Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

verjetno je misli na kakšno zaščitno opremo, kot je npr.čelada, pa škornji itd, a ne

Nimaš kaj,.. očitno je enim več do užitka se z spodnjimi gatami preganjat po pisti ali kamnitem gozdu, kot pomislit na to, da kakšna stopalka skozi gleženj ni glih prijetna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj če postaš star posnetek (viden 1000-krat) mi nisi nič novega povedal.. Pa verjemi, da je to še najmanj kar on počne :)

Potem si tole poglej :)

Kaj je blo v prejšnem mojsterskega? To, da je imel zdravo mero, kjer ni tvegal preveč, a je bil vseeno hiter! :smoke:

brezveze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po iskricah sodeč mu je nekaj odletelo, mogoče celo razneslo zadnjo gumo. Če podrobno pogledaš boš videl, da prihajajo iskrice iz zadnjega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lako razložite kaj je ta narobe naredu?

http://4riders.ro/vi...drag-race-crash

Naredil klasično napako, pred ovinkom razmišljal samo še o bremzanju. Vidi se kako je motor počepnil, ko je začel na polno zavirati in ni popustil do konca, takoj ko se je sprednje kolo dotaknilo bankine je odletel. Malo prej bi moral zavoro spustiti in ga nagniti v ovinek kolikor se da.

Seveda po bitki je enostavno biti general. Ampak to je res popolnoma začetniška napaka, ki se je zgodila tudi meni v prvi sezoni, ko me je avto zrinil na rob ceste in na bankino. Z izkušnjami in razmišljanjem se tega lahko odvadiš in pravilno odreagiraš.

Po iskricah sodeč mu je nekaj odletelo, mogoče celo razneslo zadnjo gumo. Če podrobno pogledaš boš videl, da prihajajo iskrice iz zadnjega konca.

??? X-files?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!