Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Slabe izkušnje? Na njegovi spletni strani pač piše, da je as za Harleye. Ne vem, samo predlagal sem.

Zelo, zelo slabe izkušnje, predvsem z Viktorjem, pač je nategovalec, pa še znanja nima 5% kot fotr...Tudi za SCT so v Srbiji prejšnji teden rekli da je dobra firma, jaz pa ti pa veva kako dobra je, ali ne?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim človeka za obnovit harley agregat !!Prosim za konkretne informacije!!

Poskusi tukaj Grega 051351757

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem ostajamo na realnih tleh in se znajdemo vsak po svoje oziroma na priporočila eden drugemu ....

Bottom line je itak, da se je še zmeraj vsak znašel - če je bajkerstvo funkcioniralo pred 20 leti, ni hudič, da ne bi danes tudi ... za vsak problem se majster najde ... in rezervni del ... trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem v Novi motolegendi redno kupoval vse originalne HD zadeve ...

Škoda za vse skupaj in škoda, če bo SLO ustala brez pooblaščenega uvoznika...

Mah, meni se to ne zdi škoda. Saj je evropski trg odprt ... in treba je upoštevati tudi tržne zakonitosti. Če nekomu pri pričakovani (ne realizirani!) prodaji cirka 40 motociklov letno (to je primer za Ducati) ne znese biznisa laufat, je to več kot razumljivo. Tudi H-D-jev niso prodali prav veliko ... Marže tudi niso take, in cene storitev tudi ne, da bi lahko taka firma imela prodajalca, serviserja in še koga, pa seveda salon, zalogo materiala in še prinašala dobiček ...

Slovenija je v tem pogledu žal idealna za one-man-band firme ... oziroma garaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tule sporočil v Nm se poceni prodaja HD od lastnika,ki je umrl v ciganskem obračunu pred ca 2-mi meseci (Vidic)Ljubljanska cesta!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tule sporočil v Nm se poceni prodaja HD od lastnika,ki je umrl v ciganskem obračunu pred ca 2-mi meseci (Vidic)Ljubljanska cesta!

A je tole ta zadeva ???

HD-10.000 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tule sporočil v Nm se poceni prodaja HD od lastnika,ki je umrl v ciganskem obračunu pred ca 2-mi meseci (Vidic)Ljubljanska cesta!

Kateri model?

€?

Lahko pošlješ tud v PM.

Lp, Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri model?

€?

Lahko pošlješ tud v PM.

Lp, Boštjan

Po tejle sliki bi zal bit.To objavo je sigurno dal že posrednik,ki bo zraven verjetno kar malo pokasiral!!Sicer ga prodaje žena pokojnega:namreč, če je kdo zainteresiran naj pokliče na informacije in bo dobil tel.številko od brata - podatki v zgornjem mojem postu.Mene osebno to nezanima in nimam iteresa kakor koli posredovat!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri od H-D-jev ima najbolj spredaj postavljene naslone za noge?

Najdaljšo medosno razdaljo ima Rocker 1760, v rod 1715. Torej verjetno en od teh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

HD - Akrapovič

O kvaliteti in dvoma design pa tak tak!!

Kvaliteta že je, to ni dvoma, ampak design pa :-(

Bom ostal kar pri vance & Hines ...

uir-Vance.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebi obliko . Vseeno bi rad slišal to štimo.

PAF PAF PAF PAF PAF............:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAF PAF PAF PAF PAF............:rolleyes:

Ne bo držalo... Štima je PAF-PAF--PAF-PAF--PAF-PAF... :naughty: :naughty: Sem že enkrat povedal, zakaj ni PAF-PAF-PAF...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo... Štima je PAF-PAF--PAF-PAF--PAF-PAF... :naughty: :naughty: Sem že enkrat povedal, zakaj ni PAF-PAF-PAF...

Ja, ja Frik zaradi vpetja batnic v ojnico, to vem tudi sam že kar nekaj časa, so pač pri Harleyu izumili toplo vodo.....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in, zanimivo, edino Yamaha je z 950 dosegla vsaj približno tak zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo pa je, da za XR 1200 na katerega bi tudi kakšna karbon hexagonal izvedba pasala, ga pa ni v ponudbi :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FXSTC Softail Custom ima serijsko vgrajen nedeljiv sedež. Po mojem menenju je sedež zelo grd in kvari videz sicer lepega motorja. Ampak: je zelo udoben in tista stopnica med voznikovim in sovoznikovim delom odlično služi kot opora križu med vožnjo. Preizkusil sem ga na Baškem jezeru ... Daleč največja uživancija na kateremkoli Harleyu zame do zdaj. Vozi se ga hecno, vendar odlično odštekano.

Žal ne poznam nikogar s tovristnim modelom, da bi ga vprašal, kako se obnese na dolgih progah.

Šele danes opazil odgovor... Rozi najlepša hvala!

Zdaj me še malo street bob matra, pa čakam, da se najde kakšna nova "Motolegenda".

Pa še Akrapovič je zastavil... Cel kup veselja, ampak do naslednje pomladi sem kar prepričan, da bom speljal.

Srečno fantje in dekleta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!