Skoči na vsebino

Vse nevarnejši so starejši motociklisti


sramezljiv

Priporočene objave

Pogosto so manj izkušeni veliko bolj previdni kot pa izkušeni ki mislijo da njim se pa nič ne more nardit.

in kateri si ti tisti izkušeni ki misli da se ti nič ne more nardit? :P

torej zdej je tud to narobe da mas izkušnje :hmm:

verjemi mi da izkušnje pri tem nimajo nobene zveze gre zgolj za neumnost, mas tud neizkušene ki mislijo da se jim nič ne more nardit :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimajo za burek proti kom?? pa kot si sam rekel - prosim - BREZ posplosevanja!

pa ti beres moje poste al kaj

nimajo za burek proti enem ki je za 20 let mlajši pa ma isto cajta motor, kle se pogovarjamo o sposobnostih,

ne bos nikoli nobenega razumnega človeka prepričal da ma neki povprečni 50 letni janez boljše motorične, fizične, refleksne ... sposobnosti kot en drug povprečni 30 letni janez, :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodbijam jo z mojimi iskušnjami - največji dokaz da tvoja definicija ne drži !

kaj si 50 let star, a pol nisi 61letnik

poznam kr dost folka nad 50 let k se avta ne zna več normalno pelat, kle se pa o motorju pogovarjamo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zdej je tud to narobe da mas izkušnje

To sploh ni narobe, sam pravim ti da niso izkušnje vse. Z motorjem sm naredil okol 30.000 km pa se niti najmanj ne štejem k izkušenim voznikom-ne pomen pa to da se vozim kot "stara mama" :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistika, povprečni ... in ne vem kaj še

Organiziraj povprečneže na grobnik, pa naredi grafikon ...

Pa beri statistiko nesreč v sloveniji, pa boš drugače gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno eni uživajo pri vožnji z motorjem, drugim je pa slajša kregarija o tem, kdo bolje vozi. :rolleyes:

Dajte malo umiriti "strasti".

Če ima kdo v smislu naslova kaj tehtnega za napisati, naj napiše ali prekopira.

Prerekanje, kdo je boljši in bolj brihten pa naj se odseli tja nekam v kr'neki ali pa v ljubezen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistika, povprečni ... in ne vem kaj še

Organiziraj povprečneže na grobnik, pa naredi grafikon ...

Pa beri statistiko nesreč v sloveniji, pa boš drugače gledal

mislim da so glih statistike na moji strani,

pa tud na grobniku dvomim da bi kak 55letni al pa 50 letni janez lahko prehitu koga

razen seveda svojo senco pa še to če bi sonce prov sijal :ph34r:

ti najbrž misliš da na moto GP-ju dirkajo penzionisti al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo v smislu naslova kaj tehtnega za napisati, naj napiše ali prekopira.

ja pa sej o tem se pogovarjamo kdo je nevarnejši, kdo bolje obvlada motor, kdo ma boljse reflekse... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne najdem dnevnika z poročili statistike - dobiš naknadno - ker sem bral.

Na Grobniku pa po tvoje naj bi vozili povprečneži, pa da vidimo, ne za GP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so stsatistike na tvoji strani, potem jih prosim, objavi.

Kar tako na pamet pa raje ne.

sej so ble statistike v nedeljskem pa tudi v neki drugi temi tu na motosvetu je bil ta članek objavljen, pisalo je kako se najpogosteje zgodi prometna nesreča z udeležbo motorista, ki odnese najkrajso,

iskat se mi pa te teme ne da kogar zanima nej si jo najde

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljski dnevnik je pa vsekakor literaturni vir, ki si ga ne bi upal navajati niti v srednješolski seminarski nalogi, kaj šele v kakšnem resnejšem delu.

Sicer, pa je vsakršno prerekanje odveč.

Motoboom je določil, da so motoristi = upokojenci = starci

Na letošnjem Moto boom-u bomo med drugim deležni svetovne premiere za javnost novega motocilka BMW R1200GS, manjkalo pa ne bo tudi drugih presenečenj.

