Skoči na vsebino

Vse nevarnejši so starejši motociklisti


sramezljiv

Priporočene objave

Ah,

kot moto in Motosvetov ata si bom dovolil en rezime tele zgodbe.

moto ata you are so right.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco, občudujem te, da se ti ljubi. :notworthy:

Sam takšne nestrpneže, lahko pa so tudi zgolj provokatorji po duši, stare, ali mlade, prezrem, morda preberem kot zanimivost, nikakor pa se mi toliko ne vsedejo v dušo, da bi le-ta bila voljna spisati en tak lep odgovor, kot si ga sčrkoval skupaj ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem enega finega, konkretnega mačka. Pravzaprav sem si bolj domišljal, da ga imam. V resnici pa je samo dovolil, da mu nudim streho. Imel je namreč karakter.

Maček je izborno fural skozi življenje. Budno je pazil, da mu niso hodili po repu. Če pa se je komu vendarle ponesrečilo, se ni drl na vse pretege. Samo štora štorastega se je v prihodnje še bolj skrbno izogibal.

Perjad na domačem dvorišču mu ni bila dosti mar. Niti takrat, ko se je en petelinček blazno zaganjal proti njemu. Verjetno je vedel, da ga je sama rit in sapa. Itaq ni dolgo trajalo. Zaletavega tiča je sfaširal nerazumevajoč tovornjak.

Mačkona pa seveda ne. Prav zadovoljno je prikrmaril do konca svojih dni. :)

Ups, najbrž sem spet temo falil... :unsure:

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem enega finega, konkretnega mačka.

..imao sam strašnog pevca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, najbrž sem spet temo falil... :unsure:

Dragi Pepe, trofo si prav v sredico srčike. Si pa pravi ostrostrelec. Zate res nni težav. Pa naj si bo to bilo kateri frfotajoči ptič ali kura. :OK:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci, jaz vem samo eno:"najboljši je tisti, ki je najdalj v sedlu :OK: !"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, najbrž sem spet temo falil... :unsure:

:grrr :grrr :grrr

Kot ponavadi. :004

p.s.

Sem mal vstala in odgrnila zavese. Vidim, da se splača. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem se sploh še gre ta tema: da so starejši manj sposobni al manj varni al kaj? Kr zdj itak vse kr skupi mešate. Al pa gre že kr za dialog VI vs. kura. No pa ne mislim zram nobenga držat, sam brezpredmetno se mi zdi takšno razpravljane… Vsak ima svoje mnenje in za njega bo samo to pravilno, pa tut če ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bom nč več provociral :unsure: v tej temi

sam nekej pa se zmeri morm vprasat,

kdo se bo v enaki, identični situaciji, z enakim stevilom prevozenih kilometrov na enakem motorju , torej vse isto različna sta torej samo voznika in sicer 57 letni dedek in 30 letni fant kdo se bo bolje odzval v tej kritični situaciji, torej enaka brzina enaka situacija isti motor različna pa leta

no da slismo, pa da se spet mal nasmejim :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bom star 50 let bom dirkal k budala, gonil mofo do koncazato si bom kupil tanovo ninđo pa jo mal natunov, da ne bo imela samo tistih 170 KM na kuplungi, sej itaq nisem nevaren, pa ne bom nobenemu nič storil, tudi sebi ne. Ko pa bom star 50in eno sekundo bom zavalu motor v grab'n sebe pa ustrelil, ker bom takrat postal nevaren in se bojim, da bom potlej komu kaj naredil! :ph34r:

LP by gebre

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bom nč več provociral :unsure: v tej temi

sam nekej pa se zmeri morm vprasat,

kdo se bo v enaki, identični situaciji, z enakim stevilom prevozenih kilometrov na enakem motorju , torej vse isto različna sta torej samo voznika in sicer 57 letni dedek in 30 letni fant kdo se bo bolje odzval v tej kritični situaciji, torej enaka brzina enaka situacija isti motor različna pa leta

no da slismo, pa da se spet mal nasmejim :BUA:

smej se nad lastnim postom. kar opisujes ali ne gre ali pa ni enakovredno. ce ne razumes razmisli.

budale so pa povsod. zato se tej rasi rece clovek in ne popoln avtomatiziran mehanizem, kar, kot izgleda, se nisi sposoben dojeti, drugace se ne bi tukaj flancal s takimi izjavami.

upam, da se ne srecava na cesti, kjer bos poskusal dokazovati superiornost lastnega prepricanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliksna je moznost, da se Kura ali 50-letnik srecata v IDENTICNI situaciji (sem spada tud prilagojenost hitrosti)?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smej se nad lastnim postom. kar opisujes ali ne gre ali pa ni enakovredno. ce ne razumes razmisli.

