Skoči na vsebino

kolk,umetni


johan

Priporočene objave

Glede na to ,da nas je kar dost na tem forumu,me zanima ,če pozna kdo koga,ki ima umetn kolk(protezo)pa se vseeno vozi z motorjem.Me čaka menjava(kolka).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? shit!

no videl sem po tv človeka, ki je brez nog pa vozi motor (prirejen z dvižnimi stranskimi kolicami) tako da tudi to nebi smel bit problem. no kolega je po operaciji kolena tudi takoj vozil edino bolj previden je moral biti z katero nogo je dol stopal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to ,da nas je kar dost na tem forumu,me zanima ,če pozna kdo koga,ki ima umetn kolk(protezo)pa se vseeno vozi z motorjem.Me čaka menjava(kolka).

Ne skrbi,ti še boš veselo vozil motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj stric vozi z umetnim kolkom bicikl, smuča tudi, na jago hodi, tako da ne vem zakaj ne bi mogel ti motorja vozit. Saj zato ti ga zamenjajo, da lahko potem spet normalno vse delaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ,da bom še vozo motor.Kolk mi morajo zamenjat zaradi poškotb ki sem jih dobil ob prom.nes.leta 99 z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo stari, to pa je bed :? Sam nam zdej kle paničaru de ti ne vzamem volje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ,da bom še vozo motor.Kolk mi morajo zamenjat zaradi poškotb ki sem jih dobil ob prom.nes.leta 99 z motorjem.

Isto kot jaz, lani............... bom tudi fasal umetneg ,.....nekoc. So what???

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan, mislim, da sem na motozboru Samurajev v Tacnu videl enega od njih brez noge. Vozi motor. Ti bo kdo drug, ki bolje ve, kaj več povedal.

LP HHV

Prav imaš. Lahko pa kontaktiraš z GREEN-om, ki je član Samurajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave the wave

Nič ,so what,umetn kolk boš dobil.Upaj ,da čim bolj pozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave the wave

Nič ,so what,umetn kolk boš dobil.Upaj ,da čim bolj pozno.

Ne me narobe razumet, ni mi vseeno. Ampak nekako probam zivljenje jemati taksno kakrsno je in iz tega najboljse mozno naredit. Poznam muke , ko se moras sprijaznit s tem : nekaj pa vec nikoli ne bo tako kakor je bilo, ampak moram in hocem naprej zivet. Da pa cim bolj pozno pa seveda upam.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj oče se je vozil z vespo z zlomljeno nogo! :P

No zadaj na prtljažniku je mel z pajkci prpete birgle!Očitno ni nobenga nč motl!S seboj pa je vedno vzel mamo da mu je motor užigala k z zlomleno nogo ni mogu!! :shock: :D :D :D ( še vespa brez el. zaganjača :wink: )!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!