Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Jst se pa strinjam z Bremzerjem. Sem pršu v ovink, naenkrat pred mano motorist pade, jaz zablokiram sprednje kolo in takoj za njim. Policaji itak prej pršli kot rešilci, motorista pred mano odpeljali na itenzivno mene pregledal, policaj pa dal kazen 150€ (se mi zdi da je to polovička) in 6 KP ker nisem prilagodil vožnjo razmeram na cesti. Bedak, če je ovinek, nikjer znaka, omejitev 90, kaj naj pol peljem 40 pa je to to, zkj je pol 90 omejitev? No pritožil sem se, minil je več kot eno leto in na koncu kazni nisem rabil plačat. Motorist pred mano je mogel iti sodniku za prekrške, vendar je bila sodnica prijazna in poslušala kaj se je dejansko zgodilo in zavrgla kazen.

No pa da nism off topic, ker takih noben ne mara :D.

Ne morš, da se nebi vsaj nasmejal :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Pri nas padeš z motorjem sam in nikomur nič ne storiš ogrožaš samo samega sebe uničiš motor greš k zdravniku sledi prijava na policijo in dobiš mastno kazen !

 

Kaj res,  Bremzer?

 

Ko sem 2012 podrl srno sredi Bleda, sem klical policijo zaradi zaradi zapisnika( zavarovalnica). Policaj je prišel v 5 minutah. Najprej me je vprašal, če sem poškodovan, če rabim zdravniško oskrbo... Potem je slikal motor, kraj nesreče in tisto nesrečno srno, ki je  počasi nehala brcat.  Hotel je poklicat tudi lovce, pa sem jih že jaz, ker ga imamo v familiji.  Ker sem rekel, da rabim zapisnik, ker bom uveljavljal kasko, mi je dal pojočo travico. NULA-NULA. Pomagal mi je dvignit motor,  (bil je vozen, samo praske pa skrivljene tačke)..in mi ponudil spremstvo do doma. Ker ga nisem rabil, mi je zaželel več sreče na cesti...in povedal svoje ime in priimek,. kjer lahko zavarovalniški agent dvigne zapisnik. 

Kasneje sem itak moral k zdravniku...rama, koleno...itd.

 

Nobene kazni, nobene pridige, ...povsem fer odnos....

 

 

Ja, za srno bi ti še verjel...

Poznam ljudi, pa ne baba čula baba rekla, ki so zleteli s ceste, ali z avtom, ali z motorjem, nikogar niso poškodovali, niti sebe, ki so jim policaji veselo talali kazni za neprilagojeno hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   

                                                                                                                                                                                                                                    

Posnetki tegale so odlični, večkrat sem jih zasledil na youtube. Žal jih ne bo več snemal. Ma pa tule že več kot 2,6 mio ogledov!      

Ko sem se 2011 pojal okoli Garmisch Partenkirchna sem ga na enem parkplacu mal višje od Wahlenseeja celo spoznal in sva par besed spregovorila okoli youtube. Sem speljal za njim in njegovo družbo in kot že neštetokrat spoznal, da za lokalnimi matadorji ni glih tanarbolj žgat. Sem podaljšal dva ovinka pa sem mel polne gate. 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   

                                                                                                                                                                                                                                    

Posnetki tegale so odlični, večkrat sem jih zasledil na youtube. Žal jih ne bo več snemal. Ma pa tule že več kot 2,6 mio ogledov!      

Ko sem se 2011 pojal okoli Garmisch Partenkirchna sem ga na enem parkplacu mal višje od Wahlenseeja celo spoznal in sva par besed spregovorila okoli youtube. Sem speljal za njim in njegovo družbo in kot že neštetokrat spoznal, da za lokalnimi matadorji ni glih tanarbolj žgat. Sem podaljšal dva ovinka pa sem mel polne gate. 

 

 

   

                                                                                                                                                                                                                                    

Posnetki tegale so odlični, večkrat sem jih zasledil na youtube. Žal jih ne bo več snemal. Ma pa tule že več kot 2,6 mio ogledov!      

Ko sem se 2011 pojal okoli Garmisch Partenkirchna sem ga na enem parkplacu mal višje od Wahlenseeja celo spoznal in sva par besed spregovorila okoli youtube. Sem speljal za njim in njegovo družbo in kot že neštetokrat spoznal, da za lokalnimi matadorji ni glih tanarbolj žgat. Sem podaljšal dva ovinka pa sem mel polne gate. 

 

eh no...saj pa pozabiš ta strah pa akcija!!..BkingAndyija itak da vsi poznamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh no...saj pa pozabiš ta strah pa akcija!!..BkingAndyija itak da vsi poznamo ;)

eh no...njemu to ne pomaga več, tebi pa še lahko :grim itak :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ključe pusti v motorju in takšnega otroka samega zraven, je pa res neodgovorno. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ključe pusti v motorju in takšnega otroka samega zraven, je pa res neodgovorno. :BUA:

A mogoče ne bi pomislu, da je bil štos tole???......... :photo:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri nas bo verjetno veliko na cesti z motorji in pred tem je dobro si pogledat kakšen posnetek kako po neumnosti narediš traparijo...


 
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

 

jutri nas bo verjetno veliko na cesti z motorji in pred tem je dobro si pogledat kakšen posnetek kako po neumnosti narediš traparijo...


 

Ej pa tadva mopija tud zravn pašeta jutr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!