Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

To je seen dokaz kako je BMW storast in ne okreten, da mora tako velike radiuse delat.

:smoke: To je res še en dokaz, kako nimaš pojma..........o pojmu. :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fizični obračun represivnega organa nad nič slabega mislečim moto voznikom :-(

Policaju je treba dat kazen zaradi neupravičenega zaviranja "sredi ničesar"

 

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: To je res še en dokaz, kako nimaš pojma..........o pojmu. :smoke:

potem mi pa razloži ta način vožnje ali pojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem mi pa razloži ta način vožnje ali pojem.

 

1. Znamka motorja ............ NIMA .......... zveze z NAČINOM vožnje.

2. Motorno kolo katere koli znamke ne vozi samo, ampak ga upravlja VOZNIK.

3 .Okretnost motornega kolesa NIMA nobene zveze z načinom vožnje na takili "land strase".

4. Morda GS zaradi svojih lastnosti NI najbolj okreten v določenih situacijah, pa spet je odvisno s čim ali kom ga primerjaš. V primerjavi z 125ccm krosko ga ne moreš primerjat, ker je to neprimerljivo

5. Način vožnje na posnetku....... je pač vožnja "uživača " na panoramski cesti. Iz samega posnetka pa se da lepo videti, da prometa v nasprotni smeri ni bilo. Tako je jasno, da si je voznik lahko privoščil tak "način" vožnje.

 

Če pa bi kdaj do sedaj sedel na katerem koli motorju - ne nujno na BMW-ju, pa bi ti bilo jasno, da se tiste ovinke iz posnetka da vzet - tako ali pa malo drugače.

 

Po tvojem "kronski dokaz" o neokretnosti GS-a pa ne pije vodice, ker take radije ovinkov brez težav lahko po voznem smernem pasu izpeljejo še tako štoraste "drek pumpe" ali pa še tako "predelani choperji".

 

Ampak to boš vedel - ko boš velik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

če te vrže na prvo stran te teme.

 

Popravljeno . Popravil logarr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Res si bom zacela domisljati, da imam skrivne obozevalce, ko tako redno pikirajo name

 

To je zaradi odsevnega sranja. Splošno znano je, da gre vozilo tja kamor gre pogled. Pri osebkih na razvojni stopnji navadne vešče je to še toliko bolj opazno, ker jih svetli objekti tako privlačijo, da ne morejo odtegniti pogleda in potem takšni rezultati. V glavnem odsevna navlaka naredi več sranja kot koristi. Pa še grdo zgleda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zaradi odsevnega sranja. Splošno znano je, da gre vozilo tja kamor gre pogled. Pri osebkih na razvojni stopnji navadne vešče je to še toliko bolj opazno, ker jih svetli objekti tako privlačijo, da ne morejo odtegniti pogleda in potem takšni rezultati. V glavnem odsevna navlaka naredi več sranja kot koristi. Pa še grdo zgleda. 

Ah dej no..tega pa še nisem slišal..in se mi ne zdi prav verjetno. Bolj verjamem, da je voznik/ica falil črko na GSM medtem, ko je tipkal SMS, pa je moral pogledati dol na tipkovnico...ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!