Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

In potem ostajamo na realnih tleh in se znajdemo vsak po svoje oziroma na priporočila eden drugemu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem ostajamo na realnih tleh in se znajdemo vsak po svoje oziroma na priporočila eden drugemu ....

Yp, tako pač je vse skupaj ...

... tudi jaz sem se z Boštjanom včeraj zmenil za menjavo gum in pogled strokovnjaka ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tole pa mene vse bolj spominja na nas, Aprilijaše. S to razliko, da sicer imamo cel kup serviserjev, so pa vsi bolj za en drjek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tole pa mene vse bolj spominja na nas, Aprilijaše. S to razliko, da sicer imamo cel kup serviserjev, so pa vsi bolj za en drjek.

če se navadiš - sicer silom razmer - kdaj kakšno stvar tudi sam popraviti ti to zmeraj prav pride ... pa še kak kolega ti da roko zraven pa je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo borci .

Motorje vozim že 25 let in nekako imam željo v štralo prignati kakšnega HD-ja :grim .

Nimem te sreče, da bi poznal kakšnega pravega ljubitelja oz. poznavalca tega železja, zato prosim za nasvet.

Na netu je en "HarleyDavidson FXSTC SOFTAIL". Zanima me, če spada ta model med tiste HD-je,

na katerih se recimo temu udobno sedi in je primeren tudi za malo daljše vožnje :? .

In še to, a mogoče kdo ve, če je možno zadnji sedež odstraniti.

Hvala za odgovore :notworthy: !

FXSTC Softail Custom ima serijsko vgrajen nedeljiv sedež. Po mojem menenju je sedež zelo grd in kvari videz sicer lepega motorja. Ampak: je zelo udoben in tista stopnica med voznikovim in sovoznikovim delom odlično služi kot opora križu med vožnjo. Preizkusil sem ga na Baškem jezeru ... Daleč največja uživancija na kateremkoli Harleyu zame do zdaj. Vozi se ga hecno, vendar odlično odštekano.

Žal ne poznam nikogar s tovristnim modelom, da bi ga vprašal, kako se obnese na dolgih progah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: je bila prej kura ali jajce? se slo zastopstvo sesuva ker se harleyaši oskrbujete iz tujine, ali se harlejaši oskrbujete iz tujine ker je zastopnik tako slab? vsekakor si sam navedel vzrok in posledico.

Ko je enkrat dobava delov po letu 2003 na Claasu lepo stekla, sem vse kupoval pri njih, ker so imeli najugodnejše cene za originalne dele H-D daleč okrog (Avstrija, Italija, Nemčija). Izjemoma sem enkrat skočil po senzor za števec v Celovec, ker ga na Claasu slučajno niso imeli na zalogi, meni pa se je mudilo.

Za druge pa ne morem govoriti, kje so kupovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartma, kupil sem ga pred dvema letoma v legendi in ni bilo ne duha in ne sluha o navodilih v slovenščini ... izgovor je pa bil, da mora evropski uvoznik za to poskrbet.

Pa še kakšna cvetka se lahko najde na račun legende ..., ki je očitno na poti, da tudi legenda ne bo ostala ... žal :)

Ne skrbi! Ne želiš si slovenskih navodil za uporabo. V večini primerov drugih izdelkov so navodila tako slabo prevedena, da so na mestih že zavajajoča. :wacko: Uvozniki imajo žal zelo slab odnos do slovenskega jezika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je enkrat dobava delov po letu 2003 na Claasu lepo stekla, sem vse kupoval pri njih, ker so imeli najugodnejše cene za originalne dele H-D daleč okrog (Avstrija, Italija, Nemčija). Izjemoma sem enkrat skočil po senzor za števec v Celovec, ker ga na Claasu slučajno niso imeli na zalogi, meni pa se je mudilo.

Za druge pa ne morem govoriti, kje so kupovali.

Tudi jaz sem v Novi motolegendi redno kupoval vse originalne HD zadeve ...

Škoda za vse skupaj in škoda, če bo SLO ustala brez pooblaščenega uvoznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gdo ve kje bi se dalo sneti kake servis manuale za HD?Zanima me HD electra glide ultra clasic 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pdf manual za VRSCA 2003 in Electra Glide 1970 ;-)

Če ti kaj pomaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če že kje piše (neuradna vendar dokaj sigurna informacija), da se Ducati seli na AC Kondor. Zelo verjetno tudi HD. Ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pdf manual za VRSCA 2003 in Electra Glide 1970 ;-)

Če ti kaj pomaga ...

Žal ne pa vseeno hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Raje luknjo v desno koleno...

Slabe izkušnje? Na njegovi spletni strani pač piše, da je as za Harleye. Ne vem, samo predlagal sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lokacija ni pomembna, sam da se ornk zrihta!!

Najprej vsaj napiši kaj je za zrihtat, potem pa čakaj na odgovor !

V Nm je par mehanikov,ki bi se ga lotili rihtat seveda bi moral vse rezervne dele sam prej nabavit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim človeka za obnovit harley agregat !!Prosim za konkretne informacije!!

Boštjan iz LJ mogoče - bil je mehanik v Novi Motolegendi...

Maks - bil mehanik pri Miheliču ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agregat je delujoč sam bi ga blo treba razstavit, pogledat vrjet pa tut kj zamenjat!!!Nč kj kompliciranga sam iščem enga ko res ve za ka se gre!!!!

Popravljeno . Popravil hdbeast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!