Skoči na vsebino

Vse nevarnejši so starejši motociklisti


sramezljiv

Priporočene objave

leti na prejšni manuelin post

ne skrbi manuela sej te itak noben nikol ni resno jemal :K

zadnji odstavek te je mogoče mal diskreditiral ker ne vem točno v kaksni zvezi je vse skupaj z motorizmom in ostalim v tej temi, pravzaprav je celoten pomen zadnjega odstavka bolj ali manj nerazumljiv, kot da hočeš povedat da sama sebe v sebi diskreditiraš, z izjavami ki jih pri polni zavesti sploh nisi izrekla

vse ostalo kar si pa pred tem napisala je pa čist kul

:OK: smejurija :lol1:

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nekaterim s starostjo kar je tudi znanstveno dokazano, refleksi upočasnijo, poveča se odstotek maščobe v skupni telesni masi/zmanjša odstotek mišic, gibi so počasnejši in manj kontrolirani, na sploh se poslabsa fizična pripravljenost osebe, tudi sposobnost učenja in prilagajanja se poslabsa, celo spomin gre včasih hudiču

skratka dejte probat mal argumentirat, je pa res da so nekateri v mladih letih preveč neumni da bi se zavedal posledic padca in zato brezglavo divjajo, kar pa v končni stopnji nima bistvene zveze s samimi sposobnostmi in znanjem vožnje,

:xx:

tu si povedu vse. :D

tema je o nevarnosti, ne o sposobnosti voznje!! .) in ce ti nisi na visku svojih sposobnosti se ne pomeni, da nisi dober in varen voznik, in ce si na visku svojih sposobnosti se ne pomeni, da si dober in varen voznik - pr teb gre za eno veliko posplosevanje v stilu "vsi nad 50 nimajo za burek"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...BTW - kje sem pa napisala, da vem, kako voziš ti? :blink:

Ne najdem tega v mojih prispevkih.... :?

Butasto, vem, zelo butasto..... :doze: taka sem, kaj čem.... :ph34r:

napisala si nekaj v tem smislu kr pejt nazaj čekirat poste pa bos mogoče najdla

ja res je butasto ampak ne bit pretrda sama s sabo sej v končni fazi gre sam za debato :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leti na prejšni manuelin post

ne skrbi manuela sej te itak noben nikol ni resno jemal :K

Ma ne?1 :naughty:

Pa tolk se trudim ves čas, da bi me..... :cry:

p.s.

Lepo, da si napisal da me "nihče" ni resno jemal....

Nisam znala, da TI JE TO NADIMAK, BRATE.... :afro1:

:010 :010 :010 :music3: :music1: :photo: :music2:

p.p.s.

Sem šla gledat dva posta nazaj... še zmeraj ne najdem.... napisala sem kura, ne pa Kura - to pa je velika razlika..... pod izraz "kura" se ponavadi jemlje vse pernate živali, Kura pa je lahko samo eden :D :P :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu si povedu vse. :D

pr teb gre za eno veliko posplosevanje v stilu "vsi nad 50 nimajo za burek"!

Zoki :004 :OK: ....

ne samo za burek...... niti za kajmak in ćevape ne..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema je o nevarnosti, ne o sposobnosti voznje!! .) in ce ti nisi na visku svojih sposobnosti se ne pomeni, da nisi dober in varen voznik, in ce si na visku svojih sposobnosti se ne pomeni, da si dober in varen voznik - pr teb gre za eno veliko posplosevanje v stilu "vsi nad 50 nimajo za burek"!

