše bo!" torej NO SHOW v trgovinah - naj vam pripeljejo motor in opremo na ogled domov - tipo "door to door" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ja no, da bom dosleden! Naročil dve čelade za test ta teden...jutri kličem naj mi jih pripeljejo na dom :D , ker če se bom premaknil iz bajte, bom nadaljeval do Trsta :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil razočaran, ker za prvič tudi nisem preveč prričakoval. Najbolj me je jezilo, da ni bilo generalnih uvoznikov z novimi motocikli in opremo, pa čeprav nisem posebej zainteresiran za novotarije.

Normalen povprečen smrtnik si predstavlja na MOTO SHOWU tudi uvoznike in prodajalce opreme in motociklov.

Mogoče pa nam njihova (ne)prisotnost na tem sejmu, ki bo za letos verjetno edini v Sloveniji, pove da se jim za stranke po domače j***, saj že tako ali tako dovolj prodajo.

Seveda so jih povabili. A pri takšnem odnosu tudi jaz ne bi šel razstavljat svojih novih motorjev, če bi bil uvoznik.

Najprej nenormalno zakasirajo štant, nato pa kasirajo še vstopnino. Enim ali drugim, ne pa obem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so jih povabili. A pri takšnem odnosu tudi jaz ne bi šel razstavljat svojih novih motorjev, če bi bil uvoznik.

Najprej nenormalno zakasirajo štant, nato pa kasirajo še vstopnino. Enim ali drugim, ne pa obem!

No ja glede štantov pa je povsod enako, tudi v Celju in na vseh drugih šovih je treba štant plačat.

Enako je na vseh komercialnih prireditvah in sejmih. Na firmo vsaj petkrat na leto dobim vabila k sodelovanju na kakšnem obrtniškem sejmu. Moja stvar pa je, če se mi zaradi strank in prodaje zdi pomembno reskirat par stoK SIT.

Popravljeno . Popravil StormBringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, dajmo jim časa. To je bil prvi motoshow. Drugo leto bo morda drugi. Morda bo boljši, morda slabši, ali pa enak, kar je tudi slabo (stagnacija namreč). In če po treh letih ne bo bolje, pač ne bomo več hodili tja in naj se showajo sami sebi. Motoshow, kaj pa je to takega, pomembnega, v življenju? Nič. Dogodek, ki je, ali pa ki ga ni. Zaradi motoshowa moj motor ne bo tekel nič bolje ali slabše in jaz ne bom nič kaj drugačen voznik, kot sem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa poznaš našo moto sceno in hodiš po takšnih sejmih si pa tak že naprej moral vedet kakšen sejem bo to.Samo koliko se meni zdi si ti iz Limbuša in nimaš izpita za motor ter si bil verjetno z avtom .Če sem pa se zmotil se pa oproščam.

- Dobro poznam našo žalost. Sem jo že doživel in je nimam posebne želje še enkrat.

- Kar se tiče moje lokacije si bil kar blizu, čeprav nisem ravno iz Limbuša

- Ja, tudi z avtom se vozim. Vedno ko nekam grem in mi ni do motorja

- Izpit za motor sem naredil pri 16ih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA!

kar precej nas je bilo razočaranih, najbž za to ker so bile obljube (reklama) prevelike. Niso se držali zlatega pravila "Under-promise over-deliver". Sejem (če mu lahko tako rečemo) je bil prava žalost. So pa vsaj Inde, Aures in Avtoplus (Motoguzzi) bili veseli ker niso imeli hude konkurence. Držim pa pesti, da jim bo uspelo v naslednjem letu.

Kris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za katerega! Zame, ki sem vegetarijanec ni bilo kaj dosti za pojest! Ampak hvala meni, da se vedno ža vnaprej pripravim, ker ponavadi nikoli ne ponujajo hrane užitne zame!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so jih povabili. A pri takšnem odnosu tudi jaz ne bi šel razstavljat svojih novih motorjev, če bi bil uvoznik.

Najprej nenormalno zakasirajo štant, nato pa kasirajo še vstopnino. Enim ali drugim, ne pa obem!

No ja glede štantov pa je povsod enako, tudi v Celju in na vseh drugih šovih je treba štant plačat.

Enako je na vseh komercialnih prireditvah in sejmih. Na firmo vsaj petkrat na leto dobim vabila k sodelovanju na kakšnem obrtniškem sejmu. Moja stvar pa je, če se mi zaradi strank in prodaje zdi pomembno reskirat par stoK SIT.

Tudi meni je manjkalo novitet, vendar je res vprašanje, po kakšnih cenah je organizator zaračunal štante. Če je enako kot Celjski ali Lj.sejem, potem je to zelo drago , Strošek štanta je hitro par milijonov. Sicer pa je prisotnost na sejmu dejansko tako stvar prodajalca (ali želi več reklame), kot tudi organizatorja (če ne bo čimveč prodajalcev, bo tudi čedalje manj obiskovalcev)

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je, ker si Slovenci navadno iščemo napačne iztočnice pri tujcih.

Sejmaši si navadno jemljejo za vzor cene štantov in vstopnic pri tujih prireditvah, ne znajo pa preračunati profit, ki ga napravijo razstavljalci na tujem sejmu s par stoK obiskovalci na dan, ravo tako pa ne premislijo, da manjša cena razstavnega prostora pritegne več razstavljalcev in posledično po nekem času tudi več obiskovalcev.

Še vedno imamo dokaj Balkansko ekonomijo, ker ne razmišljamo na daleč. Ta način razmišljanja vodi do tega, da bomo počasi, tako kot smo pred dvajsetimi leti hodili po kafe in trenerke, čez nekaj časa hodili v tujino na sejme in po motorje, avte,...

