Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Nekaj utrinkov iz 9. moto piknika Gams v Slovenski Bistrici. Nimam ravno opreme za snemanje takšnega dogajanja, tako da ne preveč kritizirat :D Je zgolj kratek video, da se vidi kaj se je dogajalo in koliko nas je bilo!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahah Dr_Jakob ......vidm da znaš tud čez polne črte, tečaji res nič ne pomagajo tako kot pravi Snecer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Hahah Dr_Jakob ......vidm da znaš tud čez polne črte, tečaji res nič ne pomagajo tako kot pravi Snecer :P

mislim da si se zmotu... jakob ne gre nikjer čez črto...  itak je na videu sam 3 ovinke in lepo pelje...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Jakob je vsega kriv, ker se je znašel na posnetku :)

 

1 hour ago, Borutt said:

Vožnja za pohvaliti. S položnico.

Mogoče jih bodo mestni redarji obvestili o hitrosti vožnje skozi Planino. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole bom reku: Moja vožnja je precej počasna, sem pač star in se mi nikamor ne mudi.

Kar se pa voznika Suzukija tiče: Ob 1:25 je skoraj zbil kolesarko s stranskim kufrom. Na OMV sem mu mislil kaj omenit, pa se mi ni dalo kregat. Od kolesarke je bil njegov kufer oddaljen vsega 5-10cm. Ornk premalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav, razen verjetno spola biziklista. Takšno bližje prehitevanje kolesarjev pokaže, da nekdo ni sam nikoli kolesaril. Pred leti sem spoznal kolesarja, ki ga je v Kamniku zbil motorist, ki ga je hotel na blizu prehiteti, da ga (najverjetneje) malo prestraši. Oba sta končala v bolnišnici, za motorista ne vem, kolesar še dolgo ni mogel normalno hoditi, če sploh kdaj. 

Nazaj k posnetku, tu se kar dobro vidi, kako blizu je šlo.

Screen%20Shot%202016-04-19%20at%2023.27.

 

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu je bilo še slabše. Na Suzukiju je imel stranske kufre, ki precej štrlijo ven. Poglej kako sekundo za to sliko kam je usmerjena špica motorja, in si predstavljaj, kje je bil takrat kufer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamera je lahko včasih problematična. Valjda ne noš objavil posnetka, kjer se voziš kot pussy. Vklopiš kamero, pol pa gas. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Dr_Jakob said:

U bistvu je bilo še slabše. Na Suzukiju je imel stranske kufre, ki precej štrlijo ven. Poglej kako sekundo za to sliko kam je usmerjena špica motorja, in si predstavljaj, kje je bil takrat kufer.

Vem kake kovčke ima, ga poznam. Bi rekel, da se je preveč trudil loviti tistega spredaj in je zato delal neumnosti. Te filmčki znajo neumnosti še dodatno spodbuditi. Upajmo, da ne bo še več žrtev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi pa policist kdaj pomislil na kaj drugega, kot položnico, pa ne gre? Matr bom še začel verjet, da tisto "enkrat policaj-vedno policaj" drži... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Vožnja za pohvaliti. S položnico.

a ne dajete sedaj samo ustmenih opominov?

3x opomin pol pa ukor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a ne dajete sedaj samo ustmenih opominov?

3x opomin pol pa ukor :P

3x opomin pol pa Xsara :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

3x opomin pol pa Xsara :P

kr mej jo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!