Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Brazilska "dirka". Bo hitrejši avto ali motor? Ja tudi bicikle bi jim pobral....

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y2HKBQMQmbw

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brazilska "dirka". Bo hitrejši avto ali motor? Ja tudi bicikle bi jim pobral....

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y2HKBQMQmbw

 

takemu divjaku bi pa z veseljem....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veeeliko znanja in sreče se da tudi preživeti ...

Če bi imeli kaj v glavi (znanja), ne bi na cesti tako divjali in kot je razvidno iz posnetka, ne le ogrožali sebe ampak tudi druge. Sreča je pa opoteča!

Zaradi takih bedakov so motoristi na slabem glasu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Eh, samo 1 do kraja in malo 2 prestave, skoraj nič tretje.. hitrost do 140, na ravnini.. pa neštetokrat čez iste ovinke..

 

Boljše mal muske in ritma ;), kdaj bomo kej "zadensal" v kombinezonih :D ? Flash-mob? hahahah

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

 

Eh, samo 1 do kraja in malo 2 prestave, skoraj nič tretje.. hitrost do 140, na ravnini.. pa neštetokrat čez iste ovinke..

CBRka je US spec, hitrost je v miljah, 140mph = 225kmh :}

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele epizode se splača pogledat. 1, 2, 3, 4, 5,... Tobro editirano, in zabavno. Tud Slovenija je notri, Jadranka, itd.. 

 

 

V tej epizodi je SLO

 

 

Aja pa podnapisi so lahko ENG.

Enjoy!

Popravljeno . Popravil Janezs
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

V tej epizodi je SLO

 

 

Enjoy!

Uživam nej???

Ko se presranci vozijo pa nacionalnem parku, po zaščitenih vodovarstvenih področjih, ker se doma ne smejo. Oziroma jim niti na pamet ne pade, da bi se tam tako preseravali.

Če bi gospodar Kamn'k videl, da mu rijejo po travniku v Radovni, sem prepričan, da bi vsaj eden dobil šibre v rit. Kar se mene tiče, upravičeno.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživam nej???

Ko se presranci vozijo pa nacionalnem parku, po zaščitenih vodovarstvenih področjih, ker se doma ne smejo. Oziroma jim niti na pamet ne pade, da bi se tam tako preseravali.

Če bi gospodar Kamn'k videl, da mu rijejo po travniku v Radovni, sem prepričan, da bi vsaj eden dobil šibre v rit. Kar se mene tiče, upravičeno.

Daj daj. Kdorkoli na tej zemlji diha nekomu nekaj jamlje. Ne bodimo nestrpni in fauš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj daj. Kdorkoli na tej zemlji diha nekomu nekaj jamlje. Ne bodimo nestrpni in fauš?

 

Turisti ki tam ležijo in puščajo smeti so OK ?!

 

Fantje tu nič ne uničijo kak kamen premaknejo je vse narobe, čisto Slovensko razmišljanje, zato smo Slovenci tam ki smo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!