Skoči na vsebino

primerjava : avto - motor


Aleron

Priporočene objave

J je napisal:

.....ISCHER? sem videl in mi je bil prvi tuner na mislih sicer se ne

poglabljam! Meni je vse malo zadišalo na neki "whacpac" izpred tedni

pa bom raje dal mir! Drugače pa je imel moj prejšnji avto 345KM in si

nekako predstavljam zakaj bi jaz sredi hitrega prometa vklapljal vse

štiri zmigavce! Zato, da ali me nekdo prehiti ali pa da se neha igrat!

Lp.

Po moje je predvideval da ima boljse zavore kot jaz in me predcasno opozarjal da bo zaviral, ker sem bil le kaksnih 20m za njim!

Kaksen "Whackpac" neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Ne bom se več spuščal v to kako naj kdo vozi, saj pa je tvoj motor

in delaj kar hočeš! Mozno, da je imel emergancy varijanto, kjer močno

zabremza in začne vse utripat? Ne morem vedet - nisem bil zraven!

Jaz vem, da kadar se mi je kdo hotel primerjat z M3-em sem raje

popustil za splošno dobrobit, ne zato ker sem p...., pa srečna voznja!

Za tunerja pa res ne vem kdo bi lahko bil, ker irmscher res samo ople!

mogoče WHATEVERSCHER?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Obvezno moram napisat, kaj sem dozivel danes na avtocesti iz MB proti Sl. Konjicam! Od zdaj ne bom vec tako podcenjeval avtomobilov.

Peljem se iz sluzbe s svojim Suzukijem 750 ob treh popoldan. Ful guzva. Na zacetku avtoceste dohitim crnega Mercedesa C klase -navadnega, le z valjarji in dvema izpuhoma(na vsaki strani eden). Pa zadaj je imel le nek napis ???RSCHER nisem videl tocno. Agresivno pospesuje ob vsaki luknji v guzvi. Jaz za njim :P . Reg. tablico je imel Deutschland. Ko je bilo malo prosto pospesi do 240 pol guzva in se enkrat do 240 pa spet dol. Pol je ze bil izvoz za Race, kjer bi jaz moral zaviti. Vendar mi je bilo prevec zanimivo, ker sem ga vendar hotel prehiteti :twisted: . Bom ze sel dol z avtoceste v Sl. Bistrici sem si mislil. Ob prvi priliki je pospesil do 270km/h in to tako silovito, da sem moral motor vrteti od 10.000 do blokade, da sem ostajal tik za njim. Pol spet guzva na levem pasu in se dvakrat tako do 250-270km/h. pa spet na 140(preden je bremzal mi je vklapljal vse stiri zmigavce- me opozarjal, da bo zaviral ali kaj :roll: ). No potem je bil levi pas prost in greva- jaz za sipico in vrtljaji nonstop do rdecega in enakomerno :idea: :roll: pospesujema. Pri meni se je vse koncalo pri 290, mercedes pa se je zacel oddaljevati :shock: - vendar zelo pocasi! Takrat pa sva ze bila pri cestninski postaji Sl. Konjice, kjer sem jaz sel iz avtoceste- se prej sva se pozdravila :P . Pomoje je imel vsaj 300, 400KM in ziher predelava. Mogoce kdo ve kaj bi to bilo??

P.S:Naslednji moj motor bo ziher v rangu Hayabusa, Ninja12! :twisted:

Lp Dani

hehe, popušil si na celi črti :D in to že na začetku sezone :D

Nisem ti povedal, da sem v avtu bil jaz 8) (hehe, mogoče pa res kdaj :lol: )

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello

Obvezno moram napisat, kaj sem dozivel danes na avtocesti iz MB proti Sl. Konjicam! Od zdaj ne bom vec tako podcenjeval avtomobilov.

