Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Danes kar pogosto videno na socialnih omrežjih.. :)  :notworthy:

 

se podpišem to bi morali vrteti vsak dan ene 30x pred poročilam vmes med reklamam pozdrav ekipi še posebej pa domnu . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče, delat samomor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu se reče, delat samomor :)

Tako je!

Ko bi ljudje gledali tisto, kar mi včasih vidimo v urgenci, ne bi delili všečkov samomorilskim podvigom.

"Kar vidiš na drugem, lahko čakaš na sebi!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Angliji so pešci navajeni varno prečkati prehod, ne da jim kdo z motorjem gas navija. Bi ga rad videl, če bi v Beogradu preživel tako snemanje:) Zas prvim vogalom, bi ga kdo snel z motorja in mu razložil "ponašanje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je tebi normalno, da se arogantno sprehajajo čez prehod pri rdeči luči? Jaz bi tudi hupal, če bi me kak pešec tako presenetil. ;)

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je tebi normalno, da se arogantno sprehajajo čez prehod pri rdeči luči? Jaz bi tudi hupal, če bi me kak pešec tako presenetil. ;)

Priznam, nisem gledal na semafor. Razlika med njim in pešci je, da se njim mudi v službo, on se po centru prevaža za zabavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce se njemu tut kam mudi? :P  Js grem tut kr cez rdece k se mi mudi na siht..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, nisem gledal na semafor. Razlika med njim in pešci je, da se njim mudi v službo, on se po centru prevaža za zabavo.

 

RJ ni neotesan. Če pogledaš še kakšen video, pol vidiš, da je zelo vljuden človek.

In mislim, da je kvečjemu obratno: London je poln turistov, ki hodijo po mesto kot kokoši brez glave. Živim v turističnem kraju in vem, kako je to, morda se zato lažje poistovetim.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!