Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Jah, omejenost v vaših glavah in sojenje sočloveka po sebi.. Niste ravno biseri, da se spuščate na takšen nivo..

 

 

Hehehe, pa se zavedaš, da si to pravkar sam naredil :) Cvetka.

 

Vozili smo se z ljudmi, ki tegale dečka čez ovinke šolajo, ko malo deklico, pa jim ni bil problem se skozi naselje voziti 50. Po ravno tejle cesti, ki je bila na posnetku smo se peljali miljavžentkrat pa nihče ni imel takšnih problemov kot bumbarček na posnetku. Kot sem rekel, ne bo ravno dolgo ...

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez špeglov, na koncu latkove vasi že 130 km/h, v naselju 115 (glej števec)... in pol bi spet pluvali po vozniku avtomobila :P

 

a je brez speglov sploh legalno vozit? pustmo ostale malenkosti.. kokr so prehitra voznja skoz naselje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je brez speglov sploh legalno vozit? pustmo ostale malenkosti.. kokr so prehitra voznja skoz naselje..

200e kazni če jih nimaš..maš pa lahko onega na bilanci na desni ali na levi =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da vzvratno ogledalo, pa tudi pogled levo, desno, še enkrat levo ne velja... :bum:  :bum:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj hitrih :blush::ninja:

Večina  . . . ali pa skoraj usi posnetki so iz Rusije!  :grim

To je pač Rusija in surova realna resnica . . . .  :wallbash:   (jst pa letos hotu it en mal Rusijo premotorčkat . . . . . pa ne bo nč . . . . Rusija bo pač en mal počakala)! 

Še mal  . . . . .pa bo isto v Sloveniji, kot je v Rusiji . . . .  :headbang:   če že ni vse isto!  :wallbash:

Še mal . . . . pa ne bom smel več pomolit motorčkov na cesto . . . . . . kaj šele motorčkat se pocesti! :headbang:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papez47: Američani bi ti enostavno odgovorili: "Because we can."

 

Da ne bo offtopic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeb...., sem začel gledat pa sem potem nehal pri 1:50,nisem več mogu mi je ratal slabo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri frame-sliderji! :closedeyes:

 

In super reakcija motorista na modri R1! :OK:

 

Popravljeno . Popravil Izek
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri frame-sliderji! :closedeyes:

 

In super reakcija motorista na modri R1! :OK:

 

 

Američani majo itak samo ta en ovinek v celi ameriki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeb...., sem začel gledat pa sem potem nehal pri 1:50,nisem več mogu mi je ratal slabo!!!

Saj ni treba gledati te ZF komedije, ker mislim da to če je na kleh slučajno en motor, še ni rečeno da to spada na ta forum. Mislm, da srce še skače nevem kolk časa,ej :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri frame-sliderji! :closedeyes:

 

In super reakcija motorista na modri R1! :OK:

 

 

 

...v Ameriki imajo pa zgleda motor zdresiran, da pride ''poleg'', kot Lucky Luke svoj Jolly :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!