Skoči na vsebino

Podražitev zavarovanja!


Hanzi

Priporočene objave

No jaz tudi upam (hvala za želje).

Če pa ga zvrnem in bom imel le lažje poškodbe pa imam AO+ in se da baje od njega več istržiti za manjšo poškodbo kot pa dobiš za poškodbo motorja pri kasko zavarovanju.

Kasko in AO+ pa :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podrazitev vsekakor bo, od zanesljivega vira sem dobil informacije pravkar, tako da bova sklenila za motor zavarovanje kar za 1 mesec v naprej, kolikor se tudi da in s tem prisparala za 3 gajbe piva! :D Ampak ti :yea2: mi prav nič niso všeč, hočejo se iti evtopske cene, plače pa še imamo kot na balkanu, razen nekaterih izjem ki ste v Ljubljani in širši okolici! Ma ne se sekirat preveč, bomo pa še za teh 9.5 % imeli, če smo za motor, saj je motor luksuz, ali :? Uzivajte pa čimprej ko bo možno na motorje in na srečanja, ki jih ze kar z nestrpnostjo čakam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEKLETA IN FANTJE IMAM ENO DOBRO IN ENO SLABO NOVICO:

SLABA: ZAVAROVANJE SE PODRAŽI ZA 20% DNE 16.02.2004 :BUA:

DOBRA: IMAMO ŠE DVA DNI ČASA ZA ZAVAROVANJE NAŠIH KONJIČKOV :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEKLETA IN FANTJE IMAM ENO DOBRO IN ENO SLABO NOVICO:

SLABA: ZAVAROVANJE SE PODRAŽI ZA 20% DNE 16.02.2004 :BUA:

DOBRA: IMAMO ŠE DVA DNI ČASA ZA ZAVAROVANJE NAŠIH KONJIČKOV :OK:

to ne more biti res!

ne morem verjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEKLETA IN FANTJE IMAM ENO DOBRO IN ENO SLABO NOVICO:

SLABA: ZAVAROVANJE SE PODRAŽI ZA 20% DNE 16.02.2004 :BUA:

DOBRA: IMAMO ŠE DVA DNI ČASA ZA ZAVAROVANJE NAŠIH KONJIČKOV :OK:

dej povej svoj vir in ga argumentiraj...ker do sedaj so vsi povedali da se podraži 9,5%...od kje zdaj kr 20%..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se je lani govorilo o podražitvi do 50% zaradi plačila stroškov zdravljenja ponesrečencev, tako da je sedanja podražitev manj kot je bilo sprva načrtovano...

...dejanski znesek zvišanja premij pa je (bo) odvisen od dogovora med Zavodom za zdravstveno zavarovanje Slovenije in Slovenskim zavarovalnim združenjem, kjer bodo določili znesek ki ga bodo zavarovalnice morale plačati za zdravljnenje ponesrečencev - po napovedih zavarovalnic pa naj bi bila "realna" podražitev 9,5 pa tja do 30 odstotkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar plačal zavarovanje in dvignil tablico... :OK:

Podraži se v ponedeljek za 9.3 ali 9.4%!

Menda ne bo pri vseh zav. enako.

Bo pa povsod okoli 9.5%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zavaroval, v ponedeljek registriral, pol pa lohk ze prve letosnje kilometre naredim :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem prvic zavaroval svoj motor, vrste ni bilo kake posebne, so bili pa eni motoristi vecinoma, vsaj tak vtis sem dobil. Sem se pa kar malo nasmejal - teta mi je ponudila za mojo WRko zeleno karto :D

Po podrobnem pregledu kasneje v sluzbi sem o svojem motorju izvedel se marsikaj novega in zanimivega :huh: Gospodicna sicer ni imela nic s tem, je samo prepisala kar je ze v homologaciji, tam pa pise da je suha masa 130kg (tovarniski podatek je 121kg), se boljse je pa da ima motor baje dva sedeza :lol1: No, vsaj stevilo stojisc je tocno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa tud že zrihtou!!! U pondelk na tehničnga, pa pomladni servis, pole pa :yea2: :yea2: :yea2: (če ne bo snega :) :) :) )

Lp

DRp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek naj bi se zavarovanje AO podražilo za 9,5%, ker se je SZZ neuradno dogovorilo z ZZZS za plačilo stroškov zdravljenja ponesrečencev v višini 3,5 milijarde SIT namesto predvidenih 7 milijard (kar bi po podatkih SZZ pomenilo 30% povišanje premij)...

