Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

sicer promocijski vieo ampak so posnetki kvalitetni..

[media=]

P.S. Oni v Celju je pa pravi biser! Je še živ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste brezvezni z temi forami tak kot da ste vsi tak vzorni vozniki. Me prav zanima koliko motoristov se drzi predpisov. Je lahko pocasna voznja vcasih nevarnejsa za druge udelezence v prometu kot hitra. Tisti ki imate tok proti si kupite skuterje mal nafrizirane da bodo 80km/h leteli pa imate po tem takem dost.

Prlimite raj kaksen pametn posnetek ne pa razpravljat kot stare mame v domu ostarelih k nimajo nc druga za pocet kot ogovarjat druge-sami sebe pa itak ne vidijo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak ste brezvezni z temi forami tak kot da ste vsi tak vzorni vozniki. Me prav zanima koliko motoristov se drzi predpisov. Je lahko pocasna voznja vcasih nevarnejsa za druge udelezence v prometu kot hitra. Tisti ki imate tok proti si kupite skuterje mal nafrizirane da bodo 80km/h leteli pa imate po tem takem dost.

Prlimite raj kaksen pametn posnetek ne pa razpravljat kot stare mame v domu ostarelih k nimajo nc druga za pocet kot ogovarjat druge-sami sebe pa itak ne vidijo

LP

Brezvezno je, če kdo slalomira med avti skozi center z 120 in več. Ker, če naredi napako in pri takem početju je to zelo verjetno, ga lahko katapultira na pločnik, kjer se sprehajo mlade mamice z otroci, šolarji, babice.... To ni moraliziranje, to je neodobravanje objestne vožnje in takšni posamezniki nam z svojimi nepremišljenimi dejanji posledično krajšajo svobodo pri pozornosti željnih politikih zakonopiscih. Verjamem, da je človek v določenem starostnem obdobju bolj dovzeten za takšne stvari in jih označuje kot COOL, ampak posledice, ki te lahko doletijo, če se takšno početje ponesreči, se čutijo celo življenje. Ni problema. če ga ni strah za svoje življenje in zdravje, problem je če pri tem poškoduje nedolžnega, bog ne daj otroka. Nič me ne moti če ga stiska na kakšni lokalni cesti, čez mesto pa je blago rečeno čudaško.

LP

Popravljeno . Popravil orcus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist lepa vožnja! Bravo!

zgleda da si kar nekaj ljudi kupi cestne motorje da se vozijo po omejitvah? Zakaj si torej ne kupijo 125, pa še tam bi si mogli blokado noter dat:)

No tole pa že ni več tk zdravo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Moje osebno mnenje:

Poznam vse ceste po katerih se vozi v tem videu....Mislim po naselju,križišča,....se še čudim da je še živ....Drugač sem se js z bivšim ER5 bol pelu...tip se norce dela ali je pa začetnik.Naslov videa je pa :eek: ,ni za začetnike sj se fura kot po jajcih če hoče uponašat ghost riderja.

Pol pa govori folk kakšni divjaki smo vsi motoristi.In to zaradi takšnih cepcev.

Če bo dočakal konec sezone bo podvig!!!!

Pri takšnih je samo vprašanje časa!

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj no. Prvo rečeš da si se ti bol z er5 pelal v naslednem stavku pa sreča da je živ pa začetnik......pa nevem zakaj pomeni, če se je hiter pelal da kr G.R. oponaša, pomoje ni glih začetnik?

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Moje osebno mnenje:

Poznam vse ceste po katerih se vozi v tem videu....Mislim po naselju,križišča,....se še čudim da je še živ....Drugač sem se js z bivšim ER5 bol pelu...tip se norce dela ali je pa začetnik.Naslov videa je pa :eek: ,ni za začetnike sj se fura kot po jajcih če hoče uponašat ghost riderja.

Pol pa govori folk kakšni divjaki smo vsi motoristi.In to zaradi takšnih cepcev.

Če bo dočakal konec sezone bo podvig!!!!

Pri takšnih je samo vprašanje časa!

1x še preberi kaj si napisal!!

Prvo praviš kako se vozi po jajcih potem pa, da si se ti huje vozil kot ta na posnetku.......

Zgleda, da si ti med temi cepci kot si napisal in vzgled itd :D

eh, brezveze vse skup... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor js vidim nisem napisal da sem se js bol pelu po teh cestah,kjer se je on vozu.In NE se ne vozim tako po naselju!!! In tudi ne prehitevam čez križišča!!! Slej ko prej ga bo en nagazu..... Najbol me je pa naslov videa zmotil,ni za začetnike.Sj se vozi kot začetnik,nč v glavi.Vedno moraš imeti še rezervo.Če pride do situacije da še imaš nekaj lufta za manever......Tist,ki ima kaj v glavi ve kaj pišem.

Eh, tle gor se sploh ne splača pisat.Karkoli napišeš ti začnejo kar polena pod noge metet.

Uživajte!!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no se mi zdi, da je pa že mal preveč bluzenja in nič videoposnetkov... Tip se vozi kakor se, ni lepo ni za vsakogar je pa adrenalinsko. Upam samo, da ga ne bo kdo nabasal oz. on koga. Če bi pa radi debatirali in analizirali vožnje lahko pa odpremo novo temo pa tam razglabljamo :)

Da ne bom :topic:

[media=]

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se marsikdo ves čas hvali in po prsih tolče, kako je v Nemčiji in drugod.. poglejte si video :).

(Malce starejša oddaja, ampak vseeno)

Zato pa dolge luči in glasen izpuh ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!