Skoči na vsebino

Podražitev zavarovanja!


Hanzi

Priporočene objave

se strinjam s tadejem,nekaj bo treba resnično ukrenit ker to ni več normalno.

Nekaj malega se je že naredilo v torek, samo administrtatorji spijo in zato še ni obvestila :whistle: :whistle: :whistle:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje je če maš vse skupaj zavarvano pr eni zavarovalnici. se da precej mutit. zadnjič mi je agent :krneki: ponudil, da sklenem fond polico in s tem mi bi pršlo pri zavarovanju 50% popusta za motor, vezal bi neki na polico od avta, samo JEBENTIBOGA! en kuponček sem moral dat ker sem butnu in tako ni bilo en K...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem gledal Odmeve. En stric iz Zavarovalniškega združenja je nekaj čivkal in se ven vadil, med vrsticami pa se je dalo razbrat, da se zavarovanje BO podražilo! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po radiu sem na levo uho slučajno ujel nekaj v stilu da so v DZ ali parlamentu (ne vem točno in niti ne ločim eno od drugega po funkcijah) sprejeli/potrdili predlog zakona al neki tazga.......bla bla...... no in na koncu je "špikerka" povedala da posledično to pomeni podražitev zavarovanja :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamu jim nabijem-bo treba bosancem dat par 100 €, pa nej par kurčevih ministrov pospravjo, pa se bo ta zajebana vlada s temi zajedalskimi zakoni mal ustavla... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je treba še samo eno batino na oko, pol pa naj se cenijo okol, kolkor se hočejo. Pa kaj pri božjem dreku ne more prit sem že ena tuja zavarovalnica, da malo reda nardi? Toti naši pri Triglavu majo pa tolko (nakradenega) denarja, da si trinajste plače omišljajo, dodatke na sina, hčerko, staro mamo Marjeto, Božička in kurcapalca! :angry2: Čez dve leti bomo itak iz 115KS prišli na avto z 54KS, ker je bolj ekonomično :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dve leti bomo itak iz 115KS prišli na avto z 54KS, ker je bolj ekonomično  :BUA:

To se men že dogaja-mar to pomeni da živim v prihodnosti... :? Kdo bi vedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se men že dogaja-mar to pomeni da živim v prihodnosti... :?  Kdo bi vedel...

Hehe, mogoče pa res :D Ampak tele zavarovalnice so res svinjske. In vedno je pravilo, da ko se podraži zavarovanje za avto, se dvigne premija tudi za motor. Tako, da je samo še vprašanje časa. Na tak način država ne stimulira uporabe dvokolesnikov za vsak dan, kot to počne Italija. Sramota. Sploh nevem, če si bom lahko še kdaj privoščo kaki "pravi" motor s vsaj 600ccm, ne da bi ob tem jedel stari kvas in pil mlačno deževnico, ker me bo zavarovalnica finančno opulila. Če se mi pa slučajno zgodi nesreča bom pa tako ali tako apriori kriv jaz, ker sem motorist. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važno, tudi če bom grizel pas in pil deževnico... motor bo. kot sem včeraj trazumel po tv, naj sprememba zakona ne bi vplivala na zvišanje premij, kar je seveda pesek v oči. nič jim ne verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz sem se že počasi sprijaznil s tem, da se podražitev zavarovanja in nabiranje zavarovalniškega bonusa pokrivata.. vedno se bo isto plačevalo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važno, tudi če bom grizel pas in pil deževnico... motor bo. kot sem včeraj trazumel po tv, naj sprememba zakona ne bi vplivala na zvišanje premij, kar je seveda pesek v oči. nič jim ne verjamem.

To so prave besede! :OK: Samo nekak bi blo treba bojkotirat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je treba še samo eno batino na oko, pol pa naj se cenijo okol, kolkor se hočejo. Pa kaj pri božjem dreku ne more prit sem že ena tuja zavarovalnica, da malo reda nardi? Toti naši pri Triglavu majo pa tolko (nakradenega) denarja, da si trinajste plače omišljajo, dodatke na sina, hčerko, staro mamo Marjeto, Božička in kurcapalca!  :angry2: Čez dve leti bomo itak iz 115KS prišli na avto z 54KS, ker je bolj ekonomično  :BUA:

vprašaj jih, zakaj ne pridejo. Lepo jih prosi, naj pridejo.

PS: letos je, kolikor vem, padla cena zavarovanja za avte s 1800-2500 ccm - ali je to res, ali so me dezinforimrali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: letos je, kolikor vem, padla cena zavarovanja za avte s 1800-2500 ccm - ali je to res, ali so me dezinforimrali?

Avtomobilsko zavarovanje gre po moči, tako da je taole o cenejšem zavarovanju za avtomobile s prostornino motorja 1800-2500ccm... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nečesa ne razumem... vedno se ponavlja ena in ista zgodba.

Najprej govorijo da se ne bo podražilo, sprejmejo nek "zakon" (akt, kajjestvemkaj) in potem podražijo.

Taisti ljudje ki so prej zagotavljali da se ne bo....

Zakaj nihče ne odgovarja za to?

oz. še bolje

zakaj smo Slovenci brez hrbtenice da bi se uprli temu!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl po TV, da sprejem zakona še ne pomeni tudi podražitev. daje le možnost podražitve, za kar se bodo morale odločiti zavarovalnice, ki pravijo nekaj v smislu "...naši analitiki že preučujejo ali je potrebno sploh podražiti zavarovanja..."

zgleda majo slovensko rajo res za ene bebčke. kdo pa si ne bo omislil podražitve, če mu zakon to omogoča!??!

povejte vi men kako se bo folk na šiht pa domov vozil? vlaki peljejo 3-5x dnevno, poleg tega moraš od postaje do šihta še s kako trolo in enako za domov.

tisti ki bojo hoteli obdržati slušbe bojo morali 2uri prej od doma in bodo prišli 2 uri po šihtu šele domov, kar praktično pomeni 12 ur ali več zdoma.--> domov samo še spat

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilsko zavarovanje gre po moči, tako da je taole o cenejšem zavarovanju za avtomobile s prostornino motorja 1800-2500ccm... :slap:

premza ... tale slap je pa delno tudi tebi namenjen, a ne??? Bom kregan, ker vem da se bos v besedo zavarovanje zapicil. Samo vseeno ... prostornina se obracunava pri cestnini, ki se placa pri registraciji.

Glede pocenitve pa nimam blage veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ne veste, se vsako leto podraži zavarovanje in to konec aprila, ravno pred sezono, tako da vedno lovim zadnje dneve pred podržitvijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ne veste, se vsako leto podraži zavarovanje in to konec aprila, ravno pred sezono, tako da vedno lovim zadnje dneve pred podržitvijo.

Motor registriram že prve dni aprila, tako, da se podražitvi vedno izognem. .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ne veste, se vsako leto podraži zavarovanje in to konec aprila, ravno pred sezono, tako da vedno lovim zadnje dneve pred podržitvijo.

Lansko leto se je podražilo že februarja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilsko zavarovanje na robu

Zavarovalnice imajo velike težave z zagotavljanjem pozitivnega rezultata pri avtomobilskem zavarovanju. Dvig zavarovalnih vsot, ki ga zapoveduje minuli teden sprejeta sprememba zakona o obveznem prometnem zavarovanju, jih sili k razmišljanju o dvigu zavarovalnih premij.

Vir: Finance

Je še kje kak optimist, ki upa, da se zavarovanje ne bo podražil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sili k razmišljanju o dvigu...

sili... 5%

razmišljanje...5%

dvig...5%

skupaj se bo letos podražilo za 15 %. garantiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!