budale so pa povsod. zato se tej rasi rece clovek in ne popoln avtomatiziran mehanizem, kar, kot izgleda, se nisi sposoben dojeti, drugace se ne bi tukaj flancal s takimi izjavami.

upam, da se ne srecava na cesti, kjer bos poskusal dokazovati superiornost lastnega prepricanja.

tisi pa res pametn res, gre za hipotetičn primer ki naj bi zgolj dokazal oz omogočil primerjavo med vozniškimi sposobnostmi, flancam pa sigurno ne jst ker sm edini klele ki poskuša speljat debato v pravo smer, flancanje je tale citiran post nad mojo objavo noben pa seveda ne zna podat preprostega odgovora na postavljeno vprasanje :P

kje v kateremkoli postu ki sm ga js kdajkoli napisal pise da vozim hitro, oz prehitro, js gledam na splosno vi ste pa očitno tko omejeni da tega ne razumete in kle not primerjate mene

to je isto kot bi js napisal da je voznik ki ma v krvi 0.2 promila alkohola mn varen kot pa tisti ki je trezn, vi bi pa napisal da to sploh ni res ker tak voznik vozi počasi in ve da je malo okajen vendar je zato nolj previdn, in se izogiba takim situacijam js pa da sm budala ker pijem, pa čeprav se ne gre zame in čeprav nikoli ne pijem

govorimo na splošno ne o men nikol nism reku da vozim hitr, očitno ne znate več brat zarad prevelikega uživanja monoksidov vaših drekpump

predn bo spet kak butec napisal ksn butast post nej vsaj mal prebere kaj sm napisal :xx:

:grim

gebre očitno nisi sposobn dojet vprašanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliksna je moznost, da se Kura ali 50-letnik srecata v IDENTICNI situaciji (sem spada tud prilagojenost hitrosti)?? :)

na vprasanje pa ne znas odgovort a

pa prebral ga tud nisi sej sm napisal pri isti hitrosti

pa spet mene not mesas

zakaj :)

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flancam pa sigurno ne jst ker sm edini klele ki poskuša speljat debato v pravo smer

...wicked... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

...dej tole raj med druge stose... :P

hocem poveat da se ti en 50letnik ne bo tk razmetaval po cesti k ti, k si "na visku svoje moci" (norosti - prav tako k js). :rolleyes: in od tega je odvisna VARNOST. tu gre za zrelost. in ce potegnes crto, je en 50letnik z izkusnjami in pametno voznjo kr dost varnejsi motorist k pa en mulc z RAAAAHLO (!!!) boljsimi refleksi na litrskem cestaku, k v glavi nima cist dobr pospravlen... ...in cesa tuki ti ne razumes?? :hmm:

aja, BTW; ce mas med 0,08 in 0,12 promile strica alkota v bencinu... ...em... ...krvi, se ti refleksi baje malenkostno celo izboljsajo. :)

predn bo spet kak butec napisal ksn butast post nej vsaj mal prebere kaj sm napisal

ja po pa se enkrat preber, ne pa da nam to pravis... :grim

gebre ti pac mora napisat tak, da bos dojel, kar ti hoce dopovedat. ampak ti se ne das... :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj kura ne flancaj sebe, nas in svetega petra.

ti to samo tako okvirno "sprasujes", kdo je boljsi voznik, v isti sapi pa "starejsi od 50 nimajo za burek". od kje ti to (spo)znanje?! iz knjig in malo teoretiziras, a?! ampak ne ne, ti ze ne vozis prehitro in se sploh drzis omejitev in si vzoren voznik.

kaj je ze tisto? "dvor-kocevje" ali nekaj takega.... 160+ ali podobno.... ce ze argumentiras, _argumentiraj_ v smislu besede same, ne da nakladas nekaj prebranega nekje.

se enkrat (ker vidim, da tudi tebi ni dana sposobnost natanko prebrati napisanega): budale so v vseh okoljih, starostnih skupinah, poklicih in spolih. naletis lahko na takega ali drugacnega. poznam osebno par primerov, proti katerim na pisti nimas za jogurt, kaj sele za burek. in vsi so stari 50+. in poznam tudi par primerov, katere bi najraje osebno ustrelil, take kozlarije delajo. ne samo na cesti; da se slucajno ne bos pocutil ogovorjenega, ker tebe ne mislim s tem.

se konkretno za tvoj "primer":

1. 30 in 57 let star voznik bosta zelo tezko imela enake izkusnje v katerikoli zadevi. podobne da, enake ne.

