Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Mi zna kdo ogovorit.

Kaj je narobe s tem ovinkom? Zakaj jih tako nese ven iz ovinka?

Men pa ni jasno ali je to edini ovinek v ZDA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo ogovorit.

Kaj je narobe s tem ovinkom? Zakaj jih tako nese ven iz ovinka?

Tle ni problem spolzkost, pesek itd...

Gre za Pikes Peak-to je eden od slavnih vzponov na hrib, ima tolk in tolk dobrih ovinkov in vsi hodijo tule dirkat na cajt. Poleg občasnih organiziranih dirk, je seveda največkrat tut polno amaterjev, ki ne razume obnašanja svojega avta in ne ve kaj narest, ko začne odnašat. Nekaj podobnega je poleti Passo Tonale v IT. Ko smo bli mi tam je dejansko to eno civilno dirkališče, vsi ga pridejo tišat tja z raznoraznimi "igračami".

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cofko ima povsem prav. Mulholland drive v hribih nad LA je to. Cesta je znana po svojih super ovinkih IN PA PO SPOLZKOSTI! Mulholland drive se vije med peščenimi griči, pesek je pa tako fin, da ga veter odnaša stran in ga po malem nasuje na cesto. Zato cesta postane FAKING drseča. Točno tist ovinek je znan po svoji legi (njihova variantaTHE ovinka na ridah), problem je pa v tem, ker je direkt nad previsom in tam vetrovi nabijejo še največ peska. Resno, tale ovinek drsi ko svija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tut če ni PP, in je Mullh. drive , je podoben šmorn, folk dirka čez tiste ovinke, in večina je še vedno amaterjev, ki nimajo pojma kako se avto obnaša.

Pa glede na to da se na posnetku vidi da gume cvilijo, se mi ne zdi tko slab oprijem. In mislim, da čeprav sem falil lokacijo, še vedno mislim da letijo ven ker večinoma nimajo pojma. Že naslov filma to potrjuje, ker se imenuje Bad driving compilation in ne sliperry road. Če pa mal gledaš kako jih odnese pa tudi pojasni marsikatero njihovo napako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tut če ni PP, in je Mullh. drive , je podoben šmorn, folk dirka čez tiste ovinke, in večina je še vedno amaterjev, ki nimajo pojma kako se avto obnaša.

Pa glede na to da se na posnetku vidi da gume cvilijo, se mi ne zdi tko slab oprijem. In mislim, da čeprav sem falil lokacijo, še vedno mislim da letijo ven ker večinoma nimajo pojma. Že naslov filma to potrjuje, ker se imenuje Bad driving compilation in ne sliperry road. Če pa mal gledaš kako jih odnese pa tudi pojasni marsikatero njihovo napako.

Saj ni prodlem samo pri avtih problem je tudi pri motoristih, kjer jim pri majhni hitrosti odnese sprednjo gumo ( vem da sem nekje videl neki skuter kako mu odnese prvi konc), tudi tisti ki kolenčkajo jim ali odnese prvi ali zadnji konc motorja, uglavnem pa že pri izteku ovinka, tako da mora biti ta ovinek zelooooooooo spovzek, če pripeljjlo z neprilagojeno hitrostjo (kakšna je ta hitrost je veliko ????).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da bolj ne gre motor!!!

Čisto dovolj gre, še preveč.

Sorry za :topic: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!