Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

... ne najdem prave oznake... za voznika kombija, komur glede na uro petkovega popoldneva na vso sreco ni pripeljal nasproti motorist. Svoje sočne ugotovitve o njegovem mentalnem zdravju sem preglasil s piski.

(kratka obrazlozitev dogodkov v anglescini na YT je namenjena par narocnikom, ki ne razumejo nasega jezika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem sele videl, da sem zadevo najbrz postal na napacno mesto, popraviti storjenega pa ne morem vec. Naj kdo od modov premakne vse skupaj npr. na , da ne bom tukaj smetil s posnetkom, kjer kaksnega motocikla na vso sreco nisem ujel v kader.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ken Block se lahk skrije... :notworthy: :notworthy: Pa njegova Inpreza tut...Audi S2 power :evilgrin:

Popravljeno . Popravil 919
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ke se kmal prerine v ospredje pa glih ne obvlada:P

Popravljeno . Popravil Gizmo_
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ke se kmal prerine v ospredje pa glih ne obvlada:P

na tej strani ko je kamera pa sta se dva od pirellija in en od michelina jokali od sreče :)

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr ni glih chopper se pa sliš kakor da je :)

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z cestakom se da

Tip obvlada u nulo :notworthy: :notworthy: :notworthy:, ampak čisto originalni cestak pa tole ni. S serijsko belanco od honde je tole malo težje izvedljivo. Vprašanje če so spreminjali tudi kaj od geometriji, anšlaka itd. Bi blo enkrat za probat kj podobnega, vem da sta spretnostne vožjne včasih vozila s cestaki (čisto serijskimi) Janez Prosenik st in ml, in to ker hudo dobro. Še kdo vozi kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip obvlada u nulo :notworthy: :notworthy: :notworthy:, ampak čisto originalni cestak pa tole ni. S serijsko belanco od honde je tole malo težje izvedljivo. Vprašanje če so spreminjali tudi kaj od geometriji, anšlaka itd. Bi blo enkrat za probat kj podobnega, vem da sta spretnostne vožjne včasih vozila s cestaki (čisto serijskimi) Janez Prosenik st in ml, in to ker hudo dobro. Še kdo vozi kaj podobnega?

Ce pogledas pod opis muvija na youtubu, bos nasla stran, kjer so opisane vse predelave na tem bajku. V osnovi sam balanca, kolkr se spomnim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki imajo več sreče kot pameti :rolleyes:

Želel sem povedati, da je pilot odreagiral in odnesel celo kožo v taki situaciji bi marsikdo zamrznil in tukaj ima sreča stranski pomen.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Najots
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!