Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

To mi je pa čista zmaga!!! Tip razlaga kaj vse je menjal, da je bike lažji sam pa je isti kaliber kot jaz. Če shujša 20kg bo mogoče celo

imel smisel ves tisti karboni in titan... seveda če ni to isti tip, kot je na prvem posnetku, ker pol mu pa niti hujšanje ne pomaga LOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Tomaž nadaljeval z takimi predelavami, se mu splača investirat v kakšen tečaj govorjenja in nastopanja pred kamero, ker bo zagotovo pogosto vabljen pred njo....

kapo dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je pa čista zmaga!!! Tip razlaga kaj vse je menjal, da je bike lažji sam pa je isti kaliber kot jaz. Če shujša 20kg bo mogoče celo

imel smisel ves tisti karboni in titan... seveda če ni to isti tip, kot je na prvem posnetku, ker pol mu pa niti hujšanje ne pomaga LOL

isti isti...očitno je raj dal za vse te predelave, k pa shujšu...isti učink sam v eno je treba majn truda vložit...

Popravljeno . Popravil skoda
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc, :slap: .

Na trenutke je res noro ja :).. no pa glede na to da imajo tam skoraj celo leto vreme za vožnjo.. in da so avtomobilisti navajeni prehitevanja po sredini (kar se vidi),.. je še vedno presneto hitr :D (brez opreme).

:topic:

Pa naj še kdo reče, da majo Suzukiji slab design!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn znajo :OK:

mislm da je ob pristanku vsak ob družino :P drgač pa zakon za pogledat :D

Popravljeno . Popravil perzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!