Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

LAVERDA 1000 / 1200 se šalta na desni - bremza na levi :glare:

MV Agusta 350, za dirke, letnik okoli 75, menjalnik na desni in narobe obrnjen (prva gor) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko potepanje po dolenjskih cestah....ali....igranje s kamero in programom  :)

 

Popravljeno . Popravil ForU2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zaradi odsevnega sranja. Splošno znano je, da gre vozilo tja kamor gre pogled. Pri osebkih na razvojni stopnji navadne vešče je to še toliko bolj opazno, ker jih svetli objekti tako privlačijo, da ne morejo odtegniti pogleda in potem takšni rezultati. V glavnem odsevna navlaka naredi več sranja kot koristi. Pa še grdo zgleda. 

Tisto o veščah in svetlobi prou drži...bo treba sabo nast ta hud pips...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj utrinkov iz poti Idrija - Kalce. Uporabljene 3 kamere, se priporočam za komentarje za izboljšanje posnetkov ;)
 https://www.youtube.com/watch?v=phXimsmNdZQ

Popravljeno . Popravil Burnout
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker si pri deseti minuti in enajst sekund "preklopil" na "nižjo" kamero, tako da se "moja smreka" slabše vidi in tudi sicer so meni posnetki s kamere na čeladi najboljši, ker bi to vožnjo tako videle tudi moje oči. HVALA za "dokumentiranje" poti moje zadnje vožnje z yamaho šestega septembra 2009 ...

 

smreka.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker si pri deseti minuti in enajst sekund "preklopil" na "nižjo" kamero, tako da se "moja smreka" slabše vidi in tudi sicer so meni posnetki s kamere na čeladi najboljši, ker bi to vožnjo tako videle tudi moje oči. HVALA za "dokumentiranje" poti moje zadnje vožnje z yamaho šestega septembra 2009 ...

 

 

Oj, lahko ti tudi objavim posnetek samo videa iz čelade, samo povej od kje do kje (časovno) želiš. Upam da ti ne pritegne preveč slabih spominov... Lahko pa tudi celo pot... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj utrinkov iz poti Idrija - Kalce. Uporabljene 3 kamere, se priporočam za komentarje za izboljšanje posnetkov ;)

 https://www.youtube.com/watch?v=phXimsmNdZQ

 

Bom napisal, ker se priporočaš za komentarje. Sploh me ne zanima kvaliteta tvojih posnetkov, ampak kvaliteta tvoje vožnje, katere linija je totalno zgrešena. Bolj ti priporočam učenje vožnje po pravilni liniji, kjer ne boš več sekal ovinkov, ne boš več prezgodaj vstopal v ovinke in posledično na izstopu iz ovinka zapeljal na zunanji rob ceste, ... To popravi, da ne boš več nevaren sebi in ostalim. Pa še hitreje se boš peljal, če boš vozil po pravilni liniji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo. Se strinjam, da ni vožnja idealna. Se mi pa ne zdi, da glih kej dosti sečem ovinke, kvečjemu tiste, ki so pregledni (ja... tut to ni dobro, res je). Se bom poskušal popravit na naslednjih vožnjah, pa ponovno objavim posnetek za oceno :) Hvala!

Popravljeno . Popravil Burnout
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za opozorilo. Se strinjam, da ni vožnja idealna. Se mi pa ne zdi, da glih kej dosti sečem ovinke, kvečjemu tiste, ki so pregledni (ja... tut to ni dobro, res je). Se bom poskušal popravit na naslednjih vožnjah, pa ponovno objavim posnetek za oceno :) Hvala!

Posnetek je drgač dober, fajn ker so različne kamere vendar par fint:

1. vse kar je daljše od 5 min se folk dolgočasi in ne gleda, ampak eventuelno preskoči

2. vsaj delno je dobro kak dober in živ komad vmes strpat, ni nujno da cel video

3. fajn je razbijat monotonijo in sicer, ti si že delno to naredil z različnimi kamerami, lahko pa vsake toliko kaj podkrepiš z vdelanim napisom, ali s kako statično fotko, bodisi ovinka, kakega motorja, situacije.....

4. če video pripoveduje zgodobo je vsekakor bolje kot da je samo posnetek poti

 

en primer, sicer slabo posneto (kar s fotoaparatom) vendar narejena zgoda iz treh različnih posnetkov in par fotk:

 

 

kids dont du dis et houm :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34 Hvala za super nasvete... bom probal kej pametnega sestavit :) Mogoče pa kdaj tut kej rata :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi ustavijo avto in fizično obračunajo z voznikom

 

 

 

In to isti motoristi, kot dva posta visje  .)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!