Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

meni pa tole sekanje v nepregledno ni najbolj vsec. pa tudi voznik porscheja ni najbolj prakticen clovek, kar se same cornering speed tice, glede na to da ga z mopedom skozi celotno dolzino ovinkov drzi kot za salo. Se spomnim mojih dveh fiest (ki v originalu nista bili neka sportna avta) - ga ni bilo motorista ki bi me lahko od zaviranja do izhoda ovinka drzal - sploh mojo prvo bencinarko sem s taksnim veseljem zlorabljal. :grim

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je samo zvok od r1 carski:D

ja zvok je dobro posnet - vetra se komaj kaj sliši.

Ma kdo idejo oz. kdo ve kako se na teh "onboard" kamerah znebiti šuma vetra??

In da pride do izraza zvok motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zvok je dobro posnet - vetra se komaj kaj sliši.

Ma kdo idejo oz. kdo ve kako se na teh "onboard" kamerah znebiti šuma vetra??

In da pride do izraza zvok motorja.

Kadar uporabljaš vgrajeni mikrofon (kot je v večini primerov), je najpomembnejša namestitev kamere. Plastična vodotesna ohišja, ki jih uporabljajo nekatere kamere dovolj dobro dušijo šum vetra, zato moraš poskrbeti le, da je kamera (mikrofon) nameščena tako, da bo motor čim glasnejši (v bližini sesalnih cevi ali izpuha). Na zgornjem posnetku je kamera nameščena v zavetrju na rezervoarju, zato se motor tako dobro sliši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa tole sekanje v nepregledno ni najbolj vsec. pa tudi voznik porscheja ni najbolj prakticen clovek, kar se same cornering speed tice, glede na to da ga z mopedom skozi celotno dolzino ovinkov drzi kot za salo. Se spomnim mojih dveh fiest (ki v originalu nista bili neka sportna avta) - ga ni bilo motorista ki bi me lahko od zaviranja do izhoda ovinka drzal - sploh mojo prvo bencinarko sem s taksnim veseljem zlorabljal. :grim

pol pa nisi na tapravga motorista naletu ki pozna svoj motor, ga stistmu fordom po dveh ovinkih tud ne vidš.Un z poršom pa glih tko zgleda k un na r6 mal sm pa tja očitno se ni navajen na avto. Maš na youtubu posnetek enga porsha k gon k otrgan za dvema na motoristoma pa jih še dohiteva pa na avtobanu, čez ovinke glih da spele. Tist pa je k pozna svoj avto.Seveda pa dva perha more pa tud met da tko voz.(nojeva perha). :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa nisi na tapravga motorista naletu ki pozna svoj motor, ga stistmu fordom po dveh ovinkih tud ne vidš.Un z poršom pa glih tko zgleda k un na r6 mal sm pa tja očitno se ni navajen na avto. Maš na youtubu posnetek enga porsha k gon k otrgan za dvema na motoristoma pa jih še dohiteva pa na avtobanu, čez ovinke glih da spele. Tist pa je k pozna svoj avto.Seveda pa dva perha more pa tud met da tko voz.(nojeva perha). :kva2:

ga ni mopeda ki bi drzal hitrost skozi teme ovinka tako kot ena navadna fiesta MK6/MK6b z bilsteini, trsimi vzmetmi, 50 mm razsirjenim kolotekom in vsemi pusami, koncniki, stabilizatorjem, sponami, kuglami in ostalimi gibljivimi deli v tip top stanju. ga ni junaka. :grrr in me zanima kaj se zgodi z mopedom ko ga pri 160+ posrek vrze. ali pa aquaplaning pri 150+. s fiesto je vedno slo skoz ne samo brez panike, celo brez kakrsnegakoli presenecenja za voznika (mene). :grim

kar se pa pospesevanja vrze, tisto je pa druga pesem. :blush:

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh pišeš če nimaš pojma?

kaj sploh sprašuješ če nimaš pojma ?! Mislim keri debiln odgovor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sploh sprašuješ če nimaš pojma ?! Mislim keri debiln odgovor.

če neveš vprašaš :)

Ne neveš odgovora molčiš in 9 odgovoriš

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!