evo končno eden

mislim da je z večjimi sposobnostmi obvladovanja vozila pogojena sama varnost vožnje, moraš računat da sm jst s tem nad 50 mislil tiste ki vozijo cestne motocikle kar sm tud napisal in ne vseh povprek, za te je torej najbolj kritično zmanjšanje vozniških sposobnosti kar povzroči njihovo večjo nevarnost na cesti čoperistov in ostalih sploh omenjal nisem

tisto v stilu :vsi nad 50 nimajo za burek, je res posploševanje ampak tud ne preveliko da nebi vsaj delno držal je pa res malo vulgarno napisano kar sm pa tud že povedal, tko da ne vem kaj mi to skos naprej mečeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla gledat dva posta nazaj... še zmeraj ne najdem.... napisala sem kura, ne pa Kura - to pa je velika razlika..... pod izraz "kura" se ponavadi jemlje vse pernate živali, Kura pa je lahko samo eden :D :P :lol1: :lol1: :lol1:

ja ampak jst sm kura z malim k ne Kura :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., moraš računat da sm jst s tem nad 50 mislil tiste ki vozijo cestne motocikle kar sm tud napisal in ne vseh povprek, za te je torej najbolj kritično zmanjšanje vozniških sposobnosti kar povzroči njihovo večjo nevarnost na cesti čoperistov in ostalih sploh omenjal nisem

...

:hmm: :hmm:

In kje je razlika med atetom, ki vozi cestaka, čoperja al pa tourerja? :? :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm:

In kje je razlika med atetom, ki vozi cestaka, čoperja al pa tourerja? :? :? :blink:

je razlika in to velika,

ti motorji se ne razlikujejo le po obliki in po barvi ampak tudi po NAMENU zaradi katerega so kupljeni, in če je en oč kupu suzukija gsx-r 1000 k ma 174 konjev da se bo šu terat proti kočevju je le mal razlike kot pa če kupi 1600kubičnega xvs-ja s okol70 im konji, zakaj se pa kupi cestaka js še nobenga nism vidu da bi si kupil cestno zverino zato da bo lahko užival v turistični vožnji in šu kdaj z ženo na morje

cestni motorji so narejeni za dirkanje pri hajabusi recimo ti sploh opazu ne boš da maš v izhodu iz ovinka 200 not, čoperček pa ni narejen za več kot 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bono s katerimkoli STAREJSIM od 50 let grem lahko na pisto in grem stavt da bo žrl prah

Sedaj si povedal vse. To samo dokazuje o tem, da mladiči zelo radi "TIŠITE" in mislite, da če se ne furaš po Grobniku, potem si pa že nevaren za na cesto.

ZMOTA !!! :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestni motorji so narejeni za dirkanje pri hajabusi recimo ti sploh opazu ne boš da maš v izhodu iz ovinka 200 not, čoperček pa ni narejen za več kot 130

:hmm: Ahaaaa, :D in pri teh 200 iz ovinka na kočevki, je mladec varnejši, atek pa nevarnejši, nerodnejši, to misliš, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, žlajfek, prjatu stari virtualni, to si pa tako dobro povedal, da mi itak ni treba nobenga več citirat.... :yea2:

Samo še svoj lonček pristavim.... definitivno se bolj varno, raje in z večjim občutkom PELJEM zadaj z mojim fiftijem ( pa še zdaleč ni "atej", no ja biološko je, nekajkrat...) , kot pa da bi morala GLEDATI, kako vozi kakšna kura.... :yea2: .....

p.s.

Tudi pri petdesetih niso vsi stari petdeset..... :wub: :yea2: :OK: :notworthy:

Se strinjam s tabo, jebeš leta, ampak eni to ne razumejo .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se pregovarjate kdo je koliko sposoben in varen voznik( star, mlad, itd), bolje, da vsak pri sebi presodi o temu in kakšen motor mu ustreza bo sam najbolj vedel. Res pa je med nami veliko različnih voznikov, serjejo ga pa stari in mladi. Star si pa toliko kot se počutiš. Lep pozdrav i lepši dan, brez kreganja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti se bolj bojim srečat kuro, kot enega ateja! B)

pa ne mi spet s kakimi osebnimi forami ala premza stil

... :?