Peljem se iz sluzbe s svojim Suzukijem 750 ob treh popoldan. Ful guzva. Na zacetku avtoceste dohitim crnega Mercedesa C klase -navadnega, le z valjarji in dvema izpuhoma(na vsaki strani eden). Pa zadaj je imel le nek napis ???RSCHER nisem videl tocno. Agresivno pospesuje ob vsaki luknji v guzvi. Jaz za njim :P . Reg. tablico je imel Deutschland. Ko je bilo malo prosto pospesi do 240 pol guzva in se enkrat do 240 pa spet dol. Pol je ze bil izvoz za Race, kjer bi jaz moral zaviti. Vendar mi je bilo prevec zanimivo, ker sem ga vendar hotel prehiteti :twisted: . Bom ze sel dol z avtoceste v Sl. Bistrici sem si mislil. Ob prvi priliki je pospesil do 270km/h in to tako silovito, da sem moral motor vrteti od 10.000 do blokade, da sem ostajal tik za njim. Pol spet guzva na levem pasu in se dvakrat tako do 250-270km/h. pa spet na 140(preden je bremzal mi je vklapljal vse stiri zmigavce- me opozarjal, da bo zaviral ali kaj :roll: ). No potem je bil levi pas prost in greva- jaz za sipico in vrtljaji nonstop do rdecega in enakomerno :idea: :roll: pospesujema. Pri meni se je vse koncalo pri 290, mercedes pa se je zacel oddaljevati :shock: - vendar zelo pocasi! Takrat pa sva ze bila pri cestninski postaji Sl. Konjice, kjer sem jaz sel iz avtoceste- se prej sva se pozdravila :P . Pomoje je imel vsaj 300, 400KM in ziher predelava. Mogoce kdo ve kaj bi to bilo??

P.S:Naslednji moj motor bo ziher v rangu Hayabusa, Ninja12! :twisted:

Lp Dani

Dani,

na tvojem mestu se ne bi hvalil s takšnimi doživetji ... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani,

na tvojem mestu se ne bi hvalil s takšnimi doživetji ... :? :?

Meni pa je bilo vse skupaj prav zanimivo branje. Če Dani take stvari že počne, ni nič narobe če se še pohvali. Hočem rečt, da je narobe da to počne, če se pa potem pohvali, pa ni narobe.

Če ne drugega, moramo bit obveščeni o tem, kaj se dogaja na cesti, da ne bomo živeli v prepričanju, da folk vozi po omejitvi + 10 do 20.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani,

na tvojem mestu se ne bi hvalil s takšnimi doživetji ... :? :?

Meni pa je bilo vse skupaj prav zanimivo branje. Če Dani take stvari že počne, ni nič narobe če se še pohvali. Hočem rečt, da je narobe da to počne, če se pa potem pohvali, pa ni narobe.

Če ne drugega, moramo bit obveščeni o tem, kaj se dogaja na cesti, da ne bomo živeli v prepričanju, da folk vozi po omejitvi + 10 do 20.

Jaz osebno sem nabavil motor prav zato, da se lahko peljem malce hitreje kot z mopedom ali starim avtom. To pomeni, da ga prav rad pozenem tudi 200+, vendar ne za vsako ceno, kot to nekateri takoj spreobrnete, da se peljes 200 z namenom ker se hoces ubit.

Treba je tudi upostevati, da imas z motorjem 0 - 200 - 0 precej prej kot z navadnim avtom 0 - 100 0. Kar pa se ne pomeni da si Black Prince na pariski obvoznici. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno sem nabavil motor prav zato, da se lahko peljem malce hitreje kot z mopedom ali starim avtom. To pomeni, da ga prav rad pozenem tudi 200+, vendar ne za vsako ceno, kot to nekateri takoj spreobrnete, da se peljes 200 z namenom ker se hoces ubit.

Treba je tudi upostevati, da imas z motorjem  0 - 200 - 0 precej prej kot z navadnim avtom 0 - 100 0. Kar pa se ne pomeni da si Black Prince na pariski obvoznici.  :roll:

Mene pa hitrosti nad 120 po ravnem sploh ne zanimajo, čez ovinke pa kolikor pač gre ... po pameti seveda :) ... najbolj fino pa je na ovinkih oz. cestah, ki ti dovoljujejo konstantno vožnjo okoli 80-100km/h ... naprbližn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!