Skoči na vsebino

Motoristični video posnetki


Noise

Priporočene objave

najprej znak za omejitev 70, nato znaka za omejitev 50 in ovinek in na koncu znaka za omejitev 30 in ovinek.

Pol pa sam naenkrat ovinek skocu na cesto. :grim

Po iskricah sodeč mu je nekaj odletelo, mogoče celo razneslo zadnjo gumo. Če podrobno pogledaš boš videl, da prihajajo iskrice iz zadnjega konca.

iskrice so od prednjih zavor. Fliknil je zaradi tega ker je pri polnem zaviranju zapeljal na bankino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En od boljših posnetkov precej šolsko lepe vožnje, tko kot je treba, s skoraj nič napak in skoraj nič pretiravanja.

[media=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DR_jakob,rdeč motor je futka a ne?

Itaq. A se ti zdi, da bi jst slučajno objavljal kake non-Futura filmčke? c c c

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Te gostilniške zgodbice o mahanju in peljanju dalje se rade govorijo. Potem pa gre moj prjatu takole pomahat so ga pa doma čakali.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, lahko pa da je poznal oziroma mahal policistu motoristu ... ustavljen je bil avto takoj za menoj.

Sem pa siguren, da če bi bil radar (merili z laserjem) bi dobil samo položnico domov. :grim

Tale ghost rider scena je pa že kr mal smešna, revčki enostavno rabjo nekaj takega:

[media=]

:yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Te gostilniške zgodbice o mahanju in peljanju dalje se rade govorijo. Potem pa gre moj prjatu takole pomahat so ga pa doma čakali.

Kako so ga doma čakali? Po čem so vedeli kje je doma.Če se je takole igral in imel tablico gor je itak sm kriv.....

Tale ghost rider scena je pa že kr mal smešna, revčki enostavno rabjo nekaj takega:

Takšen avto je uporaben samo za na AC .Drugje nima šans,kakšni visoki ležeči policaji,ulice,.....

Drugače je pa mrcina :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so ga doma čakali? Po čem so vedeli kje je doma.Če se je takole igral in imel tablico gor je itak sm kriv.....

Ja tablico je imel, kaj pak. Sej so zelo redki.... v bistvu še nikogar nisem videl... ki bi se vozil brez tablice. Ja itak pa da si je sam kriv, sam tko ko poslušaš gostilniške zgodbice pol človk misl da se lahk kr gre mal kavboja. Pa se je šel. Sej policaji niso tko butasti, kot bi mi radi verjeli in kot nas prepričujejo gostilniški junaki.

Teh se je pa oreng velik zbralo. Se ne vozijo sami, ker pri "lovu" vsak tatretji crkne :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna je gostilna.....js to sploh ne poslušam .....Enako kot je men enkrat en veteran razlagal kako ga je zipo v žepu na srajci rešil pred metkom.

Drugače smo se mi vozili brez tablic z štrjakim,ko sem še bil mlad :D .

Malo heca.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ghost rider scena je pa že kr mal smešna, revčki enostavno rabjo nekaj takega:

hm.. morilsko orozje v rokah prepotentnezev.

HUD POLICAJ :grrr

takemu bi ze iz principa vzel licenco.

en zanimiv: [media=]http://www.youtube.com/watch?v=XCGaQMgkzw8&feature=player_embedded

kaj je to zaen motor? meni deluje kot CBR z drugacnim krmilom?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to zaen motor? meni deluje kot CBR z drugacnim krmilom?

Točno tako, CBR 600 RR, letnik 07+, pa zamenjano (dvignjeno) krmilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en zanimiv:

kaj je to zaen motor? meni deluje kot CBR z drugacnim krmilom?

Če bi se tolk potrudil, pa našel pravilni link na youtubu, bi videl, da to tekmovanje:

http://youtu.be/9twUAi1Q4o0

1. nima veze s policijo, to je pač moto Gymkhana, ki je pri japonskih sila priljubljena (pri nas bi se temu reklo spretnostna vožnja)

2. bi pod filmčkom videl direkt link od dirkača in predelave, ki je bila narejena na mopedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!