cestni motorji so narejeni za dirkanje pri hajabusi recimo ti sploh opazu ne boš da maš v izhodu iz ovinka 200 not

Daj nehi, da nom poču! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ahaaaa, :D in pri teh 200 iz ovinka na kočevki, je mladec varnejši, atek pa nevarnejši, nerodnejši, to misliš, a ne?

prvič vprašal si me kje je razlika med čoperjom cestakom in turerjem,

s tem sm samo hotu prikazat kvalitete cestaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič vprašal si me kje je razlika med čoperjom cestakom in turerjem,

s tem sm samo hotu prikazat kvalitete cestaka

Ja sure! Saj sedaj govoriva samo o cestaku, kajne? In enkrat je na njem v isti situaciji mladenič tvojih let (cca 25), drugič pa ata čez 50.

V tej situaciji me zanima tvoje mnenje o ne/varnosti starejših voznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura rules..... :naughty: :devil:

@Matic : končno se enkrat strinjava - mi je prav fajn :)

@Horjo : Ne se uganjat s kur©ami, prit raje h men lisice lovit - resno sem ogrožena.... :huh: ne, ne........ ne...premislila sem... še mal se uganjaj.... všeč mi je, ko berem...... :004 :004 :OK: :notworthy:

@Pia : Kdo je pa reku, da se kregamo? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za razliko od cecota ki je sedaj ko je starejši, bolj gibčen ima boljse reflekse je v boljsi telesni pripravljenosti kot pred 25 leti, gibe ima bolj kontrolirane in hitrejše,

se nekaterim s starostjo ...

Hvala kura. Z moje strani imaš dovoljen častni umik iz tele godlje.

V pojasnilo: Hja, pred 25 leti sem bil hipi. In sem ga rad že zjutraj zrolal.

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pojasnilo: Hja, pred 25 leti sem bi hipi. In sem ga rad že zjutraj zrolal.

Ceco, a ti tut?

:004 :music3: :music1: :photo: :yea2:

:smoke: :smoke: :smoke:

:music2: :yea1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sure! Saj sedaj govoriva samo  o cestaku, kajne? In enkrat je na njem v isti situaciji mladenič tvojih let (cca 25), drugič pa ata čez 50.

V tej situaciji me zanima tvoje mnenje o ne/varnosti starejših voznikov.

tvoje mnenje je sigurno da bo v tej situaciji bolje vozil 55 letnik kot pa 25 :D

pa čeprav počasneje reagira, in more it zarad zjebane prostate šestkrat scat od dvora do kočevja :lol1:

očitno se še nisi s cestakom peljal .)

v glavnem kokr vidim nobeden od vas ne more z argumenti zavrniti moje teze

da so bolj nevarni starejši (50 let in več) vozniki (na cestakih) nasproti mlajšim

manuela tvoji posti so resnično prispevali k tej debati iskreno se ti zahvaljujem :notworthy: not :xx:

:004

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura... če bi bil v resnici tak, kot si si nadel avatar, bi te pof***a .....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.......v glavo B)

p.s.

Moji prjatli zdej mislijo :

-pa kaj ji je treba

-zakaj se ukvarja z njim

-itak je debil

-zakaj sploh odpisuje

-kaj ji je

-a jo je stekla lisica ugrizlna

.

.

.

.

.ja, moji prjatli....

.

.

.

.

.

.tut taka sem...

,

.

.

.

.

.da ne morem iz svoje (pretegnjene)kože.... :afro1:

Kura, kura......jeah! :yea2: :yea2: :yea2:

Ful si me zjebal, deprimiral, uničil...čist sem na dnu, v depresijo sem padla.... ne, ne..... ne v depresijo.... v psihozo...... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem kokr vidim nobeden od vas ne more z argumenti zavrniti moje teze

da so bolj nevarni starejši (50 let in več) vozniki (na cestakih) nasproti mlajšim

jo lahko ti dokazes?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!