Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

mali obvlada...zgleda da vlk stunt posnetkov gleda hehe sm ni se zakapiru da so mu starši preslab motor dal za njegove sposobnosti xD

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tudi motoriske so nevarne za ostale udeležence v prometu :lol: :kva2::boobies: !

http://www.youtube.com/watch?v=JvVUQ3AnULc

Celje-Levec. Do lokacije kjer se posnetek zacne se vsak dan pripeljem v sluzbo. Lepa cesta, le prevec prometna ob prometnih konicah. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je že kdo o tem pisu v tej temi ampak vseeno... Na spodnjem linku je povezava do enega od skoraj 100 posnetkov ki jih vse snema tip, rnickeymouse, s HD kamero. Gre se za en sam ovinek na cesti Mulholland... kjer vsi cepajo ko muhe, se splača mal pogledat... isti ovinek vedno in zmeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je že kdo o tem pisu v tej temi ampak vseeno... Na spodnjem linku je povezava do enega od skoraj 100 posnetkov ki jih vse snema tip, rnickeymouse, s HD kamero. Gre se za en sam ovinek na cesti Mulholland... kjer vsi cepajo ko muhe, se splača mal pogledat... isti ovinek vedno in zmeraj.

če bi pogledal malo nazaj bi skoraj na vsaki strani našel posnetek iz tega ovinka tko, da je tvoj prispevek bolj kot ne nabijanje postov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem videu ki sem ga gledal pred kratkim je bila muzika za podlago od adi smolar nekaj o motoristih je pel in zdaj več ne morem najti videa. mi zna kdo povedat naslov te muzike če pozna kdo?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem videu ki sem ga gledal pred kratkim je bila muzika za podlago od adi smolar nekaj o motoristih je pel in zdaj več ne morem najti videa. mi zna kdo povedat naslov te muzike če pozna kdo?

LP

Mogoče Slon in Sadž: Levi pas

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!