Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Ob ‎22‎.‎4‎.‎2016 at 13:00, Kmet2 pravi:

Posnetek iz Kačjih rid in izobraževanje za tiste ki ne znajo vozit po svojem pasu, ne vejo kaj je polna črta itd...:P

 

 

kva pa se je prpetve pr 1:52 mali skliz, mrzla guma al s kej povozu?:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Wakasaki pravi:

kva pa se je prpetve pr 1:52 mali skliz, mrzla guma al s kej povozu?:eek:

Zadnjo mi je odneslo , sam sem rešil , mel gor Hindenau K60 KrucyMucy pred mano pa Conti Traill Atack II pa je šlo po kolenih. Pol rabijo pa dirkači k naredijo 2kkm letno najboljšo super duper gumo pa še jim ne odgovarja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Zadnjo mi je odneslo , sam sem rešil , mel gor Hindenau K60 KrucyMucy pred mano pa Conti Traill Atack II pa je šlo po kolenih. Pol rabijo pa dirkači k naredijo 2kkm letno najboljšo super duper gumo pa še jim ne odgovarja :lol1:

lepa vožnja po svojem voznem pasu, tudi sam sem v prvem letu motoriraja neki palamudil pa poskušal slediti hitrejšim od sebe in rezultat je bil vedno isti, čez polno črto, prezgodaj v ovinek, popravljanje v ovinku, zaviranje do roba ceste k mi je črtico risal v gatah,....

Vozimo po svojih sposobnostih in po svojem pasu, jst sm za...............mislim, da smo vsi

Ja glede gum se pa strinjam, en lahko vozi z enduro na piškotarcah lepše in hitreje kot drugi na supersport z gp racerkam...

Gume k jih lahko danes kupiš mislim, da vse ponujajo povsem dovolj oprijema vsaj v suhem in seveda ogreta

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek ne ve, ali bi se smejal, ali bi se jokal.......morda pa je to samo tipičen kawasaki rider :lol1:

 

Ob ‎26‎.‎4‎.‎2016 at 8:22, Kmet2 pravi:

Zadnjo mi je odneslo , sam sem rešil , mel gor Hindenau K60 KrucyMucy pred mano pa Conti Traill Atack II pa je šlo po kolenih. Pol rabijo pa dirkači k naredijo 2kkm letno najboljšo super duper gumo pa še jim ne odgovarja :lol1:

Kolikor jaz opažam, ni nujno da je nekdo ki gre po kolenu tudi hiter oz. hitrejši.........no, vsaj na relacijah, ki jih jaz dobro poznam! Nazadnje sem tako za enim "kolenčkarjem" na eni zeleni Ninđi moral vseskozi na bremzi viseti, da se nisem zaletel v njegovo tablico skozi ovinke :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalaprava pravi:

Človek ne ve, ali bi se smejal, ali bi se jokal.......morda pa je to samo tipičen kawasaki rider :lol1:

 

Kolikor jaz opažam, ni nujno da je nekdo ki gre po kolenu tudi hiter oz. hitrejši.........no, vsaj na relacijah, ki jih jaz dobro poznam! Nazadnje sem tako za enim "kolenčkarjem" na eni zeleni Ninđi moral vseskozi na bremzi viseti, da se nisem zaletel v njegovo tablico skozi ovinke :ras:

 

Neprilagojena varnostna razdalja in seveda ko te dohitim jo vedno držim .......nekako te RT-je doživljam kot ovira na cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Neprilagojena varnostna razdalja in seveda ko te dohitim jo vedno držim .......nekako te RT-je doživljam kot ovira na cesti :P

Nisem čisto razumel, kaj si mi hotel povedati, ampak se strinjam glede varnostne razdalja. In ko sem napisal da sem moral vseskozi zavirati da se nisem "v tablico zaletel", je bilo to figurativno mišljeno, ker sem bi vseskozi na primerni varnostni razdalji, le da sem se moral truditi da je tako bilo, ker tip pred mano je nekaj kolena ven metal ampak hiter pa ni bil sploh. Evo samo to sem hotel povedati, da kolenčkanje ni nujno tudi hitro. Lahko je, ni pa nujno.

Vidim da sodiš moj stil vožnje na podlagi enega prehitevanja, ko sem bil s sopotnico. Kot sem že napisal, jaz sem takrat vedno "ovira" na cesti in to z veseljem.....ko pa sopotnice ni, bi bil pa morda presenečen, kako hitro lahko leti moj 260 kilski "cegu". Že marsikdo je bil...Ne pozabit, da sem jaz vsak dan na motorju na hitri ovinkasti cesti in da vsako leto obrnem krepko preko 30K km. In rek "le vaja dela mojstra" še kako velja....tudi za vožnjo RT-ja :jezik:

P.s.

Spet si bil off topic. Pozabila si komentirati video posnetek hitrega kawasakijevca :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalaprava pravi:

Nisem čisto razumel, kaj si mi hotel povedati, ampak se strinjam glede varnostne razdalja. In ko sem napisal da sem moral vseskozi zavirati da se nisem "v tablico zaletel", je bilo to figurativno mišljeno, ker sem bi vseskozi na primerni varnostni razdalji, le da sem se moral truditi da je tako bilo, ker tip pred mano je nekaj kolena ven metal ampak hiter pa ni bil sploh. Evo samo to sem hotel povedati, da kolenčkanje ni nujno tudi hitro. Lahko je, ni pa nujno.

Vidim da sodiš moj stil vožnje na podlagi enega prehitevanja, ko sem bil s sopotnico. Kot sem že napisal, jaz sem takrat vedno "ovira" na cesti in to z veseljem.....ko pa sopotnice ni, bi bil pa morda presenečen, kako hitro lahko leti moj 260 kilski "cegu". Že marsikdo je bil...Ne pozabit, da sem jaz vsak dan na motorju na hitri ovinkasti cesti in da vsako leto obrnem krepko preko 30K km. In rek "le vaja dela mojstra" še kako velja....tudi za vožnjo RT-ja :jezik:

P.s.

Spet si bil off topic. Pozabila si komentirati video posnetek hitrega kawasakijevca :kva1:

Vidim da motor BMW res iz lastnikov pobere ves humor! Vem da si zelo dober šofer in moj post je bil samo navaden .......:D     

 

10399969_10207984362079404_2536798728758324551_n.jpgDihej, dihej , imaš najboljši motor in si boljši kot Rossi...:OK:

Kawasakijevc......a ni to Snecer :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Vidim da motor BMW res iz lastnikov pobere ves humor! 

Nima motor veze s tem...vsega je krivo to qurčevo "praznično" vreme! Danes zaradi njega namreč spet ne bom mogel nič "vaditi" :cry:

Skratka, moj humor je trenutno premo sorazmeren z radarsko sliko padavin. Do srede, ko bo menda končno nehalo padati, bom še brez humorja, potem pa predvidevam, se bo stanje počasi izboljšalo :OK: 

Tako da prosim za malo razumevanja......časi so težki in deževni :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pa je mojster :worship:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ta pa je mojster :worship:

 

mah isto progo tut jaz odpeljem komot...na konzoli....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ta pa je mojster :worship:

 

 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

mah isto progo tut jaz odpeljem komot...na konzoli....

Saj verjetno že vesta, ampak to je v bistvu posnetek iz konzole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da sta ti pa Dami to skontala, ker ostali res ne znamo brat komentarjev pod posnetkom .....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!