Sejem bo odprt vsak dan od 9.30 do 18.30 ure. Cena vstopnice znaša 1100 SIT, za motoriste in upokojence 950 SIT, za dijake in študente 800 SIT.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meja kdaj je človek "star" je kr dost zabrisana. Sej ne morš rečit, da nekdo vozi dobro do 49. leta, ko pa je star 50 pa ne zna več vozit. To je zelo različno od posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meja kdaj je človek "star" je kr dost zabrisana.

star si kot se starega počutiš....neke meje ni...seveda bi jst trdil da motorist ki ima 80 let in je 50 let preživel na motorju ni nujno da vozi "bolje" motor kot nekdo ki je star 25 let in vozi motor 5 let.....tut motorji so drugačni kot prej...zahtevajo veliko več pameti in izkušenj kot pa v preteklih letih.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor bo pa reku da so refleksi in motorične sposobnosti oz. sposobnosti vožnje motorja enake pri 20 in pri 45letniku naj mi potem našteje koliko tekmovalcev na moto GP je starih nad 40 let, al pa v formuli1

Avto-moto šport je eden redkih športov, v katerem lahko enakovredno tekmujejo očetje in sinovi.

Jaz ne vem odkod ti ta teorija, toda verjetno še nikoli nisi slišal za Šveda, z imenom Per Ole Sirenius. Je 6 kratni svetovni prvak v ice-speedwaju. Še nikoli ni izpadel pred končnim finalom in tudi danes pri 56 letih je še vedno sposoben nažgat več kot polovico mlajše konkurente.

Ne vem, če si že kdaj gledal speedway na ledu; priporočam, da si ga enkrat ogledaš, opazuj Sireniusa in potem komentiraj vozniške sposobnosti starcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi mlajši boste nekoč ratali stari. Je pa nekaj res: bolj si star, bolj si vzdržljiv. Zgleda da je pa tako, kot je Brrrm ugotovil iz cene Moto booma. Je pa tudi tako, da bojo tudi mlajše motoriste šteli med starce.

Kura poglej si pa druge razrede dirk in ne ekstremni GP ali F1 - recimo Pariz-Dakar, pa SP v rellyju itd.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto-moto šport je eden redkih športov, v katerem lahko enakovredno tekmujejo očetje in sinovi.

Jaz ne vem odkod ti ta teorija, toda verjetno še nikoli nisi slišal za Šveda, z imenom Per Ole Sirenius. Je 6 kratni svetovni prvak v ice-speedwaju. Še nikoli ni izpadel pred končnim finalom in tudi danes pri 56 letih je še vedno sposoben nažgat več kot polovico mlajše konkurente.

Ne vem, če si že kdaj gledal speedway na ledu; priporočam, da si ga enkrat ogledaš, opazuj Sireniusa in potem komentiraj vozniške sposobnosti starcev.

ne nikoli slisal za tega tipa,

izjema se ne naredi pravila

poleg tega sam nimam nic proti starejsim motoristom(tud sam bom enkrat star) tako da ne me narobe razumet

vozniske sposobnosti cloveka nad 50 let pa bom se naprej komentiral in se vedno mislim da se 50 letnik ne more primerjati s 30 letnikom kar se vozniskih sposobnosti tice,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoj stil vožnje boš lahko vesel,če boš dočakal 50 let in boš lahko rekel da si star in da se ne boš več vozil z motorjem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozniske sposobnosti cloveka nad 50 let pa bom se naprej komentiral in se vedno mislim da se 50 letnik ne more primerjati s 30 letnikom kar se vozniskih sposobnosti tice,

Moja leta in leta mojega sina primerjaš in povem ti, da me sin spoštuje z mojo vožnjo in zelo rad vozi za mano, da ga podučim ... Kaj ti pa to pomeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja leta in leta mojega sina primerjaš in povem ti, da me sin spoštuje z mojo vožnjo in zelo rad vozi za mano, da ga podučim ... Kaj ti pa to pomeni

da tvoj sin zelo slabo vozi :lol1:

poleg tega naj bi slabsi voznik vedno vozil prvi .)

sori ampak nisem se mogel zadržat :D ne se jezit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozniske sposobnosti cloveka nad 50 let pa bom se naprej komentiral in se vedno mislim da se 50 letnik ne more primerjati s 30 letnikom kar se vozniskih sposobnosti tice,

Kul, za to sezono se bom ostrigel, da mi sivi lasje ne bodo rinili izpod čelade. Tako si bom morda priboril še 10 let pravice do vožnje in me nihče ne bo spravil s ceste, ker tam nimam kaj iskat. Pa prišparal bom, ker ne bo treba kupit novega aparata, saj čez štiri leta moram itak nehat. Če bi statistika kaj držala, bi vsi imeli povprečne plače in 2.07 otroka al kolk že.

Primimo se za roke in se združno butnimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!