Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Dobro da ima majster samo eno roko,kaj bi bilo pa,če bi imel obe... :kva2:

 

Koj K.... od krosistov, se vidi da so prišli prau zajebavat enga bozga starega.... če je traunik in sadovnjak tam nima kaj iskat s krosom, treba starega naučit vršt vile med špice bolj učinkovito.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koj K.... od krosistov, se vidi da so prišli prau zajebavat enga bozga starega.... če je traunik in sadovnjak tam nima kaj iskat s krosom, treba starega naučit vršt vile med špice bolj učinkovito.

 

kaj sem pa reku jast,da dobro da ima majster samo eno roko,ker čene bi ga upaliu z vilami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo najde posnetek ene divje vožnje med frankolovim in stranicami, ki je bla kar dolg časa nazaj objavljena nekje tle (ni nujno v tej temi), oz je bil link dan. jst za boga ne najdem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em kapo dol, res svaka ji čast! Ampak v Rusiji jaz nebi upal delat tega. Razlog: spodnji link .Res da ni povezano z motorizmom, je pa približni prikaz kakšni so rusi...

https://www.youtube.com/watch?v=PuOXaav7qZU-poglejte do konca.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena dobra iz bližnjega vzhod

Od kdaj je Rusija na bližnjem vzhodu? Samo vprašam....nekaj dni nisem bil prisoten, pa se je zgleda svet malo premaknil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ga ravno danes preizkusil. Na srečo ne tako, kot te norci na posnetku.

P.S. Moderator naj prvega zbriše, še sam ne vem, kako se mi je dvakrat objavilo.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!