Skoči na vsebino

Dva na motorju-to pa ne!!!


pero

Priporočene objave

Sem danes (iz neuradnih virov :!: :!: :!: )zasledil da se v sloveniji pripravlja (ali pa je že v veljavi :?: ) zakon da bodo novopečeni vozniki motornih koles morali prvi dve leti voziti brez sopotnika!?Zadeva je sicer pametna ampak kdo se bo pa tega držal je pa drugo!!

No zaradi varnosti in iz vidika stabilnosti motorina je ta zadeva nekako realna!!!

Ali ima kdo glede tega kaj več informacij?????

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa dobu vtis, da si ti ze prekaljen voznik ali pa vsaj v fazi kaljenja in izven zacetnistva sodec po skupnih potepanjih... 8) :oops: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so neumnosti, nekdo ne bo sposoben peljat sopotnika niti po desetih letih,nekdo pa že drugi dan ko bo imel izpit!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa dobu vtis, da si ti ze prekaljen voznik ali pa vsaj v fazi kaljenja in izven zacetnistva sodec po skupnih potepanjih... 8) :oops: :D :D

Maxi šale zbijaš!!!! :D

Maš srečo da si včer v peto izpit naredu!! :D :twisted: :roll: 8) :lol: :D Šala!!! :wink:

No pa dej me res zanima če je kej na tem??? :idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti je pretirano. Se pa strinjam z enim letom.

In to ni zato, da nebi rabli cest rihtat, ampak zato, ker mora potem zavarovalnica ali pa država plačevat za zdravljenje po prometnih nesrečah. Pač poskušajo zmanjšati stroške.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedarija.naslednje bo predpis in kontrola kako se gre pravilno srat. :roll:

To itak ze je :D No za tiste ki so v vojski!!

Načeloma pa se strinjam s čem takim. Samo dve leti tega problema ne bosta rešili. Po moje bi morala to biti ena vaja v avtošoli.

Včasih so v avtošoli inštruktorji na zadnjem sedežu sedeli in se zraven peljali. Samo pri osmici je šel "fat boy" dol iz sedeža. In če nisi znal ravnotežja držat s sopotnikom, pač nisi opravil!

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to pobral pero, pri klošarjih na Tromostovju??

A zdaj so pa tud parlament preselil iz ŠUbičeve na 3M! No saj ne bi blo nič čudnega kot tud ta predpis! Poleg tega predpisa bodo naredili da mora tud sopotnik imet izpit za motor! :evil:

A ste pozabil da družina Klemenčič preživlja mrzlo zimo v kartonskih škatlah na 3M ! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še ta "novost" ! Ko narediš izpit za avto lahko prvo leto voziš zraven sebe samo hišne ljubljenčke in taščo, drugo leto je lahko zraven žena , tretje se pa itak že sam voziš !!?? :twisted:

SKAMOBIL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih bi šel člouk še enkrat delat izpit, da bi pred damo imel mir vsaj na mopedu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero če je to res ampak mislim da oz. upam da se motiš pol nej gre pa vse v piz.... upsss :oops:

Ne ne sej ne bo :!: :!: :!:

V končni fazi pa me boli ku...spsss :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene kdo vpraša je pa to najbolj neumna zadeva, kar se jo lahko spomnijo v našem ljubem parlamentu. Prepovejte 40 letnemu, ki je včeraj naredil izpit za motor in ima za sabo pol milj. km, da nesme peljati svoje žene na motorju.

Men se zdi nesmisel. Itak pa mora vsak sam najprej razčistit, če je sposoben še nekoga peljati na motorju, ne pa da mu država prepove samo zato, da polni državni proračun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj so odpravili eno nesmiselno reč in že hočejo sprejet drugo :evil:

Kaj pa vem iz svojih izkušenj vem, da se način vožnje drastično spremeni če se ti zadaj usede še en potnik. Hm če pomislim, da se je nehče vozil par let sam in če se mu naenkrat usede neikušen potnik za rit potem končne posledice ne bodo ravno lepe :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedarija....

Nekdo bo naredil v prvih dveh letih 50k,drugi pa 2k in po njihovem vsemogocnem mnenju bosta imela enake vozniske izkusnje...

To je stvar posameznikove presoje,kdaj se cuti sposoben peljat se nekoga odzadaj in odgovarjat za njegovo varnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to pobral pero, pri klošarjih na Tromostovju??

Ja sej sem reku da iz nezanesljivih virov!!! :twisted: :twisted: :twisted:

No sam zanimal me je če je še kdo kaj o tem slišu!No zadeva sicer ni neumna sam dve let je pa čist preveč..........recmo..............khm...........dva dni...........bi blo glih prou!! :P :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!