Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Nesreča v Izraelu, BMW RR:

http://www.liveleak.com/view?i=e2d_1413920505

 

 

Bravo!

 

Bolano je to, da smrt nekoga šerate po spletu. Bolano je to, da je to nekomu všeč. Najbolj bolano pa je, kako je lahko pička od umrlega na spletu objavila smrt svojega dragega ?!?!? Vse za pozornost. Mi je žal ogleda... in takšnega sveta kot je danes postal.

Popravljeno . Popravil Kölm
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objaviti, ali ne, mogoč se iz tega kaj naučim/o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaka na MS forumu ni gumba "ni mi všeč" ?

ker ga škodoželjneži in lenuhi, ki se jim ne da tipkat ne potrebujejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta posnetek so Izraelci objavili na svojem portalu podobnem našemu 24ur. Mogoče se punca zaveda, kaj se je njej in njenemu fantu/prijatelju zgodilo in bi rada v izogib in opomin drugim opozorila z javno objavo posnetka. Zraven so bile tudi njegove slike, kako na tistih ovinkih drajsa s kolenom in v čisto dirkaških nagibih. Tip je motor popolnoma obvladal, tudi dirkal in bil (menda) testni voznik, pa vseeno se mu je zgodilo, kar se je. Enostavno je priletel s preveliko hitrostjo, da bi imel čas pravilno reagirati.

Fant je umrl, če komu rešijo življenje z objavo se mi zdi smiselno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hkrati pa je opozorilo vsem, kak nekateri avtomobilisti vozijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Bravo!

 

Bolano je to, da smrt nekoga šerate po spletu. Bolano je to, da je to nekomu všeč. Najbolj bolano pa je, kako je lahko pička od umrlega na spletu objavila smrt svojega dragega ?!?!? Vse za pozornost. Mi je žal ogleda... in takšnega sveta kot je danes postal.

 

kliknil sem gumb zaradi same objave in v poduk ostalim in zaradi ničesar drugega!

 

Gumba (ni mi všeč) pa tako in tako ni!

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.youtube.com/watch?v=Fhhg_in-RDo

 

Lahko bi dejal: "Ima ludih posle rata!"......vožnja po odstavnem pasu sploh mimo avtobusov s 290km/h pa zmaga!

Zdaj pa si predstavljaj kaj ti naredi minimalna smet na odstavnem pasu da ne omenjamo kake kamijonske pnevmatike.. uglavnem debili, takim bi bilo treba pobrat izpite in jih dat v neko bazo, da nikoli več ne dobijo volana oz. balance v roke.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa si predstavljaj kaj ti naredi minimalna smet na odstavnem pasu da ne omenjamo kake kamijonske pnevmatike.. uglavnem debili, takim bi bilo treba pobrat izpite in jih dat v neko bazo, da nikoli več ne dobijo volana oz. balance v roke.

 

In kdo si ti? Od kod teb pravica, da objavljaš take bedarije? Te je kdo vprašal za mnenje?.. Če ti kaj ni všeč, pa pojdi v svoj svet in ostani tam.. V fantaziji.

 

Ne smeti teme... Glej ali pa ne glej, ni treba tle pametovat. Vsak je odrasel v tem svetu in sam odgovarja za vsoja dejanja in odločitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo si ti? Od kod teb pravica, da objavljaš take bedarije? Te je kdo vprašal za mnenje?.. Če ti kaj ni všeč, pa pojdi v svoj svet in ostani tam.. V fantaziji.

 

Ne smeti teme... Glej ali pa ne glej, ni treba tle pametovat. Vsak je odrasel v tem svetu in sam odgovarja za vsoja dejanja in odločitve.

Don't hate what you don't understand.. we're all different for a reason.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!