Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Res da zgleda zanimivo in je tehnološko na visokem nivoju ampak je ne bi imel. In sicer ne zaradi denarja (ker cenovno v bistvu izgleda zelo solidno v paketu s to tehnologijo, saj so nekatere čelade brez tega danes še dražje), ampak zato ker se mi zdi vsa ta krama popolnoma nepotrebna in moteča. Če hočem videti kdo je za mano pogledam v ogledala in ne rabim skrbeti da se bom odpeljal v graben zaradi tega okenca na vizirju, ki mi zastira četrtino vidnega polja ki je pri nas motoristih že tako ožje. Da o funkciji telefoniranja ne govorim. Vse potrebne stvari za vožnjo imam zraven sebe in za to ne potrebujem nekega hi-tec "pomagala". 

 

Tisti ki bi radi kolegom pokazali koliko imajo v žepu so verjetno tudi edini potencialni kupci tega izdelka. Konec koncev pa ti glave v primeru nesreče (ki se lahko zgodi prav zaradi te čelade) ne ščiti nič bolje od preostalih čelad, kar je seveda njihova glavna in edina naloga.

 

Se čisto strinjam.

Žalostno je ... da je čelada narejena na osnovi ene cenene čelade, ki je v prosti prodaji okol 80€.... :( (LS2 FF358)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto napačen motor za to, dat en tak lijak na kak mono 650 al pa krosa da poka, bi bil blo bolš ki bi 'basi sekali' .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

to je objestna vožnja sekanje črte vožnja v nepregledni ovinek vožnja čez rob cestišča nad njim pod njim ,...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau ena dirka po dougem cjatu ki je napeta od začetka do kraja posnetka, inje kr ima mal usakm svojo tehniko pa asfalt ni tak idealn in po je dilema it s kolenom blizu tal, al pol spidwej tehnika al pa supermoto za okol vogla.

 

Zgornji psoentek se lepo vidi kolk so kulturni krosist še oslu pomagajo, en bumbar pa tam en štrik nastaula (  :angryrant1:  :angryrant1:  :kick-ass:  :kick-ass: )

(čeprav bi jst tut za krose uvedu omejitev glasnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!