Skoči na vsebino

Vse nevarnejši so starejši motociklisti


sramezljiv

Priporočene objave

to je tema med starostjo in varnostjo in ne med mladostjo/norostjo/varnostjo

dej se enkrat preber, pa mal pomisl kaj si reku: starost, varnost, mladost, norost. nikjer niso omenjene sposobnosti. gre le za varnost. ta pa je pri vsakem posamezniku razlicna. posplosujes pa prav ti najbolj s svojimi izpadi v stilu "starci nimajo za burek".

da mas vse poslihtano v glavi - upam. za tebe boljs. sicer pa norc tk nikol ne bo reku "js sm pa norc" (pa ne rect da te zalim, k to ne letni na nobenga direktno).

medtem pa smo glihkar dokazal da je avtomatska povezava med starostjo in nevarnostjo

wrong.

če ti rad tiščiš tam kjer se ne sme pol tud prov mene ne moti ni pa zdej treba posplošvat da zato pa kr vsi tiščimo tm kjer to glih nebi blo najbolš

nism reku da vsi. lahk pa recem, da vecina pod 25 (in se veliko ostalih), ki jih poznam.

poleg tega s 0.5 v krvi kakor si sam ugotovil brez problema voziš, vsaj dokler ne prideš do prve kritične situacije kjer se šele pokaže vpliv alkota

been there, done that, nothin' special. :zzz: vsaj pr men ne. .)

js sm že skos na nivoju

ja na nivoju ze, sam kaksnem?? :grrr

vi ste bli tisti k ste sam žalil pa nč argumentiral :BUA:

poglej poglej!! vidim posplosevanje?? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvedu sem da nimam za burek.

A sem sposoben za na cesto pa še ne.

:wacko: <_<

Časti burek. <_<

Sirov. :P

p.s.

Potem se bova pa pogovarjala o tem, če si ŠE za na cesto :devil:

:004 :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mularija dol s cest prihajamo mi NEVARNI STARCI!!!!!! :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da starejših in mlajših motocilistk ne uvršča nihče med nevarne :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so motoristi zaenkrat v vecini?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a mam sam js filing... ...al bi js ze zdavnej warninge kasiral, ce bi take pisal tuki gor?? :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale je ful nevarna (na cesti) :kva2: :kva2: :kva2:

Takoj prodaj motor! :fight2:

Al pa za burek dej! :angry:

Jaz sem vsesplošno nevarna ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vsem nakladanju in gnoju ki ste ga nekateri (oz. nekatere) zlili na ubogo perutnino (beri: kuro), pa vendarle ostaja vprašanje, zakaj je najvišja smrtnost prav med starejšimi motoristi. Zna kdo to odgovoriti in ali ni moč iz tega sklepati da so starejši nevarni?

Pa še to: osebno sem videl starejšega izkušenega motorista hudo pasti zaradi zelo nepremišljene reakcije (handful of brakes sredi ovinka), kjer bi lahko oviro preprosto obvozil. Makes you wonder.

Jaz osebno sem pa videl mladega motorista kako se je zaletel v hišo in ubil.Zakaj le ,ko bi lahko preprosto peljal mimo hiše. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če že govorite o nevarnostih, bom pa še jaz pridala piskerček. Ali se sploh kdo zaveda, kako nevaren je gospodinjski šport?!

Zadnjič mi je padel lonec od mikserja direktno na glavo, ko sem ga jemala z zgornje police. Mislim, da bi morali sprejeti Zakon o varnosti pri gospodinjskih opravilih in kot enega izmed členov navesti tudi obvezno uporabo čelade.

To bi lahko bila nova tema. Žal ne vem, koliko si stara, ampak "nekdo" bi temo začel z: kdo je sposobnejši prilagajanja in reakcij: 20-letna gospodinja :yea2: ali starka,30 letna gospodinja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časti burek. <_<

Sirov. :P

p.s.

Potem se bova pa pogovarjala o tem, če si ŠE za na cesto :devil:

:004 :grim :004

Zorganiziraj.

Pridem, plačam in zvem.

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 50 letu nima človk več kej na motorju za iskat, ...

zakaj po 50 konc motorizma? prvič zaradi počasnejših refleksov,

kdor bo pa reku da so refleksi in motorične sposobnosti oz. sposobnosti vožnje motorja enake pri 20 in pri 45letniku naj mi potem našteje koliko tekmovalcev na moto GP je starih nad 40 let, al pa v formuli1

V cajtngu berem o SCHUMIJu, ki je letos star 35 let, vrhunec športa ...

Pa o PANIS, ki je letos star 38 let in bo kmalu sa v staro šaro ?,

čeprav se večina strinja ( tako tudi piše ) da sta dirkača z veliko iskušnjami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cajtngu berem o SCHUMIJu, ki je letos star 35 let, vrhunec športa ...

Pa o PANIS, ki je letos star 38 let in bo kmalu sa v staro šaro ?,

čeprav se večina strinja ( tako tudi piše ) da sta dirkača z veliko iskušnjami ...

Kura :BUA: vrhunski šport al pa čista uživancija to nemoreš primerjati.

Mamola je star (po tvojem ) pa še kar tekmuje :yea2: pa tebe dol udari kdaj hoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tebe dol udari kdaj hoče.

js pa mislim, da nima za burek... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole .) 48 letni starček izziva vse hude mladce, ki imajo moji CBR ki 600, letnika 99 primeren motor, da se ob priliki pomerimo na grobniku. To pomeni, da naj se ne sili tisti ki nima popolnoma nepredelanega registriranega motorja ranga 600 ccm letnika 99 ali starejšega ( izpuh ni ovira), da se nebi potem kdo, z kdove kakšno mrcino hvalil, da me je kresnil dol.

Če se vas ne bo našlo vsaj 5, ki boste hitrejši, bom naslednjič ukinil omejitev kubikaže.

In naj mi ne kradejo časa tisti, ki jim štoparica na kakšen lep dan ob korektnem merjenju na grobniku še ni pokazala vsaj 1.42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kura zdaj pa da te vidimo :kva2:

yea, right... :lol1: :lol1: :lol1: zdej pa rep med noge, da perje ne bo frcalo po zraku... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole .) 48 letni starček izziva vse hude mladce, ki imajo moji CBR ki 600, letnika 99 primeren motor, da se ob priliki pomerimo na grobniku.

pridem......

navijat.... :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, zdej bo kura reku, da se nisi 50, in da si zaenkrat se na visku svojih moci, kar pa se bo hipoma spremenilo, ko bos prestopil mejo 50 let in ene sekunde.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura bo reku, da je Grobnik predvidljiv ... na cesti pa velja zakon džungle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bo tak k s sidewinderjem - najprej najglasnejsi, ko je treba pa preklopit k dejanjim, pa ponikne... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!