Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Kam pa vozite potem na servis,tisti ,ki ga imate še v garanciji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa vozite potem na servis,tisti ,ki ga imate še v garanciji?

Za tiste k ga majo v garanciji ne vem .... Jest pa k starmu serviserju ;-)

... je šel na svoje.

Problem je v delih, opremi .... Saj veš kako je z gadgeti ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste k ga majo v garanciji ne vem .... Jest pa k starmu serviserju ;-)

... je šel na svoje.

Problem je v delih, opremi .... Saj veš kako je z gadgeti ;-)

Tudi v delih je večinoma težava odpravljena....

Nazadnje je gospod iskal dele za dva starejša sportija...v enem tednu sem mu dobavil vse dele z ugodnimi in seveda znanimi cenami.....da ni kasneje ob prevzemu začudenj, da je bilo govora o drugačnih cenah....imel pa je tudi izbiro za eno vrsto artikla več različnih proizvajalcev z različnimi cenami.....lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.

No pa vseen potem vprašam (najbrž veš).

Road king classic naj bi imel vpet motor (od letnika 2011 naprej) tako, da manj trese (neki gumijasti blažilci)?

A je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.

No pa vseen potem vprašam (najbrž veš).

Road king classic naj bi imel vpet motor (od letnika 2011 naprej) tako, da manj trese (neki gumijasti blažilci)?

A je to res?

Imeli tudi že prej, samo pri predelavah radi to odstranijo, je bolj rocknroll......Kot zadaj naprimer zadnje vilice z blažilci zamenjajo z hardtail ( ponavadi se menja kar cel okvir )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

To pa verjamem, da je prehod na povsem drugo vozilo. Položaj čisto drugačen. Čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res, ker me je ujela zima, bom svoje vtise lahko delil z vami konec naslednje sezone. Do sedaj prevoženih dobrih tisoč km pa sem brez besed.

Glede na komentarje na forumu se za HD ne bi odločil, po vožnji pa se je spet izkazalo teža besed na forumih,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Suzukija 650 sem presedlal na HD Road Kinga. To sedaj je začetek life of styling. Priporočam vsem !

jooj, kaj si skromnih besed! Dej mal več napiši... cena, letnik, oprema... slikice obvezno... kje si nabavil, kaj te je prepričalo... sem tudi eden tistih ki me vsako leto v času Faakerseja, močno vleče v "te vode"...

Vsekakor pa čestitke in srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke, kaj me je prepričalo? Testna vožnja v Motodromu Celovec nikakor. Original HD, nov cena u nebo, zvok zelo povprečen,... Potem pa v Nemčijo po svoj izbor. letnik 2008, ABS, tempomat, alarm, .... in nato še Akrapovič. Po tem pa še, kako se lahko policaji vozijo v usa.

Zame totalna umetnina !

http://www.youtube.com/watch?v=TqRvqw4YXtY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je treba paziti na papirje, motor mora imeti COC (certificate of conformity), odjavljeno prometno in to je to. Tukaj s tem ni težav. Homoligacija pri nas je cca. 150eur, DMV pa odvisen od letnika. Računaj na cca. 10%. Potem pa tehnični pregled in to je vse. Če boste uvažali, pazi samo na COC !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lion King, če ni skrivnost, koliko te je prišel ta lepotec postavljen na cesto v Slo.? Si ga iskal po mobile.de?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrivnost? Res ne vem zakaj? Vsekakor tvoja volja,pravica, ampak pravi biker tega ne bi zamolčal. :nono: Sploh, če nekoga zanima. Srečno vožnjo in varne km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je treba paziti na papirje, motor mora imeti COC (certificate of conformity), odjavljeno prometno in to je to. Tukaj s tem ni težav. Homoligacija pri nas je cca. 150eur, DMV pa odvisen od letnika. Računaj na cca. 10%. Potem pa tehnični pregled in to je vse. Če boste uvažali, pazi samo na COC !!!

Da bi toliko dvignili ceno homologacije v zadnjih 2 letih ? ravno tako za davek...?

Pred 2 letoma sem uvozil iz Anglije..homologacija = 98 € , davek 5 % ( kar je bil takrat maksimum )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!