Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Na žalost se vse gleda čez denar zato pa je tako kot je in določeni osebki niso tu na forumu nič boljši!

Turisti prinašajo denar zato jim dovolijo srat kjer pridejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se vse gleda čez denar zato pa je tako kot je in določeni osebki niso tu na forumu nič boljši!

Turisti prinašajo denar zato jim dovolijo srat kjer pridejo!

 

Kamor greš kot turist po svetu kjer je urejeno boš pravtako pospravil ali pa dobil kazen sej denar pride v državo ali kot turist ali kot turist ki še kazen dobi  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj daj. Kdorkoli na tej zemlji diha nekomu nekaj jamlje. Ne bodimo nestrpni in fauš?

Nisi razumel poante. Ne  gre za nestrpnost, še manj kakšno foušijo.  Zmotila me je vožnja po reki Pišnici in po travnikih Zg. Radovne. Vse to je znotraj TNP-ja in je vožnja tam prepovedana.Tako kot je prepovedano tudi v Švici. Z določenim  namenom pač... Ampak ne...tam  si tega ne upajo, v naši kavbojski državi pa...????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel poante. Ne  gre za nestrpnost, še manj kakšno foušijo.  Zmotila me je vožnja po reki Pišnici in po travnikih Zg. Radovne. Vse to je znotraj TNP-ja in je vožnja tam prepovedana.Tako kot je prepovedano tudi v Švici. Z določenim  namenom pač... Ampak ne...tam  si tega ne upajo, v naši kavbojski državi pa...????

če bi doma to počeli bi jih zaprli pa bajto vzel pa....ma sploh jim neb padl na pamet se vozit po np

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamor greš kot turist po svetu kjer je urejeno boš pravtako pospravil ali pa dobil kazen sej denar pride v državo ali kot turist ali kot turist ki še kazen dobi  :OK:

Ja v svet ne pa v sloveniji pridi na obalo pa boš videl kako pospravljajo za sabo in kako dobivajo kazen za to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel poante. Ne  gre za nestrpnost, še manj kakšno foušijo.  Zmotila me je vožnja po reki Pišnici in po travnikih Zg. Radovne. Vse to je znotraj TNP-ja in je vožnja tam prepovedana.Tako kot je prepovedano tudi v Švici. Z določenim  namenom pač... Ampak ne...tam  si tega ne upajo, v naši kavbojski državi pa...????

Ja samo ti se očito ne zavedaš da smo v teksasu in daleč od Švice drugače zakaj imamo tako navado da se zgledujemo po okolici ko pa bil lahko po svoji zdravi pameti to urejali sami brez zgledovanja na ostale sosednje države a smo res tako bebasti da tega ne zmoremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel poante. Ne  gre za nestrpnost, še manj kakšno foušijo.  Zmotila me je vožnja po reki Pišnici in po travnikih Zg. Radovne. Vse to je znotraj TNP-ja in je vožnja tam prepovedana.Tako kot je prepovedano tudi v Švici. Z določenim  namenom pač... Ampak ne...tam  si tega ne upajo, v naši kavbojski državi pa...????

V naši kavbojski državi je v TNP stampedo. Sem bil na Triglavu in videl, kaj delamo pešaki. Toliko kot planinci shodijo, ne bo nikoli noben motor prevozil.

 

Dejstvo je, da smo si vzeli naravo za svojo, in zakaj jo ne bi potem enakopravno jemali????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te prav razumem, bi ti v TNP dovolil vse ..voznjo z kros motorji po Kredarici....po Pisnici......itd.i.Triglav je pac romarska pot. Tja gor me razen pozimi ne spravis vec, pa sem bil gor vsaj 30. krat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turizem je ena najbolj donosnih in perspektivnih panog.

Absolutno se strinjam, da se ne vozi tam, kjer to ni predvideno. Dejstvo pa je, da ljudje radi marsikaj počnejo.

Zato bi morali, v nekaterih delih narave, kjer bi bilo najmanj škode, dovoliti vožnjo v naravi in seveda to tudi pokasirati in ponuditi še kaj drugega.

A pri nas se v vse vtaknejo okoljevarstveniki, zakonodaja in birokracija pa je itak problem zase.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te prav razumem, bi ti v TNP dovolil vse ..voznjo z kros motorji po Kredarici....po Pisnici......itd.i.Triglav je pac romarska pot. Tja gor me razen pozimi ne spravis vec, pa sem bil gor vsaj 30. krat.

A ti bi pa prepovedal. Tudi obisk Himalaje, ali pa vožnjo na Glosglockner, ali pa smučanje na Mokrinah. Kje je meja? Mej ni več. 

Ali pač, naj lovci pokajo, motorji pa ne. Kako že gre tisto : Vsi enaki ....

 

op.: V TNP je tak promet osebnih vozil, da si ne moreš mislit (10€/avto). Danes je pomemben biznis. Na kredarci te v pol ure opilijo za 100€. A je to lepo in krasno. Gor vozjo pir pa šnops, pa meso pa kruh, in to za to, da ohranjamo naravo. Bla, bla, bla ... Hudič je šalo že zdavnaj odnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabla je okrogla. Stop znak je pobarvan tako, da zgleda kot da je 8 kotni. Dobro poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo videl tak rotirajoč znak pri nas (počakajte do 3:08):

https://youtu.be/jZ2S8A6Skrw?t=2m57s

Zelene strani sploh ne bi pričakoval. Se mi pa zdi prav posrečen. :D

 

Seveda je tudi pri nas takšen znak. Najdi eno gradbišče na cesti z izmenično enosmernim prometom, katerega urejajo zagoreli "avtomati". Tisti loparček je na eni strani rdeč, na drugi pa zelen. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podoben način je kolega naletel. Sicer se je peljal idiotsko (cca 200), avto nelegalno polkrožno obračal, on pa direkt v njega. Na veliko srečo praktično brez poškodb :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!