2. starejsi vozniki imajo prednost izkusenj, ki jih lahko iz marsikatere zoprne situacije "potegnejo" oz. se sploh ne znajdejo v njej, v kateri 30 letnik se premislja.

3. v tvojem primeru je ali 30 letnik izredno izkusen ali pa 57 letnik izredno neizkusen voznik. zakaj, razmisli sam.

ce ze javno poves, da ne mislis provocirati in to vseeno pocnes, to pomeni...?

iz tega vidim, da ti gre pavsalno obsojanje zelo dobro od rok, zato se bom v prihodnosti vzdrzal komentarjev na tvoje spise. v bistvu mi je zal, da sem se sploh oglasil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hocem poveat da se ti en 50letnik ne bo tk razmetaval po cesti k ti, k si "na visku svoje moci" (norosti - prav tako k js). :rolleyes: in od tega je odvisna VARNOST. tu gre za zrelost. in ce potegnes crto, je en 50letnik z izkusnjami in pametno voznjo kr dost varnejsi motorist k pa en mulc z RAAAAHLO (!!!) boljsimi refleksi na litrskem cestaku, k v glavi nima cist dobr pospravlen... ...in cesa tuki ti ne razumes?? :hmm:

ti tudi ne razumeš, da ni niso vsi ,,mulci" taki norci kot si ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....tisi pa res pametn res, ......

....... js gledam na splosno vi ste pa očitno tko omejeni da tega ne razumete ........

....... očitno ne znate več brat zarad prevelikega uživanja monoksidov vaših drekpump.........

......predn bo spet kak butec napisal ksn butast post........

......gebre očitno nisi sposobn dojet vprašanja.......

Kura, a si ti še zmeraj v vrtcu, ko vse živo z žaljivkami obmetavaš???

Mladostjenorostgrečezrekokjerjemostpress!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se konkretno za tvoj "primer":

1. 30 in 57 let star voznik bosta zelo tezko imela enake izkusnje v katerikoli zadevi. podobne da, enake ne.

2. starejsi vozniki imajo prednost izkusenj, ki jih lahko iz marsikatere zoprne situacije "potegnejo" oz. se sploh ne znajdejo v njej, v kateri 30 letnik se premislja.

3. v tvojem primeru je ali 30 letnik izredno izkusen ali pa 57 letnik izredno neizkusen voznik. zakaj, razmisli sam.

se mi zdi da sm napisal da je hipotetičn primer s katerim sm skusal ugotovit ali se same sposobnosti zmanjsujejo nč druzga me do te ključne faze ne zanima pa se nekako vsi izmikate odgovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura, a si ti še zmeraj v vrtcu, ko vse živo z žaljivkami obmetavaš???

starostjenorostgrečezrekokjerjemostpress!!!

pejd prejšnje tri strani vaših postov prebrat pa bos mogoče ugotovu da si ti tud v vrtcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tudi ne razumeš, da ni niso vsi ,,mulci" taki norci kot si ti?

razumem. razumem pa tud, da je veciiiiiiina 50-letnikov bolj zrelih od povprecnega "mulca". :)

pa bos mogoče ugotovu da si ti tud v vrtcu

nisi dojel namena Damianovega posta, a?? :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemu kolegu (moto atatu) Brmčiju sem hotel nekaj odgovorit na njegovo vprašanje zakaj se mi je ljubilo rezimirati kurino packanje virtualnega prostora. Sem se premislil, ponovno premislil in sedaj napisal:

Kuri bi sveda lahko dogovoril v njegovem jeziku. Zvenelo bi približno takole in kot vprašanje: Kura, a te je mama prezgodaj odstavila od svojih joškov?

Da ne bo pomote glede tona mojega izražanja. Žal se mora človek včasih spustiti na določen nivo, da dotični razume.

S tem zaključujem svoje prispevke v tej temi.

Vaš, kolegi motoristi, Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco,pametno. Tuda jaz se počasi poslavljam od prepričevanja prepričanega ter vase in v svojo mladostno neizkušenost zaverovanega.

Sem pa , kljub svojim letom, šele v tem topicu dojel, zakaj so ženske užaljene, če jim rečeš, da so kure.

Nikoli več niti pomislil ne bom na to primerjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco,pametno. Tuda jaz se počasi poslavljam od prepričevanja prepričanega ter vase in v svojo mladostno neizkušenost zaverovanega.

Sem pa , kljub svojim letom, šele v tem topicu dojel, zakaj so ženske užaljene, če jim rečeš, da so kure.

Nikoli več niti pomislil ne bom na to primerjavo...

........uuuuuuuuu,huuuudoooooo..........boge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!