Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Meni izgleda, da je tistega prvega po nesreci butnil od zadaj, potem pa, kar se mi zdi samo normalno pobegnil, ker so ga napadli.

Ce bi bil voznik avta res en norec, bi jih ze po cesti dobro zdesetkal, pa ni naredil nobenemu nic, ko so vozili ob njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam obcutk, da je tist, ki ga je nasadil izival, neki bremzal pred Roverjem....No pa sej, who cares......cudn, da se niso strelal, k je lih New York. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna moto scena kot zadnje cajte moto čefurarija pri nas. Furanje vsevprek ko pobezlane ovce.

Če je bil povod za vse sranje tista budala, ki mu je pred nosom bremzal na začetku posnetka, ni čudno, da se je razvilo tako  kot se je.

Možakar je dejansko reševal svoje in svoje družine življenje.

Za take moto bande bi moral imeti vedno s seboj najmanj mitraljez!

Vsak bo v takih situacijah najprej razmišljal o lastnem preživetju, šele mnogo kasneje o zakonih in o drugih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa malo drugače razmišljam...

 

ko se je znašel v skupimi, bi zmanšal, zapeljal desno, počakal min. ali dve...

 

on je namerno zapeljal v skupino ljudi - motoristov, kar bi lahko bil umor

 

kolikor so ga pre**kali, so ga samo premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni blo baje tak da je za povod bilo krivo to da je voznik avta butnil motorista preden se posnetek sploh začne, tisto bremzanje motorista na začetku je poizkus ustavitve avta ki ni hotel počakati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa malo drugače razmišljam...

on je namerno zapeljal v skupino ljudi - motoristov, kar bi lahko bil umor...

S takim razmišljanjem to čaka tudi tebe prej ko slej.

 

Na eni strani stotnija neregistriranih motoristov, ki se brez reda preseravajo po cesti, na drugi strani avto z mlado družino in majhnim otrokom. Ja verjetno je avtomobilist začel sranje, veš da...

 

...

kolikor so ga pre**kali, so ga samo premalo

Tudi to bi lahko bil umor. In glede na to, da so spizdili z mesta incidenta so verjetno tak namen tudi imeli.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takim razmišljanjem to čaka tudi tebe prej ko slej.

 

Na eni strani stotnija neregistriranih motoristov, ki se brez reda preseravajo po cesti, na drugi strani avto z mlado družino in majhnim otrokom. Ja verjetno je avtomobilist začel sranje, veš da...

 

Tudi to bi lahko bil umor. In glede na to, da so spizdili z mesta incidenta so verjetno tak namen tudi imeli.

 

Kaj narediti v podobni situaciji? Max Rockatansky ima jasen odgovor ;) (no, prav nihče se najbrž ne bi rad znašel v vlogi voznika RR, ko rešuješ lastno kožo...)

http://www.youtube.com/watch?v=ti6rG4NmsyM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tricetrt foruma je posranga z odvecno solato, pa nobenga ne mot, tko da ce kej pokomentiramo kar je objavljeno, se mi ne zdi cist nc narobe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj je nekdo dal dober komentar: neko mu je stavio drogu u heroin ...

Mjenjaj dilera pod hitno!!                  Tale komentar je še boljši;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!