Skoči na vsebino

BMW Nine T Racer


motolover

Priporočene objave

Ob 14. 10. 2016 at 15:21, motolover pravi:

Prav veliko jih ne bomo videli

 

Madona je grd..pa se neuporaben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, dAlencc87 pravi:

Madona je grd..pa se neuporaben

Večina kupcev tega motorja ne bo kupila zaradi lepote ali uporabnosti, pač pa zaradi statusa. Ali pa dolgoletne navezanosti na bavarski propeler...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Večina kupcev tega motorja ne bo kupila zaradi lepote ali uporabnosti, pač pa zaradi statusa. Ali pa dolgoletne navezanosti na bavarski propeler...

Se strinjam.moj odgovor se je navezoval na komentar uporabnika motolover..ker sem predvideval kaj je mislil s tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je lep (mogoče moj EMŠO vpliva na pogled), res pa ni uporaben. Za recimo peti motor bi ga imel. Prej bi se odločil za NineT ali NineT Scrambler. Vsi so neuporabni, še najbolj je uporaben klasičen NineT. Status pri kupcih ne bo imel posebne vloge, ker ne bo tako drag, da bi s tem lastniki kaj dokazovali. Kaj pa je nekemu odraslemu Nemcu z dobro službo 15k? Po tridesetih letih dela z mesečno plačo nad 10k, se v fondu nabere kar nekaj za igrače. Recimo, da bodo kupci stari preko 50.let in imeli v garaži že nekaj novejših motorjev in tudi kakega veterana. BMW tudi ne bo naredil neke velike serije, ko bo ukinil proizvodnjo, bo cena samo skočila, kot je npr. pri HP2, Z1 (avtu) in podobnih modelih. Ko so jih delali niso šli v promet, ko so prenehali s proizvodnjo, so cene in povpraševanje poskočile v nebo. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motolover pravi:

Ta se je odlično prodajal že zaradi 007, dočim omenjena dva ne. 

z8 se je zelo slabo prodajal...eden od vzrokov debilno visoke cene za ne kaj poseben avto....cenijo ja 14let star jajc po 200 jurckov in več

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, sesir said:

z8 se je zelo slabo prodajal...eden od vzrokov debilno visoke cene za ne kaj poseben avto....cenijo ja 14let star jajc po 200 jurckov in več

Je bil namenjen peščici petičnežev in dokazovanju BMWjeve superiornosti, ne masovni prodaji. Pri nas ga ima lastnik Avto Aktiva, ki je zbiratelj starih lepotcev. 

Nazaj k NineT Racerju. Meni izgleda z navadnimi kolesi odlično, sploh ni potrebe po kolesih z naperami.

p90232656-highres.jpg?itok=UVjKuaSB&fc=5

p90232654-highres.jpg?itok=702U5u8g

BMW-K-Forum_de_Intermot_2016_108.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!