V ponedeljek podražitev obveznega avtomobilskega zavarovanja

Ljubljana, 13. februarja (STA) - Slovensko zavarovalno združenje in Zavod za zdravstveno zavarovanje Slovenije (ZZZS) danes kljub napovedim še nista podpisala dogovora, v skladu s katerim bodo zavarovalnice zavodu po novem plačevale stroške zdravljenja ponesrečencev v vseh nesrečah in ne zgolj tistih, povzročenih iz hude malomarnosti. Kljub temu pa se bo obvezno avtomobilsko zavarovanje podražilo že v ponedeljek, in sicer za 9,5 odstotka, je za STA povedal direktor Slovenskega zavarovalnega združenja Miro Kaluža. Jasno namreč je, da bodo morale zavarovalnice letos ZZZS za stroške zdravljenja ponesrečencev plačati 3,5 milijarde tolarjev in ker smo že v februarju, s podražitvijo ne kaže odlašati, je pojasnil.

vir: STA, 13.02.2004@14:38

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je neka čudna matematika, ki tudi za v prihodnje ne pomeni nič dobrega.

Smo jo z temi 9.5% povišanja kar dobro odnesli. Če se ne bi zavarovalničarji malo Ropa bali (vpliv na inflacijo), bi bilo povišanje še veliko večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina prevozna reč z registracijo v dosegu 30 dni je skuter (04.03.2004).

Zavarovanje tam okoli 14000 tolarjev, pa nisem uredil zavarovanja in tako proč vrgel 1400 tolarjev. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Datum sem pravilno napisal pred enim tednom % pa so nekoliko znižali.

Kljub temu G. rop napoveduje 9,5% inflacijo v obdobju TREH LET in ne vsako leto ali celo 2 letno :angry:

Čudna je ta staitstika :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mal gre gor tudi zato, ker je zavarovanje odličen profitni center za zavarovance oziroma oškodovance ... pa saj poznate vse tiste zgodbice o padcih, vratovih, AO+ in podobno ... ne vem, zakaj pol tolk jamrate .

PS: kolega insajder visoko v eni od zavarovalnic mi je povedal, da so šele lani z zavarovanji motociklov in tudi avtomobilov (ločeno) prišli iz znatnejše izgube in da je tudi statistika za Štajersko porazna.. .da je tam sorazmerno gledano cirka 20% več škodnin kot drugje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z današnjim dnem podražitev obveznega avtomobilskega zavarovanja za 9,5% (vir: radio SI). Super :angry: in ravno danes moram avto zavarovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z današnjim dnem podražitev obveznega avtomobilskega zavarovanja za 9,5% (vir: radio SI). Super :angry: in ravno danes moram avto zavarovat.

Ka maš ti smolo :angry: :? da si šele včeraj pismen ratou!!! Ta podražitev je gvišna že skor cel teden, pa pisanja v tej rubriki tud tolk, da bi lahk registrou (ke lahk 1 mesc prej ane) več sreče prihodnjič!

Ps: Vadi branje! čez leto ali dve lahko spet podražijo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z današnjim dnem podražitev obveznega avtomobilskega zavarovanja za 9,5% (vir: radio SI). Super :angry: in ravno danes moram avto zavarovat.

Ja zakaj ga pa nisi prej ... vedno lahko zavaruješ vozilo 1 mesec pred potekom zavarovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!