Skoči na vsebino

Podražitev zavarovanja!


Hanzi

Priporočene objave

a smo tuki infocenter od Zavarovalnice Triglav mogoče?

In kaj nej pol pišemo v temi zavarovanje razen zavarovanja. Pizda si tečn. Človk je dal gor čist en uporaben podatek ki ga vsak ne ve pol pa težiš zato da poste nabijaš.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, on ni dal podatka, on je vprašal... saj v tem je problem.

vsi diagonalno sprašujejo, le malokomu se pa da dejansko kaj preverit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem podatek o 11 procentih ki je podatek in definitivno ni vprašanje.

SAm vidim da si že popravil nekatere zadeve kot ti bolj ustreza

Izbrisanipress

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ti zeleno karto prodajo tudi brez tistih 11% prekomejnega dodatka.

Sevaeda pa, če povzročiš bumf v tujini, bo zavarovalnica plačala 89 % priznane škode, preostalih 11 % pa se bo obesilo na tvoj žep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kdo se je že hvalil, da pade vsako leto v nižji premijski razred, čeprav nima motorja registriranega 11 mesecev?

Vozilo mora bit registrirano vec kot 6 mesecev, da se prizna tistih 5% na leto.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozilo mora bit registrirano vec kot 6 mesecev, da se prizna tistih 5% na leto.

lp.

Povej mi kje si to slišal?

A ima tvoja izjava tudi zakonsko podlago?

Meni namreč pred par leti niso priznali niti 8 mesecev. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta izjava nima zakonske podlage. Če boš uspel dobiti tistih 5% ali ne, je odvisno le kakšne veze imaš pri agentu ali zavarovalnici, to pa močno zavisi od tega, koliko denarja jim na leto daješ. Npr. nekdo ima tam zvarovano hiši, firmo, tri avtomobile, pa še kako življensko zav., v tem primeru bojo veliko hitreje pristali na kakšno bonifikacijo.

Meni je agentka rekla, da moram imeti zavarovan motor najmanj 11 mesecev, da mi prizna 5%(pri Adriaticu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je moj agent pri adriaticu,ki mi zavaruje avto ter motor rekel da mora biti vozilo registrirano najmanj 6 mes.da se prizna 5%.In tako na motorju prakticiram ze drugo leto.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je bilo napisano že vsaj 50-krat:

Vtipkaj http://www.amzs.info/registracija.asp, tam izberi svoj motor in čudežno se ti ob strani izpiše, kolk stane registracija, z vsemi postavkami posebej - tudi zelena karta je med njimi ... izberi ustrezen bonitetni razred in opazuje, kako se spreminjajo številke. Vse boš vedel.

PS: ni mi težko napisat da ali ne, samo se mi fajn zdi ideja "preberi celo temo, uporabi iskalnik in se mal potrudi sam zase"...

No sej ni panike, da ne bo pomote, ampak kdaj si se nazadnje spravil kaksno temo v celoti prebirat da si prisel do zeljene info? Meni to vzame ogromno casa in predvsem volje, verjetno vec kot jo tebi ali komu drugemu za to da napise kratek odgovor (no ne recem ce stvar ni napisana kake 3, 4 poste nazaj), ampak vseeno, ce smo ze pri tem bi se verjetno cisto vsako info dalo najti se kje drugje kot na tem forumu, ....... pustmo, pozabmo pa bo....

BACK TO TOPIC:

Kar se tice bonitet in pravil koliko casa mors met registriran da ti priznajo 5%:

ne boste verjeli kaj pomenijo veze in poznanstva (V I P) :naughty: :OK: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kdo se je že hvalil, da pade vsako leto v nižji premijski razred, čeprav nima motorja registriranega 11 mesecev?

Vozilo mora bit registrirano vec kot 6 mesecev, da se prizna tistih 5% na leto.

lp.

ne da bi se hvalil...zgolj navajam kako je pri meni...jst mam motor reg. od Aprila do Oktobra in vsako leto dobim 5% bonifikacije....pač....

sej poznam ljudi ki so mlajši od mene...motor kupili leta za mano.... pa imajo že 50%...

letos bom imel 25% popusta pri zavarovanju.....

