Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Maximus,

Septembra si rezerviraj čas in pojdi na Faaker Zee, ko je HD zbor.

Gor boš lahko brez problema preizkusil vse modele, ki so ti všeč oz. v igri za nakup.

Potem še ga pa samo naročiš pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maximus,

Septembra si rezerviraj čas in pojdi na Faaker Zee, ko je HD zbor.

Gor boš lahko brez problema preizkusil vse modele, ki so ti všeč oz. v igri za nakup.

Potem še ga pa samo naročiš pa je.

btw, kako pa tam potekajo vse te testne vožnje? SE moraš vnaprej prijaviti ali lahko ob 14h prideš, ob 14.30 si pa že "na vrsti", al moraš kampirat cel vikend, da ti rata probat, kar te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maximus,

Septembra si rezerviraj čas in pojdi na Faaker Zee, ko je HD zbor.

Gor boš lahko brez problema preizkusil vse modele, ki so ti všeč oz. v igri za nakup.

Potem še ga pa samo naročiš pa je.

Verjetno bo res tako. Ker se mi ne mudi, bom počakal na Faaker-ja, potem bo slo pa zares.

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, kako pa tam potekajo vse te testne vožnje? SE moraš vnaprej prijaviti ali lahko ob 14h prideš, ob 14.30 si pa že "na vrsti", al moraš kampirat cel vikend, da ti rata probat, kar te zanima?

Vožnje potekajo dopoldan in popoldan, vmes imajo zaprto za kosilo.

Vsak motor ima svojo številko, izpolniš prijavnico in se s koordinatorko dogovoriš za termine motorjev, tako lahko iz ene testne vožnje nadaljuješ z drugo,...

Če pa še kampiraš pa nisi nič zgrešil, ker imaš tudi zvečer in ponoči kaj za videt :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa še kampiraš pa nisi nič zgrešil, ker imaš tudi zvečer in ponoči kaj za videt :notworthy:

Mah ne, ta šminkersko-privatniška scena me ne zanima tolk zlo. Mogoče kak kos ledra kdaj nabavim tam (cene so ulala, ampak mam že nagledano), pa motor bi probal. Ostalo si lahk pa jodlerji na dirndl prišijejo :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, ta šminkersko-privatniška scena me ne zanima tolk zlo. Mogoče kak kos ledra kdaj nabavim tam (cene so ulala, ampak mam že nagledano), pa motor bi probal. Ostalo si lahk pa jodlerji na dirndl prišijejo :)

Dej Simči ne nakladi ko si leta nazaj dobu na test HD electra glide si mal drugače govoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, ta šminkersko-privatniška scena me ne zanima tolk zlo. Mogoče kak kos ledra kdaj nabavim tam (cene so ulala, ampak mam že nagledano), pa motor bi probal. Ostalo si lahk pa jodlerji na dirndl prišijejo :)

.

Zato pa smo mi ponavadi gor ostali, da smo jim pokazali kako se žura :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Simči ne nakladi ko si leta nazaj dobu na test HD electra glide si mal drugače govoril.

jama - ne tko no...sej je res da se vsi staramo pa nam gre (no vsaj tistim , ki imamo malo sreče) zmeraj bolj na otročje... letos ga nekej zdravje heca pa ne sme alkota pit potem se pa skuša na lep način opravičiti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Zato pa smo mi ponavadi gor ostali, da smo jim pokazali kako se žura :evilgrin:

No tako mimogrede ; kdo in kdaj boste kaj na Baškem jezeru ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako mimogrede ; kdo in kdaj boste kaj na Baškem jezeru ?

Za probo je že ta vikend v Biogradu na moru 20 HD rely z fešto

pričakujejo vsaj po napovedih okoli 10.000 motorjev.Naša grupa šteje okoli 20 motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako mimogrede ; kdo in kdaj boste kaj na Baškem jezeru ?

Običajno smo gor za vikend oz. od petka naprej, ponavadi v kampu Poglitsch.

Je pa res, da jaz zadnja 3 leta nisem več kampiral gor, ker imamo druge obveznosti doma.

Smo pa te "obveznosti" peljali vsako leto na enodnevni izlet.

post-593-0-80238100-1306058776_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasejo naši mali bajkerji in bajkerce, a ne? Vsekakor pa se na Faaku vidimo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Simči ne nakladi ko si leta nazaj dobu na test HD electra glide si mal drugače govoril.

Sej pravim - motorji niso neč krivi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa to zgleda ko grejo Harlejaši na turo :P

Vsako leto gledam na Faaku, od kod so ti Harleyi, ki jih pripeljejo z Bike-shuttlom. Nekateri imajo napisano mesto razklada Munchen... Pa to je za Road kinga žalitev. Ajde, ne rečem neko hudo predelavo, ko si čisto razpotegnjen, ne pa tourerja voziti na tovornjaku, no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj še niste nikoli na hrvaški obali vidli dunajčanov, ki si H-D je pripeljejo na prikolici? in to ne neke hude predelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdravljeni!

Brat ima Softaila Custom, pa ga zanima:

1. Kje se naštela "štandgas"?

2. Kje kaj vi kupujete gume za te motorje?

3. Kje motor servisirate, ker je motor nazadnje bil pri Klemenčiču, pa je naredil bolj slabo.. Pri menjavi balance mu je zajle speljal tako, da če nebi brat sam opazil, bi eno lahko "cviknil" oz. pretrgal. Ve pa tudi, da se Nova Motolegenda poslavlja.. Torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdravljeni!

Brat ima Softaila Custom, pa ga zanima:

1. Kje se naštela "štandgas"?

2. Kje kaj vi kupujete gume za te motorje?

3. Kje motor servisirate, ker je motor nazadnje bil pri Klemenčiču, pa je naredil bolj slabo.. Pri menjavi balance mu je zajle speljal tako, da če nebi brat sam opazil, bi eno lahko "cviknil" oz. pretrgal. Ve pa tudi, da se Nova Motolegenda poslavlja.. Torej?

Max 041 713 961

Boštjan041 510 933

oba uradno šolana pri HD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozdravljeni!

Brat ima Softaila Custom, pa ga zanima:

1. Kje se naštela "štandgas"?

2. Kje kaj vi kupujete gume za te motorje?

3. Kje motor servisirate, ker je motor nazadnje bil pri Klemenčiču, pa je naredil bolj slabo.. Pri menjavi balance mu je zajle speljal tako, da če nebi brat sam opazil, bi eno lahko "cviknil" oz. pretrgal. Ve pa tudi, da se Nova Motolegenda poslavlja.. Torej?

1. Glej točko 3a - poda vse informacije in tudi naredi kakor je treba

2. Gume - ugodno in kvalitetno

3. a.) V LJ pri Boštjanu ( prej je bil mehanik pri Motolegendi )

b.) Maksu ( bil mehanik pri Miheliču )

Torej - zadovoljen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala.

A lahko še kakšno številko od G. Boštjana, oziroma G. Maksa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala.

A lahko še kakšno številko od G. Boštjana, oziroma G. Maksa?

Sem ti poslal številki na ZS !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala.

A lahko še kakšno številko od G. Boštjana, oziroma G. Maksa?

Matr ste eni leni ob 9.48 sem ti polal odgovor pa se ti ni ljubilo pogledati na forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh oprosti, spregledal sem. :blush:

Se opravičujem.

Hvala vseeno.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!