Skoči na vsebino

Podražitev zavarovanja!


Hanzi

Priporočene objave

@fazerer:  :slap:  :grrr

ti dam banalen primer:

Kupiš 1 banano pri šipcu za 800 SIT, ker jo poješ le pol ti za drugo polovico šiptar vrne 400 SIT.

Pri sosednjem šipcu so pa banane po 1000 SIT in ta ti za polovičko vrne 500 SIT, kar je več kot 400 in zato boš raje kupil banano za 1000 kot za 800!?!

Mislim pri takem razmišljanju sploh ni čudno da nas potem zavarovalničarji nategujejo ....... :SS

nisi zastopu kaj sem zelel povedati, pa bom pojasnil kar na motorju in ne bananah in opicah. zavarovanje se ponavadi podrazi v zacetku marca in ce zelis placati po starem bos placal konec februarja, s tem pa si pridobil samo to, da si placal zavarovanje ceneje, vozil pa se prakticno ne bos zaradi vremena, kar pa je prakticno enako kot ce placas po visji ceni kasneje.

samo to sem zelel povedati, nic druge filozofije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fazerer:

ja če tako gledaš imaš prav, ampak kot sem jaz razumel je bilo govora o možnosti da zavarovanje plačaš v naprej, torej plačaš danes ampak dejanski datum od katerega dalje imaš zavarovan motor pa je šele čez 1 mesec, in če danes plačaš ceneje kot bi plačal čez 1 mesec.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če je tole vprašanje že bilo, ampak vseeno, mogoče kdo ve, ali se bo letos lahko zavarovalo le za 6 mesecev?

odvisno od agenta, s katerim sklepaš pogodbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa z nalepkami? so jih ze ukinili ali jih bomo tazgodnji se vedno limali?

Nalepke so zaenkrat še...jaz sm jo že nalimu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa z nalepkami? so jih ze ukinili ali jih bomo tazgodnji se vedno limali?

Nalepke so še, ampak je v proceduri v DZ sprememba zakona, tako da je samo še vprašanje tednov, kdaj bo nalepkam odklenkalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

era,.....dost je takšnih, sm na pravo tipko jih moreš "prtisnt"

:) dobr no.. to vem.. mogoče kak namig :doze: :huh: Kako polovičko.. glas ljudstva.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)  dobr no.. to vem.. mogoče kak namig  :doze:  :huh: Kako polovičko.. glas ljudstva..  :huh:

Lahko ti povem samo, da tega ne počno agenti od Vzajemne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če je tole vprašanje že bilo, ampak vseeno, mogoče kdo ve, ali se bo letos lahko zavarovalo le za 6 mesecev?

Zakaj se pa ne odločite za plačilo po obrokih.....in pač po šesih mesecih (obrokih) odjaviš in ti več ne pošiljajo položnic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa ne odločite za plačilo po obrokih.....in pač po šesih mesecih (obrokih) odjaviš in ti več ne pošiljajo položnic :)

Samo to sploh ni finta - to itak večina počne.

Pravilno bi bilo, da bi tudi ob 6 mesečnem zavarovanju priznali boniteto (pa čeprav samo 2.5% na 6 mesecev).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pismu,.....folk kje živite NO, dejte jih prtisnt mal ob steno,.....kašne 2,5%(v primeru da mašino odjavš),....pa kaj vam je,.....

ko sm pred leti 2x odjavu motor, sploh ni blo prašanje ali 2,5 ali 5%,..... pa sej niso edeni (pač kjer koli si že zavarovan)......

ko pa se mi je zdelo to nabiranje % že orng nesmiselno sm jim dejansko zagrozil,...ja res, OK kurc vas gleda, pa sej niste edina zavarovalnica v tej deželi,

pr vas imam kr neki stvari zavarovanih 2 avta, 1 motor (še en prihaja sm da sin nardi izpit), potem bajta, da o individualnih zavorovanjih ne govorim,.......

debata ,......smeh,...... na koncu sm zmagal,

kolk sm dobil ni tuki tolk pomembno, bistvo vsega je DA SE DA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je resnice na tem, da se bo zavarovanje dejansko res podražilo?

...danes registriral...nič dražje ni bilo... :D

p.s. ZA TA ZGODNJE...nalepke ostajajo do konca aprila... :(

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz, ki nameravam registrirati tam prvi teden v aprilu, bom še vedno moral nalimati nalepko in jo potem konec meseca dol odtrgati? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz, ki nameravam registrirati tam prvi teden v aprilu, bom še vedno moral nalimati nalepko in jo potem konec meseca dol odtrgati?  :angry2:

Ne jo imaš še celo leto, ker boš obravnavan še po starem!

Vsaj tko sm jest zvedu, ker sm na istem glede registracije in njenega poteka!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jaz, ki nameravam registrirati tam prvi teden v aprilu, bom še vedno moral nalimati nalepko in jo potem konec meseca dol odtrgati?  :angry2:

a so nalepke sploh še v uporabi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke zaenkrat še so... :angry2:

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so nalepke sploh še v uporabi....

Še, še... Jaz sem tudi eden od bolj "tazgodnjih" in bom imel še čast prispevati k temule:

( :SS )

post-1460-1110524152_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so nalepke sploh še v uporabi....

Ne, ni jih več. Nekateri si jih iz nostalgije limajo (in plačajo) ;;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!