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem ze rekel, veze in poznanstva pomenijo vec kot si nekateri mislite, ceprav je druzbeno gledano to zelo slabo :( ampak "zivot je cupav i dlakav"

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice Wrote:

en predlog:

na motosvetu je ze vec kot 340 "clanov",pomenite se in vprasajte koliko popusta dobite pri zavarovanju vozila,ce vzamete naenkrat 20,50,100,200,300 zavarovalnih polic....ni hudic,da se ne bi vsaj enemu agentu zmesalo,ko bi pomislil na provizijo - kolicinadelasvojepress.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Pa kaj niste nič zainterisirani za Ice-ov predlog? OK, recimo da nas je 10% aktivnih&resnih, kar znaša cca. 230 članov. No, tudi 4 x manjšo število motorjev bi bilo aktualno. Mislim :hmm: , da bi lahko dobili kar velik popust. V uspeh verjamem, ker je več zavarovalnic (konkurenca) in bi se lahko pogajali. B)

Bilo bi fajn, če bi se lotili zadeve takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice Wrote:

Pa kaj niste nič zainterisirani za Ice-ov predlog? OK, recimo da nas je 10% aktivnih&resnih, kar znaša cca. 230 članov. No, tudi 4 x manjšo število motorjev bi bilo aktualno. Mislim :hmm: , da bi lahko dobili kar velik popust. V uspeh verjamem, ker je več zavarovalnic (konkurenca) in bi se lahko pogajali. B)

Bilo bi fajn, če bi se lotili zadeve takoj.

...V NOVI TEMI="SKUPINSKO ZAVAROVANJE"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo pol boš moral celo sezono eno in isto prevažat O:-)

Kolikor sem jaz zastopil agenta bo zavarovanje sopotnikov vezano le na število sopotnikov, ki jih boš zavaroval, ne na konkretne osebe.

Torej pri motorju zavaruješ poleg sebe še enega sopotnika, pri avtomobilu pa recimo še štiri sopotnike. Ta znesek menda ne bo tako hud (manj kot 20k), ampak malo tu, malo tam, pa je takoj zavarovanje nad 100k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je logično, da je tko. Sej ne morš dveh sopotnikov naenkrat peljat.

Tist se je nanašalo na to, kje bilo rečeno, da bodo sopotnice same mogle plačat, če se bodo hotle pelat. Seprav tista, ki bi plačala, bi se mela pravico celo leto vozit :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali mogoče kdo ve koliko stane kasko za motor v vrednosti 3 mio SIT, 1% odbitna franšiza, brez bonifikacij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cirka 300-350 jurjev. k temu prišteješ še AO+ in obvezn ozavarovanje in si na cirka skoraj pol milijona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nekih informacijah je bilo receno da se bo podrazilo zavarovanje za vozila v visini 20% kar je res mal veliko ampak bi ze moglo it gor takoj po novem letu pa zaradi nekaterih razlogov ne bo slo...baje do konca februarja...po 1 marcu pa kao visje zavarovanje...teh trditev ne vem zato se obracam na vas...ce kdo kaj ve ...btw:a je res pri ADRIATIC-u oz. ce se velja tista varianta, po 6 mesecni registraciji ga odjavim in dobim vseeno + 5%,ce je preverjeno bom zamenjal zavarovalnico...lp dean

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moj motor(polovica 3 miljonov) bi bilo kasko okol 150k....pol se pa še sešteva z ao+ in ostalim....

Dobro si rekel "bi bilo". Tako vsi obljubljajo. Ko pa zavaruješ, se pa številka čudežno poveča še za kakih 50 nepredvidenih jurjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve koliko stane kasko za motor v vrednosti 3 mio SIT, 1% odbitna franšiza, brez bonifikacij?

za BT1100 (zavarovan na 8.865 EUR - 12 prem.razred) me je lani konec septembra prišlo 351.009 SIT (AO, AO+, kasko B1-C1-C3), od tega AO in AO+ 152.773 in kasko 198.236 z 10% franšizo

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: z večanjem odbitne franšize (klasično 1% ali 2%, lahko pa največ 8%), se cena kaska magično zmanjša za kakih 100 jurčkov, lahko tudi 150...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!