Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

- dva žabarja peljeta moto-žabice na izlet :-)))))))))))))))))

- zraven dobite še idejo za maškurce

- pa en žabar konkurira našemu mišonu (glede zlate barve in obleganosti z :boobies: )

- pa še en ki misli da je R1 za offroad

Popravljeno . Popravil nejcgs
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej, tip je car, drgač clip diši po bencinu :), tud motorji so notr, brez skrbi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120 čez Slovenske Konjice? Bravo debil, po moje ne boš več dolgo smetil tukaj...... :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, ko se bo enemu zaletel v pi.... bo pa tak avtomobilist kriv. Pa še taki imajo zmeraj srečo, da še jih na radar ne dobijo(tablico je pa tak verjetno imel skrito).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug posnetk ma hud komad! :kva1: :grim Drgac pa....pomoje so skor vsi karamboli kjer je blo kao izsiljevanje, rezultat take voznje....ker je res hitr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel si srečo nič drugega. Pameti ipak nimaš in upam da se ne srečamo kje in da ti bo vedno zneslo.

Pa vendar, taki mečete slabo luč na ostale motoriste. Zaradi takih kot si ti smo vsi žigosani za norce.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, je pa treba posnetke pred objavo v editorju malo pospešit kajne :D vsaj ene 25-50%. Pri hitrosti 100km/h že zgleda ko "warp speed".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ve zase kaj počne in kaj ne.Vse lepo in prav dokler se kaj ne naredi.Js sm zadnjič skor otroka zbil v svoji vasi in sem imel komaj 40 v števcu.....prehitro kaj preide,ko ti je potem žal.Že nasploh motor hitro spregledaš,sploh če se pelje 150 plus....ni vredno.Vem...adrenalin,......pojte na dirkališče.Ponavadi se začne študirati ko je že škoda narejena.....VELIKO SREČE TI ŽELIM,ker je vsakiga škoda.Ampak nekatiri kar prosite po kreših.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ste zašli iz teme katera je namenjena za posnetke.

Ne podpiram takega divjanja preko naselja in brezglavega prehitevanja kjer je lahko usoden vsak nagli in nepredvidljiv gib ostalih udeležencev v prometu nisem angel tudi jaz prekoračim hitrost ne pa v naselju predvsem pa ne prehitevam na tak način kateri je prikazan na posnetku.

Fantu želim ogromno sreče ali pa vsaj delno osvežitev spominskih celic o vrednosti človeških življenj vključno z njegovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na napovedanih 150 USD za sodcek predlagam ogled slednjega:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste ga popljuvali,se je pac peljal tako kot se je in to je to,nesrece se dogajajo,al pocas ali pa ekstremno naglo clovek je pac taksen da probuje svoj limit in enkrat ga vsak doseze ,tako ali drugace...je pa dobro posneto :OK: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti si tud en patron, pol pa le, sam glej,da se ti nebo takle, ki se pač vozi kot se, zaletel v avto, kjer je tvoja žena pa otrok in da Bog ne daj, se jima kaj zgodi, pa pol piši take klamfe o svojih limitih :headbang: :headbang: :headbang: . PS: eno je pač nesreča, ki se zgodi pri normalni vožnji in je pač neizbežna, drugo je pa izzivanje usode in to nemalokrat tuje :slap:

Aja, pa da ne pozabim, če je to hudo vožnja pol pa tud nevem. Kaj je pa tolk dobro na njej? Naj pride na pisto pa da ga vidimo, kolk je hiter tam, ko je treba kaj znat, ne pa samo brezglavo prehitevat in se 200 po ravninah vozit.

Lp

Ljudje vsepreveč gledajo in posnemajo Ghostriderja :ninja: NA ŽALOST.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni tema,za to stran :closedeyes: kdo bo koga pofural,poskodoval...pa ne vem kaj se,mater smo dlakocepni a,glej po pisti se ti naganjaj pa oponasaj hrcka v kletki na kolesu...in če nebi bilo ČE-ja in MOGOČE pol bi bili ze vsi mrtvi. Lp

P.S. pa zakljucimo to kolobocijo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti si tud en patron, pol pa le, sam glej,da se ti nebo takle, ki se pač vozi kot se, zaletel v avto, kjer je tvoja žena pa otrok in da Bog ne daj, se jima kaj zgodi, pa pol piši take klamfe o svojih limitih :headbang: :headbang: :headbang: . PS: eno je pač nesreča, ki se zgodi pri normalni vožnji in je pač neizbežna, drugo je pa izzivanje usode in to nemalokrat tuje :slap:

Aja, pa da ne pozabim, če je to hudo vožnja pol pa tud nevem. Kaj je pa tolk dobro na njej? Naj pride na pisto pa da ga vidimo, kolk je hiter tam, ko je treba kaj znat, ne pa samo brezglavo prehitevat in se 200 po ravninah vozit.

Lp

in kaj si zdaj s temi besedami naredil za varnost, kako si s tem preprečil divjanje posameznikov?

NIČ DRUGEGA KOT DODATNO SI ZASMETIL TEMO

:stupid::topic: pametnjakovič

Popravljeno . Popravil kiki89
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti ki tuki nakladate kako se kter vozi pa ka bi se lahk nardilo, pa kaj eno in drugo. Ce komu ne pase tko vozit pac naj ne vozi. Sm pa ziher da je majn moznosti da bo ta nardil nesreco ki je skoncentiran na voznjo in se pelja 130 cez naselje (ce smo ze pri nesrecah) kot pa kaki stari ata za volanom ki se pelje 50-60 pa ko pokne, pokne da ima se nogo na gasu kaj sele na bremzi. Brezveze smetit temo. Verjetnost je vecja z vecjo hitrostjo da je nesreca ampak ni nujno. Sj ce kadis imas tudi vecjo vrjetnost za raka pa ni nujno ce kadis da bos mel raka.

Umirite se pa raj kaj pametnega gor prilimajte

Aja dobra voznja mimogrede:)))

Popravljeno . Popravil tomorist
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se tema imenuje MOTOVIDEO in ne moralistična klobasalnica.

Prilimajte po možnosti čimbolj urejene svoje posnetke, drugi pa poskusite samo gledat oziroma ugasnit če vam ni prav!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!