( Seveda, če nas ne bo s kakšnim ukrepom ZA-J država)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje in dekleta. Jez bom pa sam nekaj povedal, oz pripomnil. Če že mislite, da je bila to taka polomija, pa vi organizerajte kaj podobnega.

Letos če ne bi bilo tega motor showa ne bi imeli noben sejem v SLO. A ni to žalost za tako državo,ki gre v evropo.

Če mene vprašate katastrofa.

Glede štantov je pa tako, da so imeli vsi klubi na razpolago stojnice in to za celih ne boste verjeli 5000 SIT, za tri dni.

Fuuuuullll visoka cena.

Mal preračunajte koliko pride stojnica na ljubljanskem sejmu.

Zakaj pa potem niste rastavljali?

Upam, da bo drugo leto tudi, ker grem sigurno, pa ne zato da bi kaj posebnega videl ampak zato da podpiram tako dejavnost

in požrtvovalnost nekoga, ki si želi nekaj narediti za to sceno.

Mi tukaj z takim debatiranjem in kritiziranjem sigurno ne bomo nič naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje in dekleta. Jez bom pa sam nekaj povedal, oz pripomnil. Če že mislite, da je bila to taka polomija, pa vi organizerajte kaj podobnega.

Letos če ne bi bilo tega motor showa ne bi imeli noben sejem v SLO. A ni to žalost za tako državo,ki gre v evropo.

Če mene vprašate katastrofa.

Glede štantov je pa tako, da so imeli vsi klubi na razpolago stojnice in to za celih ne boste verjeli 5000 SIT, za tri dni.

Fuuuuullll visoka cena.

Mal preračunajte koliko pride stojnica na ljubljanskem sejmu.

Zakaj pa potem niste rastavljali?

Upam, da bo drugo leto tudi, ker grem sigurno, pa ne zato da bi kaj posebnega videl ampak zato da podpiram tako dejavnost

in požrtvovalnost nekoga, ki si želi nekaj narediti za to sceno.

Mi tukaj z takim debatiranjem in kritiziranjem sigurno ne bomo nič naredili.

Se popolnoma strinjam. Fora je da v tej Slo se ima ful folka za izredne poznavalce in izdelovalce dvokolesnih plovil. Na tem motor showu pa je bilo lepo razvidno kdo je sposoben kaj naredit in pokazat jajca. Zato menim, da je zaman vsaka kritika jst rečem le da kapo dol pred organizatorji kajti naredili so nekaj kar drugi vejo samo gofljat (drugič bo še bolje) in spet bom tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo drugo leto tudi, ker grem sigurno, pa ne zato da bi kaj posebnega videl ampak zato da podpiram tako dejavnost

in požrtvovalnost nekoga, ki si želi nekaj narediti za to sceno.

Mi tukaj z takim debatiranjem in kritiziranjem sigurno ne bomo nič naredili.

...pa naj citiram še enga drugega forumaša iz ene druge teme

Sam mislim, da tisti, ki pljuvate cez revijo Motorist, nimate te pravice. Ta revija je edina slovenska revija, ki je namenjena izkljucno motorizmu in se iz stevilke v stevilko izboljsuje. Prav zato bi jo morali podpirati, saj bi s tem pridobila na veljavi, vecjem krogu bralcev in s tem mislim, bi si tudi lahko privoscila vec kvalitetne vsebine.

Evo vam verificiran dokaz, da se zgodovina ponavlja! <_<

A smo res tako sočutni, da moramo podpirati tiste, ki so poskušali "pri nas" (motoristih) najti svojo tržno nišo, vendar so se nekoliko ušteli pri obsegu in sedaj ponujajo "robo" katastrofalne kakovosti? :huh: Morda pa kdo misli, da cilj takšnih in drugačnih aktivnosti ni dobiček, temveč nekakšno sočustvovanje z motoristi, ki jim je treba, revežem, prirediti nek sejem ali pa napisati revijo, da se nebodo počutili preveč izolirani.

In potem, ko jih boste leta podpirali pri nemočnem postavljanju na noge, ko bodo uspeli.......mislite, da boste dobili kakšno drobtinico od pogače?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kritizirat je stvari, ki jih v sloveniji SPLOH ni ne pa tiste, ki posameznikom niso povšeč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kritizirat je stvari, ki jih v sloveniji SPLOH ni ne pa tiste, ki posameznikom niso povšeč :unsure:

No, s tem se pa ne strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kritizirat je stvari, ki jih v sloveniji SPLOH ni ne pa tiste, ki posameznikom niso povšeč :unsure:

No, s tem se pa ne strinjam...

No....obrazloži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kritizirat je stvari, ki jih v sloveniji SPLOH ni ne pa tiste, ki posameznikom niso povšeč :unsure:

Vse, ampak čisto VSE je treba kritizirat. Tud Yamaho, če hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok spet neki ne valja....mislu sem da bi se bilo treba VEČ bunit za stvari ki nas niti ne dosežejo(npr. slovenski prenosi Gp, itd) ne pa na sejme kjer posameznikom nekaj ne paše!

Valjda da je treba kdaj kako konstruktivno kritiko dat tudi sejmom....sam jst vidm da se pretirava o tem...odprite raje temo o Prenosu Gp na Slo2 pa se tam pogovarjajte kako smo za evropo ne pa zato ker je v Radgoni manjkal štant .... <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda da je treba kdaj kako konstruktivno kritiko dat tudi sejmom....sam jst vidm da se pretirava o tem...odprite raje temo o Prenosu Gp na Slo2 pa se tam pogovarjajte kako smo za evropo ne pa zato ker je v Radgoni manjkal štant ....  .

no....tud jst tko mislm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!