Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

http://www.youtube.com/watch?v=FVWMZ-h8XrA

ti popravljam link, upam, da zdaj dela, da vidimo kakšni norci so na naši cesti, sam ne prakticiram tistih ovinkov, čeprav so mi le dva koraka od doma. Prav zaradi takšnih bedakov ji ne hodim blizu, prav žalostno in potem se hvalijo, da so za 5min na kolpi, ma dej mrš, bi ga nabrcal... :wallbash:

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo glih pri kočevskih drkačih ups.. da ne bo pomote, dirkačih, žalostno je to, da imajo takšni motorje na zborih vedno temparuturo na HI od sej veste česa :S.

Želim jim veliko sreče in da mi slučajno kdaj ne pridejo v nasprotni smeri :S

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če dobr pogledate video,se res vidi,da je trznil.Je pa tut od Jakoba izjava verjetna. :yea2:

ista cesta

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.c...h?v=FVWMZ-h8XrA

ti popravljam link, upam, da zdaj dela, da vidimo kakšni norci so na naši cesti, sam ne prakticiram tistih ovinkov, čeprav so mi le dva koraka od doma. Prav zaradi takšnih bedakov ji ne hodim blizu, prav žalostno in potem se hvalijo, da so za 5min na kolpi, ma dej mrš, bi ga nabrcal... :wallbash:

Raketa pač, se ogromno prevozim po tej cesti takihle "majstrov" je ogromno...

Ne mi govort kako moraliziram, sam ta folk res ne misli pol kurca. Tolk enih odcepov je in priključkov na to cesto, enga bo snel pol bo pa spet ves svet kriv, samo motorist ne...

Jst pa prakticiram te ovinke in prov fajn cesta je dokler te en takle ne najde...

Popravljeno . Popravil GregaSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista cesta

Tip sploh ni stisnu prednje bremze(+da ni bla lih neka hitrost, ne glede na asfalt). Po moje prej chopperja vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista cesta

sry jakob ampak to ni bil zdrs tip se je ali zamislil ali pa se je prestrašil in napačna reakcija ko nor se oprel na bremzo in to zadnjo .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan varne vožnje na Racelandu, policaj je šel kot strela po auspuhu:

Popravljeno . Popravil musaschi64
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan varne vožnje na Racelandu, policaj je šel kot strela po auspuhu:

Komaj sem ujel tisti napis na koncu...hehe:P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sem ujel tisti napis na koncu...hehe:P.

Uf morm priznat da sem pozabu ven odrezat no zdej pa vidim da so že oni na You Tubu to naredil namest mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti ampak jajc predvsem pa nakladanje alpha in omega motociklov in ostalo nakladanje :SS

Ja, to je poanta:) da se lastniki bolje počutijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa a ne znaš prešaltat da ga skoz na 10 taužnt tureraš.. :wacko:

OK, zakaj pa ne? Ko se vozim solo v avtu, ga prav tako teram pri zelo odzivnih vrtljajih, seveda na temu primernih cestah. Sicer pa kaj jaz vem na tej točki, šele par jurjev km imam za sabo in zato še veliko izkušenj za nabrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan varne vožnje na Racelandu, policaj je šel kot strela po auspuhu:

Musaschi64, vsa čast - kvaliteta slike na posnetkih je odlična, izbira glasbene podlage pa še boljša trance_30_punk.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je poanta:) da se lastniki bolje počutijo :rolleyes:

Tudi če se sliši za lase privlečeno, da so šli z antigravitacijskim GS-om navzgor po nebotičniku rešit depresivnega KTM inženirja Diter Von Šnajderja, je to živa resnica. Japanac niti do polovice ne pride :fredy:

Popravljeno . Popravil hirabbit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!