Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

 

Včasih je šel počez samo supermoto, zdej gre Panigale x2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hitro v maline z njim, da ga kapsi ne najdejo :)

Mi pa ni jasno, zakaj ti kvazistunterji vedno v kratkih hlačicah in rokavčakih srečo izzivajo?

Je to kakšna mazohistična fora užitka, ko ti asfalt kožo pili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

?!?

... med vožnjo ni dobil nikogar..

Vsi so stali pri miru pred semaforjem.

 

Klasično delo kifeljcev. Loviti tam kjer je najlažje in kjer se dela najmanj škode.

Naj ustavljajo in kaznjujejo tiste, ki res telefonirajo, meseđirajo in fejstbukojo med vožnjo, ne

pa da lovijo ljudi pred semaforjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedenje v prizganem vozilu pri rdeci luci je isto kot voznja.

Veliko bolje in varneje je, da jih tam pobere. Isti, ki to pocno na kriziscih, pocno to tudi med samo voznjo.

Malo opazuj po cestah!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak način bi tudi pri nas rabili, pa ne samo za mobitele ampak tudi za neuporabo smernikov, ki pri nas postaja trend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, predvsem v krožiščih jih mnogi ne uporabljajo pravilno. Nekateri prevečkrat, nekateri premalokrat.

 

"Desni smernik je pri vožnji v krožišču pomemben element, predvsem moramo vedeti, kdaj ga vključiti in kdaj ne. Pri uvozu praviloma ne vklopimo smernikov, pred izvozom pa vedno. Nikakor jih ne smemo vključiti prezgodaj (ali prepozno), ker tako zavajamo druge udeležence v prometu. Pravilno je, da desni smernik vklopimo takrat, ko prevozimo zadnji izvoz pred izbranim, kjer nameravamo zapustiti krožišče."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, preden vstopiš v krožišče, lahko desni smernik vljučiš v primeru, da greš na prvem izvozu ven. Ob izvozu pa je tako..meni je inštruktor rekel, da to ni nobena napaka, če ga ne prižgeš, ko se izključuješ, vendar ga jaz dam takrat, če vidim, da je nasproti avto, ki se hoče vključiti. Če ni nobenega avtomobila nasproti pa priznam, da ga ne vključim.

Je pa res samo peščica takih, ki dajo smernik ob izhodu iz križišča, pa še promet poteka dosti bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!