Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

Kako zgleda delovni cikel 4-taktnega motorja... se komu sanja kako so to posnel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa antitalenti učijo po zadnji... :D

Zakaj pa antitalenti? tiopo se pač uči, bolš kot pa da bi neki na silo probavu pa frajarja špilu na konc pa še kako nesrečo naredu. Dreugač pa zanimiva ideja tist na zadnjem delu...

Še en video o učenju wheelijev:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po

še

+

od istiga avtorja

Zame osebno se v večih situacijah obnaša kot da je kralj cest...tak občutek sm dobil ko navija gas in trobi :?

Če že prehitro prpelje in se posledično težko ustavi ker ga avtomobilist ni vidu se ni treba bunit in take zganjat :BUA:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame osebno se v večih situacijah obnaša kot da je kralj cest...tak občutek sm dobil ko navija gas in trobi :?

Če že prehitro prpelje in se posledično težko ustavi ker ga avtomobilist ni vidu se ni treba bunit in take zganjat :BUA:

Kaj pa bi mu moral ustavit pa čestitat nevem kako bi ti reagiral če bi ti tako kdo naredil neglede na tvojo hitrost .

Te vprašam a ti je do že isili prednost pa ne mi natepavat in dodajat zraven hitrost.?! In če ti je kako si reagiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi mu moral ustavit pa čestitat nevem kako bi ti reagiral če bi ti tako kdo naredil neglede na tvojo hitrost .

Te vprašam a ti je do že isili prednost pa ne mi natepavat in dodajat zraven hitrost.?! In če ti je kako si reagiral.

NEGLEDE NA TVOJO HITROST :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi mu moral ustavit pa čestitat nevem kako bi ti reagiral če bi ti tako kdo naredil neglede na tvojo hitrost .

Te vprašam a ti je do že isili prednost pa ne mi natepavat in dodajat zraven hitrost.?! In če ti je kako si reagiral.

Po tvoje hitrost nima pomena?? Taprav si ja...

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi mu moral ustavit pa čestitat nevem kako bi ti reagiral če bi ti tako kdo naredil neglede na tvojo hitrost .

Te vprašam a ti je do že isili prednost pa ne mi natepavat in dodajat zraven hitrost.?! In če ti je kako si reagiral.

jebal sem mu vse po vrstitrance_33_sleep.gif

samo ne mores pa se 250 vozit tam kjer je dovoljeno 90km/h......

obmorske ceste kjer lahko vsak normalen predvideva, da se kak poljak ostavi pa slikce delaheadbang.gif .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem vedel da odgovora ne bom dobil nisem rekel da ni hitrost pomembna ampak o temu ni bilo debate bila je debata oziroma moje vprašanje kaj bi ti naredil NEGLEDE NA TVOJO HITROST če bi ti tako izletel avto te izsilu pa še povrh tega cincal pri speljevanju torej želim samo tvoj odgovor kaj bi ti v tem slučaju naredil nerabim polemike o debilih ki divjajo brez glave kot dotični idiot iz posnetka :

Še enkrat kaj je moje vprašanje za tiste ki to ne dojemajo se ve katera dva ;KAKAO BI REAGIRAL ČE BI TI NEKDO IZSILU IN POVRH TEGA CINCAL PRI SPELJEVANJU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebal sem mu vse po vrstitrance_33_sleep.gif

samo ne mores pa se 250 vozit tam kjer je dovoljeno 90km/h......

obmorske ceste kjer lahko vsak normalen predvideva, da se kak poljak ostavi pa slikce delaheadbang.gif .........

Hilton hvala za odgovor isto bi jaz reagiral izgleda da moje vprašanje je bilo za nekatere nerazumljivo .Razen teb ni nobeden odgovoril na to vsi ste me napšadli kot da odobravam njegovo početje neodobravam kar se tiče hitrosti odobravam glede j.... m.... nekomu kateri te isil pa še se mu jebe pri speljevanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoje hitrost nima pomena?? Taprav si ja...

Dej preberi moje vprašanje preden ugotoviš če sem tapravi ali ne.Če pa ti vsakega če te izsili povabiš na pivo in mu čestitaš ker te je ogrozil pri izsiljevanju si res tapravi ti in ne jaz .....

Sem mogoče napisal da je tako vozit pametno ali mogoče kaj drugega???? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!