Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Oba sta pretiravala.. Ampak SV je že reševal in bi tudi rešil..

Se lepo vidi, da je voznik na GSX-u na svoji meji in je neizkušen.. Če bi vztrajal svojo pot v ovinek in se ne bi "zagledal" v SV-ja, bi oba odšla cela domov.

 

OMG.. takim pa ni pomoči... !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=E12A4ZjbEOs

tip na sv-ju je idiot...drugi posnetek pa...žalostno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si misliš,da ga dobiš tako na svojem motorju  :kva2:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa tako ratu Ducati.

Hahah...    :lol1: ja imaš prau,s tistim rdečim nakonc posnetka.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=J5ZV_lR3Xsk

 

to bi se meni zgodilo če nebi živel na obali, kjer nimamo snega :D

Popravljeno . Popravil Bear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 dni so mu zaplenili motor, pa še 706$ je plačal za vožnjo po zadnjem kolesu. Pa potem jamramo, da imamo mi prestroge kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MP   Primerjaj s plačo in hitro ugotoviš kolikšne kazni imamo pri nas. Nevem kolikšne so plače v USA danes, vem samo da je npr. ena mamina kolegica imela že davnega leta 1960 2700 $ ali pa, da ima danes en dober mehanik v Švici 4,5K Sfrs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je posnetek iz Avstralije, kot drugo pa ne moreš primerjati plače nekega posameznika iz 1960. leta z današnjimi. V Švici so dobre plače, zato pa je standard tam tudi dosti višji. Ne bi pa to trdil za ZDA. V ZDA ima delavec podobno plačo našemu, večkrat je pa zaslediti, da dela dve izmeni na dan, da lahko preživi. ZDA so v večji socialni stiski, kot si mi mislimo.

Pa vseeno, če je 300 ali 500 ali 1000€ ali $. En mesec so mu zaplenili motor. Jaz bi si že zaradi tega žile rezal. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 dni so mu zaplenili motor, pa še 706$ je plačal za vožnjo po zadnjem kolesu. Pa potem jamramo, da imamo mi prestroge kazni.

 

30 dni je res mal prehudo.. pa takšna globa?.. ampak ok, že vejo.

 

Verjetno se tebi ne zdijo, si jih že dosti plačal, da lahko kaj takšnega rečeš. Mislim, če ti par sto evrov nič ne pomeni, lepo zate, jih raje daruj dobrodelnim skladom..

 

http://www.youtube.com/watch?v=_bshHuhg9Rw

 

Ne vem.. se kdaj zgodi, da ti še kdo skoči na cesto ali jo nepravilno prečka.. ja in? Ga obvoziš, počakaš, karkoli.. je ravno tako človek (različni razlogi, kdo bi vedel).

 

Takšen odnos, kot se kaže tle v videju je povsem odveč in še samo dodatno spodbuja agresijo, enih in drugih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo je posnetek iz Avstralije, kot drugo pa ne moreš primerjati plače nekega posameznika iz 1960. leta z današnjimi. V Švici so dobre plače, zato pa je standard tam tudi dosti višji. Ne bi pa to trdil za ZDA. V ZDA ima delavec podobno plačo našemu, večkrat je pa zaslediti, da dela dve izmeni na dan, da lahko preživi. ZDA so v večji socialni stiski, kot si mi mislimo.

Pa vseeno, če je 300 ali 500 ali 1000€ ali $. En mesec so mu zaplenili motor. Jaz bi si že zaradi tega žile rezal. :grim

A si sploh kdaj razmišljal,da kršiteljem CPP pri nas ne vzamejo prevozno sredstvo za 1 mesec ampak poleg kazni in včasih tudi prenočišča še izpit za 1 leto,kar je mnogo hujša kazen ! Pri nas padeš z motorjem sam in nikomur nič ne storiš ogrožaš samo samega sebe uničiš motor greš k zdravniku sledi prijava na policijo in dobiš mastno kazen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si sploh kdaj razmišljal,da kršiteljem CPP pri nas ne vzamejo prevozno sredstvo za 1 mesec ampak poleg kazni in včasih tudi prenočišča še izpit za 1 leto,kar je mnogo hujša kazen ! Pri nas padeš z motorjem sam in nikomur nič ne storiš ogrožaš samo samega sebe uničiš motor greš k zdravniku sledi prijava na policijo in dobiš mastno kazen !

Aha, ti si eden tistih, ki še vedno upajo, da se svet okrog njih vrti. Pa se ne!  :grrr Za to zadnjo tvojo trditev, pa se ne bi povsem strinjal, ker vem iz prve roke, da ni tako.

Jaz se izogibam tem sankcijam s tem, da vozim kar se da po pravilih in premišljeno kar le gre. Priznam, da tudi sam naredim kako nepremišljeno, samo zaradi tega ne bom krivil zakona ampak mojo nepremišljeno neumno glavo. Delam v taki službi, ki me zmeraj znova opominja zakaj voziti po pravilih. Kazni so čedalje hujše prav zaradi takih, ki jih prezirajo in ne odobravajo ter s tem prezirajo svojo varnost in posledično varnost drugih na cesti. Mimogrede pa vozniki, ki si prislužijo tako kazen, kot si citiral itak ne spadajo na cesto!!!

Skratka, če jaz naredim bedarijo na cesti, ne bom iskal napak drugje ampak sam pri sebi!

 

ps.

S prvim komentarjem sem želel povedati samo, da so tudi drugod zasoljene kazni, nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ! Pri nas padeš z motorjem sam in nikomur nič ne storiš ogrožaš samo samega sebe uničiš motor greš k zdravniku sledi prijava na policijo in dobiš mastno kazen !

 

Kaj res,  Bremzer?

 

Ko sem 2012 podrl srno sredi Bleda, sem klical policijo zaradi zaradi zapisnika( zavarovalnica). Policaj je prišel v 5 minutah. Najprej me je vprašal, če sem poškodovan, če rabim zdravniško oskrbo... Potem je slikal motor, kraj nesreče in tisto nesrečno srno, ki je  počasi nehala brcat.  Hotel je poklicat tudi lovce, pa sem jih že jaz, ker ga imamo v familiji.  Ker sem rekel, da rabim zapisnik, ker bom uveljavljal kasko, mi je dal pojočo travico. NULA-NULA. Pomagal mi je dvignit motor,  (bil je vozen, samo praske pa skrivljene tačke)..in mi ponudil spremstvo do doma. Ker ga nisem rabil, mi je zaželel več sreče na cesti...in povedal svoje ime in priimek,. kjer lahko zavarovalniški agent dvigne zapisnik. 

Kasneje sem itak moral k zdravniku...rama, koleno...itd.

 

Nobene kazni, nobene pridige, ...povsem fer odnos....

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!